Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Motyl4

Wstyd Liwy problem nie umiem opowiadać o sobie Rozmowa kwalifikacyjna jak mogę sobie pomóc

Polecane posty

Gość Motyl4

Witam mam poważny problem. Ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w banku. Niestety nie przyjęli mnie ponieważ wzruszyłam się  i jestem wrażliwa. Nie potrafię opowiadać o sobie, o swoich życiowych planach sukcesach zainteresowaniach. Jak ktoś się pyta to nie umiem się wyłowić jak zacząć. Dlatego podejrzewam mnie nie przyjęli. Teraz chce spróbować iść do pracy do cyfrowy Polsat ale boję się że znów to samo będzie ponieważ ja od stresu lecą mi łzy. Gdybym miała ta prace to normalnie bym rozmawiała z ludźmi o ofertach z tym problemu nie mam. Chodzi tylko o to że nie potrafię i wstydzę się mówić o sobie. Zamykam się. Co to jest wstydzę się tego nie wiem jak z tym sobie radzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motvl4

Z góry przepraszam za błędy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Jak widać nie nadajesz się do pracy, gdzie w grę wchodzi kontakt z ludźmi. Poszukaj czegoś przy linii montażowej lub jako sprzątaczka. Tam nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przećwicz sobie odpowiedzi sama. Później poproś jakąś znajomą/partnera/kogoś z rodziny, żeby udawali rekrutera i zadawali Ci pytania z rozmowy. No i niestety ale musisz trochę takich rozmów przejść żeby wiedzieć czego się spodziewać i tym samym mniej się stresować. Pamiętaj więc, że z każdą rozmową będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×