Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamsik

Mezoterapia igłowa oczu w 8 miesiącu ciąży

Polecane posty

Witam kobietki ! Mam zamiar zrobić sobie mezoterapie igłowa samych oczu, jestem w 8 miesiącu dziecko jest jiz w pełni ukształtowane , sam zabieg nie był testowany nifdy na kobietach w ciąży lecz to malutkie nakłucia na twarz z witaminami . Czyli nic strasznego , miałyście wykonywane coś takiego w ciąży ?:) dodam ze usta również powiększyłam w ciąży lecz bez znieczulenia, kwas hialuronowy mamy w organizmie wiec nie rozumiem czemu jest on w ciąży przeciwwskazaniem , dodam ze dzidziuś ma się doskonale :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym nie robiła nie lepiej poczekać ten miesiąc? To jest jednak wstrzykiwanie jakieś substancji to nie ważne czy jest ukształtowane czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuu

Ja mialam podczs karmienia piersia, podcZas ciazy chyba strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuu

Ale nie widzialam efektow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No to sie tylko ciesz, że się dziecku nic nie stało i dziękuj bogu. Na twoja odpowiedzialność  i os która to zrobi sobie rób. Nie nasza sprawa. Twoje dziecko, twoje decyzje. A to czy wszystko napeeno ok to zobaczysz jak się urodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja bym nie robiła nie lepiej poczekać ten miesiąc? To jest jednak wstrzykiwanie jakieś substancji to nie ważne czy jest ukształtowane czy nie. 

Może i masz racje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gospodarka hormonalna jest zmieniona i uwazam ze to glupota robic takie zabiegi w takim stanie. Ja musialam np kwas rozpuszczac po 3 miesiacach bo puchlam reguralnie najprawdopodobniej przez niedoczynnosc tarczycy. 

Musisz to robic juz? Nie mozesz poczekac tego miesiaca? Poza tym w ciazy twarz znieniona. Uwazam to za glupote ( juz pomijam dziecko bo to oczywiste). Az się dziwie ze znalazłaś lekarza, kt sie zgodzil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×