Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Isegawa

Jolka g78

Polecane posty

Gość gosc

masz racje z tym jej calym zdowym odzywianiem, toz to sama chemia az oczy bola jak pokazuje zakupy, juz jej maz ma bardziej wartosciowa diete mimo se lubi zjesc na tlusto i popic piwem :D oni to sie za pozno wzieli za robienie dzieci, zapragnela dopiero po tym jak dowiedziala aie ze nie bedzie mogla ich miec wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie oglądam ich za często i dopiero z kafe dowiedziałam się, że mają problem z zajściem. Niby lekarze coś czasami na 100% zdiagnozują, ale medycyna sobie, życie sobie. Kilka mcy temu 44letnia znajoma myślała że ma menopauzę, a przeżyła szok, że jest w 5mcu ciąży. Teraz ma 2 miesieczną Julkę i synów w wieku 23 i 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrze, że nie je mięsa. Jedynie co to faktycznie mniej mrożonych przetworów mięsopodobnych byłoby wskazane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość gość napisał:

Bardzo dobrze, że nie je mięsa. Jedynie co to faktycznie mniej mrożonych przetworów mięsopodobnych byłoby wskazane. 

Dlaczego dobrze, przecież nie od dziś wiadomo, że tłuszcze odzwierzęce regulują hormony, wspomagają wchlanianie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. A skoro Jola ma problem z zajściem/utrzymaniem to powinna zadziałać, jeśli jej zależy na byciu mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

masz racje z tym jej calym zdowym odzywianiem, toz to sama chemia az oczy bola jak pokazuje zakupy, juz jej maz ma bardziej wartosciowa diete mimo se lubi zjesc na tlusto i popic piwem :D oni to sie za pozno wzieli za robienie dzieci, zapragnela dopiero po tym jak dowiedziala aie ze nie bedzie mogla ich miec wtf

doskonale pamietam, jak ponad rok temu mowila, ze straja sie od ponad 10ciu lat. nie miala wiec nawet 30stki wtedy, moim zdaniem nie bylo za pozno. Biedni tyle lat i nic, silna jest z niej babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W12
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dlaczego dobrze, przecież nie od dziś wiadomo, że tłuszcze odzwierzęce regulują hormony, wspomagają wchlanianie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. A skoro Jola ma problem z zajściem/utrzymaniem to powinna zadziałać, jeśli jej zależy na byciu mamą.

Co Ty pleciesz co tych hormonach? I myslisz, ze weganie nie jedza tluszczy? Witaminy A D E K, rozpuszczaja sie w tluszczach a nie tylko tluszczach zwierzecych. Oleje, orzechy (masla orzechowe), awokado - najzdrowsze tluszcze to wlasnie tluszcze weganskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona jest taka dziwna. Taka jakaś niemądra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość W12 napisał:

Oleje, orzechy (masla orzechowe),

oprócz oliwy z oliwek i kokosowego reszta jest prozapalna
masła orzechowe to juz w ogóle syf, pełne mykotoksyn
smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

oprócz oliwy z oliwek i kokosowego reszta jest prozapalna
masła orzechowe to juz w ogóle syf, pełne mykotoksyn
smacznego!

Jasne, maslo 100% migdalow albo 100% nerkowcow na pewno jest niezdrowe... Jestem weganka od 20 lat, jestem szczupla, z cera jak pupcia niemowlaka (mam 35 lat), geste wlosy, duzo energii. Wiesz, najwiekszy przeciwnicy weganizmu, ktorzy pisza takie bzdury jak Ty, to zazwyczaj otyle, zmeczone zyciem kobiety z trzema wlosami na krzyz, ktore wygladaja 10 lat starzej niz w rzeczywistosci maja i sapia po wejsciu na 5 pietro. Taaak, mieso i serek zolty im sluzy, hahaha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos

*najwieksi przeciwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Ktos napisał:

Jasne, maslo 100% migdalow albo 100% nerkowcow na pewno jest niezdrowe... Jestem weganka od 20 lat, jestem szczupla, z cera jak pupcia niemowlaka (mam 35 lat), geste wlosy, duzo energii. Wiesz, najwiekszy przeciwnicy weganizmu, ktorzy pisza takie bzdury jak Ty, to zazwyczaj otyle, zmeczone zyciem kobiety z trzema wlosami na krzyz, ktore wygladaja 10 lat starzej niz w rzeczywistosci maja i sapia po wejsciu na 5 pietro. Taaak, mieso i serek zolty im sluzy, hahaha. 

