Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smoczyca1978

Zazdroszczę koleżance wszystkiego

Polecane posty

Mam koleżankę. Cały czas do mnie wydzwania wypisuje na fb. Chcę się spotkać chyba mnie lubi. Ja jej nie nawidze. Ma wszystko. Fajnego faceta. Jest szczupła i ładna. A najbardziej zazdroszczę jej tego że jak urodziła dziecko rodzice kupili jej mieszkanie. Ja muszę wynajmować płacić co miesiąc prawie 2tys zł i nic z tego nie mam. Nie mamy zdolności kredytowej. 

Wkurza mnie to jak narzeka jak jej ciężko i wogole jest biedna bo musi siedzieć z dzieckiem w pięknym nowym mieszkaniu z facetem który jest cudowny. Ja się nie mogę tym poszczycić razem z mężem żyjemy obok siebie. Oni razem. Nienawidze jej za to. Ze dostała na start za darmo wszystko a ja muszę zapieprzac i nawet mi kredytu nie chcą dać. Przykre to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djfjfa

Ja byłam zazdrosna tak wobec pewnej dziewczyny i już po prostu do niej nie piszę, ona też przestała do mnie pisać bo chyba zrozumiała wreszcie że nie chce mieć kontaktu z kimś kto dźga w oczy swoim szczęściem. Też ma dom wielki pod miastem jak niektórzy, a wszystko to za kasę rodziców i męża który w odróżnieniu od mojego, nie ma węża w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zazdrość to paskudne uczucie ale ona ma takie idealne życie a ja nie mam nic. Nie życzę jej źle ale przy niej czuje się jeszcze gorzej niż na co dzień kiedy nie myślę o swoim marnym życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkobosko

Serio, nie rozumiem takich ludzi jak autorka. Zamiast tracić energię na rozmyślania nad swoim marnym losem i karmić się zawiścią, nie lepiej spożytkować ten czas na ruszenie tyłka do przodu i dokonanie paru zmian w życiu? Nie pasuje ci to co masz - staraj się to zmienić, proste. Z biadolenia i użalania się nad sobą nic jeszcze nikomu nie przyszło, z samozaparcia i pracy - tak, jestem najlepszym przykładem. Też nic nie dostałam na start, mąż podobnie, sami na wszystko zapracowaliśmy, ale gdybym siedziała i nienawidziła kogoś, tylko dlatego, że on ma łatwiej w życiu, to na pewno nie osiągnęłabym nic. Naprawdę warto nauczyć się czerpać inspirację od ludzi, którzy mają lepiej niż my, a nie tylko dołować się własnymi negatywnymi uczuciami. To zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkk

Jeśli masz nieudany związek to odejdź od faceta i poszukaj kogoś z kim będzie Ci dobrze. Najlepiej bogatego z super chatą i autem byś mogła szpanowac przed koleżankami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×