Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Adwokat Wrocław

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie. Poszukuję kancelarii prawnej we Wrocławiu. Szukam prawnika do stałej współpracy przy obsłudze firmy właśnie od strony prawnej – opiniowanie umów, dochodzenie należności itd. Kogo polecicie? Gdzie będę mógł liczyć na terminowe i rzetelne podejście? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Dobra jest pani Pawłowska, ma kancelarię na Świstackiego, jest też strona – kancelariapawlowska.pl/. Szybki kontakt jasne warunki cenowe, kompleksowa obsługa firmy. Jestem zadowolony z całej współpracy jak na razie. Zawsze dokumenty mam gotowe na czas, umowy są dobrze sprawdzane, jeszcze mi się żaden błąd nie zdarzył, mam spokój dzięki takiej obsłudze prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrCichosz

Zgłoś się do Klisz i Wspólnicy. Wiesz dlaczego to piszę? Bo niestety wziąłem prawnika z innej kancelarii (nie bedę robił antyreklamy) i PRZEGRAŁEM w każdym aspekcie tak, że aż sam sie dziwiłem jak mój mecenas został wypunktowany, a był bardzo optymistyczny. Przy innej sprawie (spór z pracodawcą), zgłosiłem się już do nich, sprawa załatwiona szybko, sprawnie, a Mec Teller zadbała o mnie jak mało kto. Nigdy nie będę juz eskperymentował - u nich pracują, przepraszam, za sformułowanie, bulteriery. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz

Zgadzam się z przedmówcą, też miałem przyjemność obcować z mecenas Teller i aż byłem zdziwiony że tak prosto może to wszystko pójść gdy reszta mnie straszyła ze to bardzo trudna do wygrania sprawa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladro

Polecam mecenas Teller! Kancelaria Iwo Klisz robi świetną robotę, z każdą drobnostką do nich idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia098

Nie ma lepszej i bardziej punktującej przeciwne strony ekipy niż u Mecenasa Klisza. Wiem, bo raz miałem ich po przeciwnej stronie w sądzie - trauma gwarantowana. Ale jak bede miał problem - na pewno pójde właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaWor

Polecam Klisz i Wspólnicy - tam na pewno znajdą Ci kogoś godnego uwagi, zbiór bardzo dobrych Mecenasów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelardon
Dnia 14.03.2019 o 23:57, Gość KarinaWor napisał:

Polecam Klisz i Wspólnicy - tam na pewno znajdą Ci kogoś godnego uwagi, zbiór bardzo dobrych Mecenasów w jednym miejscu.

Współpracę z nimi oceniam bardzo owocnie. Trafiłam zupełnym przypadkiem a teraz sama polecam. Zaznaczam, że moja sprawa przez inne kancelarie była prognozowana 'sceptycznie' lekko rzecz ujmując. A okazało się, że nie trzeba tracić wiary tylko znaleźć kancelarie, która ma doświadczenie i nie boi się trudnych spraw, tak jak Klisz i Wspólnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert

No i przede wszystkim w większej kancelarii i do tego z oddziałami jest spora szansa na znalezienie kompleksowej obsługi, dlatego kancelaria Klisz to będzie moim zdaniem dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymek

Jeżeli chodzi o sprawy rozwodowe i rodzinne to też szczerze polecam Klisz i wspólnicy, tym bardziej że wbrew opinii innego prawnika skazującego na porażkę wygrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Zgłos się do Kancelarii Adwokackiej Dariusza Kotłowskiego. To profesjonaliści i mają uczciwe podejście do klienta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Co do Wrocławia to sprawdzi się kancelaria adwokata Łukasza Opalińskiego www.opalinski.eu/ To bardzo pomocny, fachowy i skuteczny adwokat z dobrym podejściem do klientów. Dzięki niemu udało się z korzyścią dla nas rozwiązać trudną sprawę spadkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być dobry adwokat z wrocławia polecam pania Agnieszkę Cisowska- Chruścicką,. ma duże doświadczenie, specjalizuje się w prawie cywilnym, spadkowym, prawie karnym , rodzinnym. mojej rodzinie bardzo pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz kogoś od dochodzenia należności, to polecam windykacja-online.pl - współpraca z tą firmą odbywa się całkowicie online, więc nie ma znaczenia czy masz firmę we Wrocławiu, czy też potem ją zdecydujesz się przenieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie.  Ja  proponuję  zapoznać się  również    ofertą  Kancelarii Adwokackiej adwokat Angelika Wójcik https://wojcik-adwokat.pl/ .   Tam  otrzymacie  też  fachowe  wsparcie  prawne,  czy to chodzi o  rozwód, alimenty,  kwestie  spadkowe, czy wszelkie   inne rozterki prawne.  Oni  do każdej sprawy podchodzą indywidualnie, dokładnie  wszystko analizując i  dopasowując odpowiednie działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×