Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WNIMANJIE xD

5G – narzędzie do masowej kontroli umysłu, czyli konferencja foliarzy w Krakowie

Polecane posty

Gość WNIMANJIE xD

Wśród prelegentów między innymi Jerzy Zięba i Ewa Pawela (sygnalistka kontroli umysłu w Polsce). xD

- sir Julian Rose, rolnik, pisarz, aktywista, prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC, Koalicja Polska Wolna od GMO, My Wolni Ludzie

Żadnego tytułu naukowego, zero wkładu w dziedzinie nauki i rozwoju, po prostu rolnik, jedziemy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Barrie Trower, specjalistą od wojskowej technologii mikrofalowej, światowym znawcą tematu kontroli umysłu i systemów broni mikrofalowej

Wywiad z samozwańczym pseudonaukowcem który do dzisiaj nie przedstawił żadnych trzymających się logiki argumentów na swoje teorie. Clown w światku naukowym.

- dr Diana Wojtkowiak, Gdańsk, niezależny naukowiec, prowadzi badania w dziedzinach: fizyka pól torsyjnych, biologia molekularna, homeopatia, radionika, fizykoterapia.

Doktor nauk biologicznych, pisała pracę doktorską pod tytułem "ATP - zależne proteazy Escherichia coli hydrolizujące replikacyjne białko fagowe λO" w 1996. Nie mam zdania.

- Claire Edwards, w latach 1999 do 2017 pracowała w Organizacji Narodów Zjednoczonych, współautorka Międzynarodowego Apelu o powstrzymanie 5G na Ziemi i w kosmosie

O niej to nikt nic nie wie. Google twierdzi że to postać fikcyjna, robi się ciekawie ( ͡º ͜ʖ͡º)

- dr inż. Jerzy Gremba, niezależny ekspert, prezes Instytutu Badań Elektromagnetycznych im. Jamesa Clerka Maxwella.

Nie znam, nie wypowiadam się

- dr Barbara Gałdzińska-Calik, wiceprezes Stowarzyszenia „Nasze Bielany”

Mam problem znaleźć dowód na otrzymanie przez nią tytułu doktora nauk xxx a te są zazwyczaj dostępne publicznie wraz z numerem dyplomu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Janusz Zagórski, polski dziennikarz, założyciel i prezenter telewizji internetowej NTV, My Wolni Ludzie i Dionizy Pietroń, niezależny specjalista

Jakiś leszczu dziennikarek...

- Marta Patena, Społeczny Doradca Prezydenta Miasta Krakowa

(-‸ლ)

- Ewa Pawela, sygnalistka kontroli umysłu w Polsce

(-‸ლ) (-‸ლ)

- Zbigniew Gelzok, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przeciwdziałania Elektroskażeniom Prawo Do Życia, Prezes

Że niby kto?

- prof. dr Mirosław Matyja

Ekonomista, politolog, historyk ( ͡º ͜ʖ͡º)

- Jerzy Zięba

Główna atrakcja programu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubka

Co te foliarze mają pod czachami to głowa mała xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha

Brawo, ładnie tych oszołomów podsumowałeś.

18 godzin temu, Gość WNIMANJIE xD napisał:

- Claire Edwards, w latach 1999 do 2017 pracowała w Organizacji Narodów Zjednoczonych, współautorka Międzynarodowego Apelu o powstrzymanie 5G na Ziemi i w kosmosie

O niej to nikt nic nie wie. Google twierdzi że to postać fikcyjna, robi się ciekawie ( ͡º ͜ʖ͡º)

To najlepsze. Gniję z tego już trzy minuty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanchez

Próbują siać panikę tylko nie wiem w jakim celu. Przecież chyba każdy z własnym rozumem potrafi zweryfikować informacje, a w oficjalnych informacjach nie ma zagrożenia ze strony nowej technologii piątej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlos

Strach się bać. Będą mieszać ludziom w głowach. Znawcy tematu od siedmiu boleści. Czy ktoś z nich ma w ogóle wiedzę na temat telekomunikacyjny? Zięba to nawet nie ma wiedzy naukowej w zakresie tego co sam mówi czyli zdrowia, pamiętam jak sam mówił, że jest o skrętności witaminy C, potem tą niewiedzę bagatelizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkawu

Jak widzę jakie "autorytety" przewodzą w grupie anty to widzę, że jednak nie ma się czego obawiać ze strony 5G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HurrDurr

1G - spoko;

2G - spoko;

3G - spoko;

4G/LTE - też spoko;

5G - Hurr depopulacja! Durr smażenie muzguff! Blebleble reptilianie nas kontrolujo! asdfghjkl...!

 

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlot technofobow

Same światłe umysły, które w imię własnych przekonań odrzucają naukę. Będą mydlić oczy, oby nie udało się nabrać zbyt wielu osób, ale raczej uczestnikami będą wyłącznie osoby przekonane do opinii swoich znawców, ich i tak żadne dowody i badani nie przekonają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raozas

Czy ja wiem, ostatnio poczytałem troche o tym i nie wydaje mi się to aż takie niebezpieczne, dobrze że jestem w A2 Mobile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozakson
Dnia 3.05.2019 o 22:25, Gość Raozas napisał:

Czy ja wiem, ostatnio poczytałem troche o tym i nie wydaje mi się to aż takie niebezpieczne, dobrze że jestem w A2 Mobile.

a2 daje szanse na przetrwanie w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyswiet
Dnia 23.05.2019 o 13:45, Gość Kozakson napisał:

a2 daje szanse na przetrwanie w dzisiejszych czasach.

ja miałem duże problemy z tym aby zaoszczędzić na internecie, bo najbardziej mi na nim zależy no i zdecydowałem się w końcu na to a2mobile, na przestrzeni miesięcy nie brakuje mi niczego i nie przepłacam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holoh

Zgadzam się co do a2 mobile, świetny internet, tani i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skodd

coś słyszałem o tym 5g, ale ja ufam a2 mobile i wiem że 5g aż tak bardzo nie wpływa na środowisko i na człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

A na chooj ktoś miałby kontrolować wasze umysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

A chooj mnie to obchodzi.

