Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariola

nawigacja do samochodu

Polecane posty

Gość mariola

Witajcie 

szukam dobrej jakościowo nawigacji samochodowej, czy ktoś może orientuje się gdzie można kupić dobrą nawigację aby posłużyła na wiele lat i dobrze wskazywała? 

Jaki model wy używacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć dobre opinie zbierają urządzenia do Mio np. model Mio Spirit 7500. Z tańszych pozostaje coś w Modecoma - urządzenia takie można kupić do ok. 300 złotych. Niezależnie od sprzętu jaki wybierzesz zwracaj uwagę na ważność i aktualizację map (najlepiej by były bezpłatne) chociaż przez jakiś czas by nie trzebabyło płacić za kolejne odnowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukała przede wszystkim nawigacji z dożywotnią aktualizacją map. Warto zaglądnąć do sklepu sferis tam często mają duży wybór w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka

Ja bardzo fajną nawigację samochodową zamówiłam na skynet.pl. Dodatkowo bardzo tanio, często jeżdżę służbowo, a nie bardzo orientuje się w terenie, także nawigacja w moim przypadku jest niezbędna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja
47 minut temu, Gość karolka napisał:

Ja bardzo fajną nawigację samochodową zamówiłam na skynet.pl. Dodatkowo bardzo tanio, często jeżdżę służbowo, a nie bardzo orientuje się w terenie, także nawigacja w moim przypadku jest niezbędna. 

Ja również szukam jakiejś dobrej nawigacji do samochodu. Zawsze wprawdzie korzystałam z telefonu jako nawigacji gps, jednak ostatnio nie miałam zasięgu przez co nawigacja przestała działać, a ja nie pogubiłam drogi. Musze teraz zaopatrzyć się w coś pewnego coś co nie zawiedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka

Ta na skynet.pl Nawigacja samochodowa Garmin Drive 51 LMT-S MAPA EUROPY jest bardzo fajna, mam ją już kilka miesięcy i naprawdę jest niezawodna. Kosztuje około 470zł także ni dużo jak na tak dobry model. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek
Dnia 27.02.2019 o 21:43, Gość karolka napisał:

Ta na skynet.pl Nawigacja samochodowa Garmin Drive 51 LMT-S MAPA EUROPY jest bardzo fajna, mam ją już kilka miesięcy i naprawdę jest niezawodna. Kosztuje około 470zł także ni dużo jak na tak dobry model. 

Również polecam tę nawigację. kupiłem ją w zeszłym roku i jest naprawdę ok 

Bardzo często podróżuję i telefon mi nie wystarczał czasami. Teraz nie ma problemu ze znalezieniem drogi nawet tam gdzie nie ma zasięgu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×