Szacunek masz tylko do zwierząt i brak Ci go do ludzi? Co z Ciebie za człowiek? Zobacz ile jadu w Twojej wypowiedzi i obrażania... myślisz, że mnie to dotknęło, czy zabolało? Twoja wypowiedź to kolejny przykład vegana cha'ma i prostaka.

I ja nie mam zamiaru Cie przekonywać, jedz co chcesz, co mnie to obchodzi? Naprawdę mam w nosie co jesz i mam w nosie Twoje zdrowie. Wierz sobie w rośliny i daj żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Szacunek masz tylko do zwierząt i brak Ci go do ludzi? Co z Ciebie za człowiek? Zobacz ile jadu w Twojej wypowiedzi i obrażania... myślisz, że mnie to dotknęło, czy zabolało? Twoja wypowiedź to kolejny przykład vegana cha'ma i prostaka.

I ja nie mam zamiaru Cie przekonywać, jedz co chcesz, co mnie to obchodzi? Naprawdę mam w nosie co jesz i mam w nosie Twoje zdrowie. Wierz sobie w rośliny i daj żyć innym.

Nie musze wierzyc, zyje tak juz 20 lat, wiec to sie sprawdza. Mam tez miesozerne kobiety w swoim otoczeniu i napisalam Ci po prostu, co widze. 

Daj zyc innnym? Szkoda, ze ci inni nie daja zyc zwierzetom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

biedna jola smutna we vlogmasie 😞 przewija sie temat braku dzieci 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora
Dnia 6.12.2019 o 18:11, Gość gosc napisał:

biedna jola smutna we vlogmasie 😞 przewija sie temat braku dzieci 😞

Współczuję jej. Sama nie mam dzieci i to mój wybór, ale mam dwie bratowe i ciocię, które dzieci mieć nie mogą. Rozumiem co to za ból. Smutne, że to chcą to nie mogą, a te co nie chcą rodzą i porzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 6.12.2019 o 17:11, Gość gosc napisał:

biedna jola smutna we vlogmasie 😞 przewija sie temat braku dzieci 😞

Ja tam nie zauwazylam zeby byla smutna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wczorajsze prezenty to najladniejsze prezenty jakie widzialam na YouTube! Jak oni sie kochaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo sympatyczny film i pełen serdeczności i uczucia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To prawda. Mało jest takich par. Niech im się jeszcze powiedzieć ie I to wymarzone dzieciątko mieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Z nowego vloga wiadomo, ze zabieg bedzie w kwietniu. Powodzenia dobrzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Z nowego vloga wiadomo, ze zabieg bedzie w kwietniu. Powodzenia dobrzy ludzie.

Trzymam już kciuki. Niech im się w końcu uda.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moze juz jest w ciazy stad te zawroty glowy. A nie chce mowic teraz by nie zapeszyc. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czarno to widze, powinni pomyslec o adopcji starszego dziecka bo jolka juz po 40, nie te lata na niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

czarno to widze, powinni pomyslec o adopcji starszego dziecka bo jolka juz po 40, nie te lata na niemowlaka

Pesymistka z Ciebie. W mediach wszedzie pelno ciezarnych kobiet po 40. Nieladnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ciekawe ile zarabia Radek skoro stac ich na 3 in vitro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

ciekawe ile zarabia Radek skoro stac ich na 3 in vitro 

pytasz google i wiesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Gość napisał:

pytasz google i wiesz 🙂

nie wiem w jakiej firmie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

nie wiem w jakiej firmie pracuje

wystarczy stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pracuje w banku, w doradztwie klienta, bo Jolka ma tylko srednie, zreszta kiedys mowila o tym w ktoryms filmie, ze chcialaby robic cos innego, ale brakuje jej kwalifikacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W transporcie/spedycji nie w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Pracuje w banku, w doradztwie klienta, bo Jolka ma tylko srednie, zreszta kiedys mowila o tym w ktoryms filmie, ze chcialaby robic cos innego, ale brakuje jej kwalifikacji. 

w Anglii nie potrzebuje edukacji. W filmie o emigracji mowila, ze mimo jedynie sredniego pracowala w policji, banku, urzedzie skarbowym angielskim. tam liczy sie doswiadczenie a nie edukacja. A radek jako kieronik nie zle teraz musi zarabiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×