Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosca

UWAGA "HEJTERZY"!!

Polecane posty

Gość Gosca

Temat trochę na wyrost dla przyciągnięcia ludzi do wątku... Ups

Czy można sprawdź z jakiego miejsca (miasta lub kraju) został założony nowy tamat na Kafe lub dodany komentarz? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lkj

Można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosca
3 minuty temu, Gość Lkj napisał:

Można

A możesz podzielić się taką wiedzą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gosca napisał:

A możesz podzielić się taką wiedzą? 

Jestem tez zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej

Nie,nie można.Jak by tak było to każdy mógłby pisać "wiem kim jesteś  i skąd piszesz".Moderatorzy widzą ip,jednak tylko przybliżony region.Na pewno nie ulice czy adres.Do tego juz może dojsc tylko policja na zlecenie prokuratury.

Także spoko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdlald
46 minut temu, Gość Gosca napisał:

A możesz podzielić się taką wiedzą? 

Nie, bo nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 13.02.2019 o 15:18, Gość jej napisał:

Nie,nie można.Jak by tak było to każdy mógłby pisać "wiem kim jesteś  i skąd piszesz".Moderatorzy widzą ip,jednak tylko przybliżony region.Na pewno nie ulice czy adres.Do tego juz może dojsc tylko policja na zlecenie prokuratury.

Także spoko 🙂

Dziwne, bo jeśli ktoś loguje się z telefonu i sieci ogólnej np. gdzieś w centrum handlowym to jak to możliwe, że można namierzyć IP? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgggghhhht
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Dziwne, bo jeśli ktoś loguje się z telefonu i sieci ogólnej np. gdzieś w centrum handlowym to jak to możliwe, że można namierzyć IP? 

A co boisz sie? Jkaby to bylo takie latwe to kazdy lecialby do galerii wypisywać bzdury zeby czuc sie bezkarnym, a tak nie jest. Jak piszesz z tel to jeszcze bardziej moga Cie namierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W necie nigdy nie jestescie anonimowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Logując się ze swojego tel nie ma znaczenia czy w w-f w centrum handlowym, bo nr tel masz na dane, swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

W necie nigdy nie jestescie anonimowi.

oczywiście , że można być anonimowym, ale nie ze swojego tel czy komp i nie ze swojego neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie hejtujcie to nie bedziecie miec takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście, mało tego, można ustalić Twoja tożsamość. Tylko tu są już potrzebne wyższe umiejętności informatyczne. 

To samo tyczy się odwrotnej strony - jest możliwość ukrycia nie tylko swojego IP, ale też tożsamości, ale to dość trudna sprawa, gdzie niewielki błąd może nas wydać. 

Zwykle użytkowniczki kafe nie posiadają takiej wiedzy, a potem się boją. Cóż, trzeba być albo sprytnym hejterem albo nim po prostu nie być 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baronowa von Wredziol
Dnia 15.02.2019 o 05:15, Gość Gosc napisał:

Dziwne, bo jeśli ktoś loguje się z telefonu i sieci ogólnej np. gdzieś w centrum handlowym to jak to możliwe, że można namierzyć IP? 

Jako moderator konkurencyjnego portalu mogę zdradzić, że widzimy dużo więcej, niż tylko IP 🤣 Jako ciekawostka: widzimy np. mac karty sieciowej urządzenia (telefonu, komputera, tabletu), dlatego tak często wychodzą żenujące sytuacje, kiedy ktoś sam ze sobą dyskutuje z dwóch kont albo z "zapasowego" konta obraża konkurencję (a bywały takie sytuacje, oj bywały, myślę że i na Kafeterii niektórzy pamiętają, o kogo z jutuberów chodzi 🤣 A pamiętacie, jakie były potem tłumaczenia? Prawie tak niesamowite, jak wymówki hejterek innej jutuberki po zgłoszeniu pomówień dotyczących rodziny do prokuratury 😂).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
5 minut temu, Gość Baronowa von Wredziol napisał:

Jako moderator konkurencyjnego portalu mogę zdradzić, że widzimy dużo więcej, niż tylko IP 🤣 Jako ciekawostka: widzimy np. mac karty sieciowej urządzenia (telefonu, komputera, tabletu), dlatego tak często wychodzą żenujące sytuacje, kiedy ktoś sam ze sobą dyskutuje z dwóch kont albo z "zapasowego" konta obraża konkurencję (a bywały takie sytuacje, oj bywały, myślę że i na Kafeterii niektórzy pamiętają, o kogo z jutuberów chodzi 🤣 A pamiętacie, jakie były potem tłumaczenia? Prawie tak niesamowite, jak wymówki hejterek innej jutuberki po zgłoszeniu pomówień dotyczących rodziny do prokuratury 😂).

O Ramonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlatego wole wizaż, na Kafe dno i wodorosty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×