Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smoczyca1978

Jakich macie pracodawców, szefów?

Polecane posty

Czy są uczciwi. Czy godziwie płacą? Czy traktują Was partnersko czy jak niewolnika? Czy szanują Cię potrafią docenić? Czy dają umowę czy pracujecie za najniższa krajowa a resztę dostajecie pod stołem?  

Serio. Wymiekam. Cały czas trafiam na jakiegos oszusta albo ...e. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Po kolei odpowiadając na Twoje pytania:

Raczej tak.

Tak sobie, mogłoby być lepiej.

Partnersko.

Tak.

Umowa, nic pod stołem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka
27 minut temu, Smoczyca1978 napisał:

Czy są uczciwi. Czy godziwie płacą? Czy traktują Was partnersko czy jak niewolnika? Czy szanują Cię potrafią docenić? Czy dają umowę czy pracujecie za najniższa krajowa a resztę dostajecie pod stołem?  

Pracuje za granica w duzej corpo IT.

Nie ma przekretow, nie moga sobie na to pozwolic, wszytstko zgodnie z umowa. Pracuje 35 godzin tygodniowo, mam 32 dni platnego urlopu i nielicne nadliczbowki placone jak nalezy (150%  albo 200% jesli przez weekend). Szefow mam roznych, zalezy dla jakiego kilenta i przy jakim projekcie pracuje. Sa rozni : bardziej lub mniej wymagajacy, bardziej lub mniej wkurzajacy, mialam i takich ktorych prawie nie widzialam 😉 ale jeszcze sie nie zdarzyl taki naprawde gnoj. 

Pracuje w 90% z facetami i atmosfera na ogol jest super. Chyba nie chcialabym pracowac z kobietami... 

Placa jest Ok, choc oczywiscie natura ludzka taka ze chcialo by sie wiecej 😉 ... 

Czasami jak czytam czasami o warunkach pracy z jakimi mozna sie spotkac w Polsce to wlos mi sie na glowie jezy 😮 ... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy i albo chcą na czarno "zatrudniać" albo za cześć etatu. 12 lub 13zl za h to norma 

Oczywiście nie płacą za nadgodziny więcej a nie każdemu się chce zostać dłużej za takie grosze. Straszne to jest. Tracę nadzieję na w miarę normalna pracę. Jutro idę na rozmowę jako pomoc kuchenna. Oferują na początek 2500netto i umowę o pracę od pierwszego dnia

Az mi się w to wierzyć nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tą pracą z kobietami też bym nie chciała. Baby są wredne. Wiem bo pracowałam potrafią cię jak śmiercią potraktować tylko dlatego że jesteś młodsza czy sprytniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pracowalam juz w wielu miejscach i zazwyczaj mam szczęście do szefów. W pierwszej pracy za granicą mnie wykiwali (polacy) , a teraz pracuje w budżetówce i stosunki sa dosc koleżeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pracowalam juz w wielu miejscach i zazwyczaj mam szczęście do szefów. W pierwszej pracy za granicą mnie wykiwali (polacy) , a teraz pracuje w budżetówce i stosunki sa dosc koleżeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę
1 godzinę temu, Smoczyca1978 napisał:

Czy są uczciwi. Czy godziwie płacą? Czy traktują Was partnersko czy jak niewolnika? Czy szanują Cię potrafią docenić? Czy dają umowę czy pracujecie za najniższa krajowa a resztę dostajecie pod stołem?  

Serio. Wymiekam. Cały czas trafiam na jakiegos oszusta albo ...e. 

Sama jestem pracodawcą. Tak, jestem uczciwa, bo traktuję ludzi tak jak ja chcę być traktowana. Nie traktuję ludzi jak niewolników. Doceniam ich zaangażowanie i ich pracę. Daję umowę o pracę i płacę godziwe pieniądze. Nie ma sytuacji płacenia części oficjalnie, a części pod stołem, bo uważam to za oszustwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peppa

W porządku. Szefa praktycznie nie widzę,  bo zagląda tylko czasem- mały zakład produkcyjny. Są trzy działy,  jedna z pań z biura zajmuje się sprawami pracowników-  wszystkim co trzeba,  od grafiku (praktycznie wszystkie nasze prośby są uwzględniane) po pilnowanie żeby każdy miał świeżą wodę, ona też zatrudnia i zalatwia wszelkie sprawy papierkowe. Uczciwie jest przestrzegane prawo pracy, każda minuta poza nasze dzienne 8 godz. rozliczana jako nadgodzina. Trochę więcej niż minimalna, szału nie ma, dlatego przychodzę nieraz w podwojnie platne soboty. Nikt się nie krzywi na zwolnienia chorobowe,  mamy być "na chodzie". Po czterech miesiacach umowa na czas nieokreślony. Co roku podwyżka,  więc nie ma sytuacji że ktoś przychodzi robić x powyżej minimalndj a po paru latach okazuje się że się z minimalną zrównał. Atmosfera bardzo dobra, pierwszy raz pracuję w takim pozytywnym środowisku, dziewczyna która sprząta jest traktowana na równi z dziewczyną z biura. Jasny zakres obowiązków,  zrobisz swoje- nikt się nie czepia, po pracy dłużej się nią nie zajmuję,  spore wsparcie w początkowym okresie kiedy każdy jeszcze się uczy. Mąż zarabia dużo wiecej, to głównie on utrzymuje rodzinę,  ale dzieki mojej pensji mamy jak oszczędzać konkretne pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój szef jest super. Na tyle super, że po roku pracy u niego zostaliśmy kochankami. On odszedł od żony i teraz jesteśmy już oficjalnie parą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoni

Bardzo szanuje mojego szefa 🙂 Tematyka wszelkiego rodzaju analiz zawsze mnie interesowała i nigdy tego nie ukrywałem. Jako że pracuje w sporej firmie miałem okazję obserwować wiele osób na wyższych stanowiskach, które właśnie tym się zajmowały. Czasem bywałem chyba wścibski, ale nic na to nie mogłem poradzić. Wyszło mi to na plus, bo nawet szef zauważył moje zainteresowanie i zaproponował mi e-learning od warszawskiej firmy Meritum, na menadżera ryzyka bezpieczeństwa informacji- bo właśnie takie później stanowisko miałem objąć! Szczęście nieopisane, a szkolenie serdecznie polecam! 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×