Dla mnie ktoś kto ma czegoś więcej niż jest w stanie policzyć lub unieść i się tym chwali sam prosi się o kłopoty.

Jak ktoś taki może cokolwiek kontrolowac jak nie kontroluje nawet swoich wydatków?

Jepac frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Dla mnie prawdziwie bogaty jest ktoś kto w każdych warunkach bez ciągnięcia za sobą czterdziestu kontenerów po uprzednim zbudowaniu autostrady potrafi wykorzystać to co znajdzie wokół siebie aby przeżyć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

A jedyny powód nadkontroli jaki znam to strach.

Strach jest pierwotny względem chciwości.

Jeżeli uzależnić swoje samopoczucie i przeżycie od $$$$$ miliona przedmiotów i zachowania tysięcy ludzi to ciężko o komfort.

Szczególnie jeżeli do ich kontrolowania wykorzystuje się przechwałki i zastraszanie.

Przecież prędzej czy później ktoś takiego delikwenta jepnie w rogi

O co zresztą sam się prosi.

Taka taktyka jest zresztą instynktowna i nastawiona na krotkotrwala przewage.

To jakby mnie leczy z podejrzeń o inwazji superinteligentnych obcych którzy przejęli kontrolę nad światem.

Fajna baja promowana przez spanikowane elity finansowe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Pieniądze jeszcze nikogo nie wyleczyły ze strachu kompleksów ani nawet z bidy.

Nikt bogatego bardziej nie kocha nie lubi i nie szanuje.

Może oprócz mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Epatowanie przewagą zawsze wywołuje strach bo do tego służy.

Ale strach się gdzieś zawsze kończy.

Jakby się nie kończył to bylby tylko strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Ciekawe gdzie jest bambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

W ogóle z tą kontrola, rządzeniem i władzą to jest delikatnie mówiąc nieporozumienie.

Mniej więcej takiego samego kalibru jak nazywanie mrowiska społeczeństwem kastowym, samicy bez przerwy rodzącej spokrewnione osobniki - królowa lub wyscigu do koryta - demokracja

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

I chooj mnię obchodzi, że "zawsze tak było" a nawet że "zawsze tak będzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafmw2

ach Ci foliarze, czasami niewiadomo kto ma racje, osobiście korzystam z a2 mobile i przynajmniej nie przepłacam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczek

Witajcie,
chciałem Was zaprosić do bardzo fajenego portalu internetowego. Nazywa się on Nagradzani.pl - codziennie o godzinie 20:30 organizowane są tam zabawy, w których można wygrać całkiem fajne nagrody. 
O 20:30 jest transmisja na żywo i jest darmowy konkurs, portal również pokrywa koszt wysyłki nagrody. Ogólnie prowadzący zadaje pytanie i osoba która udzieli poprawną odpowiedź wygrywa nagrodę całkowicie za darmo.
Dodatkowo są też robione inne konkursy, licytacje itp, tam już trzeba zakupić dodatkowe usługi, ale ten jeden konkurs codziennie o 20:30 jest darmowy. 
Piszę to bo naprawdę warto, gdyż to chyba jedyny portal który nie ściemnia.
Będę wdzięczny jakby kogoś interesowało żeby zarejestrował się z mojego link, otrzymam wtedy dodatkowe rzeczy, dla Ciebie to na początku nic, a dla mnie dużo.

Zapraszam Was już dziś o 20:30, wejdźcie i przekonajcie się sami, a później sami zdecydujecie czy podoba się wam strona czy nie.

Link do rejestracji: https://nagradzani.pl?refer=Ponczek
Pozdrawiam
Ponczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suitch
Dnia 7.11.2019 o 19:49, Gość cafmw2 napisał:

ach Ci foliarze, czasami niewiadomo kto ma racje, osobiście korzystam z a2 mobile i przynajmniej nie przepłacam xd

sam jestem w a2mobile i potwierdzam, u nich się nei przepłaca,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raodxas
Dnia 13.11.2019 o 17:23, Gość suitch napisał:

sam jestem w a2mobile i potwierdzam, u nich się nei przepłaca,.

No to akurat fakt, jestem u nich miesiąc i wyszedłem do przodu pieniężnie niż jak byłem u innego operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alattan

z tą kontrolą umysłu to bym polemizował, ale no 5g to akurat słyszałem trochę o tym, a2 mobile generalnie ma dobry internet ale nie wiem czy 5g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizi
Dnia 12.12.2019 o 14:21, Gość alattan napisał:

z tą kontrolą umysłu to bym polemizował, ale no 5g to akurat słyszałem trochę o tym, a2 mobile generalnie ma dobry internet ale nie wiem czy 5g

Mają LTE bo sam korzystam. Ja nie wiem czy to 5g jest komuś potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luang2

jeżeli chodzi o dobry internet to polecam a2 mobile mają spoko opcje sam korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×