Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurs Vat Kraków

Kurs Vat Kraków - UWAGA

Polecane posty

Gość Kurs Vat Kraków

Proszę  uwagę 🙂

Potrzebny mi w sumie na już dobry kurs Vat od postaw w Krakowie - dostała w pracy awans ale pod warunkiem, że zdam egzamin z Vat który mam za 2 miesiące i potrzebuje dobrego kursu - możecie coś polecić? 

Jestem z Krakowa - lepiej szukać kursu stacjonarnego czy może jakiś kurs vat online? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Krk
1 minutę temu, Gość Kurs Vat Kraków napisał:

Proszę  uwagę 🙂

Potrzebny mi w sumie na już dobry kurs Vat od postaw w Krakowie - dostała w pracy awans ale pod warunkiem, że zdam egzamin z Vat który mam za 2 miesiące i potrzebuje dobrego kursu - możecie coś polecić? 

Jestem z Krakowa - lepiej szukać kursu stacjonarnego czy może jakiś kurs vat online? 

 

Polecam Ci AKADEMIE TRENINGOWĄ VAT - EWELINY DULĘBY - ja korzystałam z tego kursu Vat i jeśli szukasz kursu od podstaw i średnio zaawansowanego  to lepszego nie znajdziesz

Polecam w 100% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs Vat Kraków

Ok dzięki sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Krk
1 minutę temu, Gość Kurs Vat Kraków napisał:

Ok dzięki sprawdzę

Na stronie oferty tej akademii masz zapis na konto próbne na 2 dni - skorzystaj - bo tam dostaniesz 200 zł zniżki na ten kurs VAT 🙂 Moja koleżanka 3 dni temu się rejestrowała i dostała własnie taką zniżkę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek z Krakowa

W 2 miesiące myślę, że bez problemu ogarniesz podstawy z vat

Jestem co prawda z Gdańska także firmy, która zrobić Ci szkolenie z Vat z Krakowa Ci nie polecę ale zastanów się nad kursem online tylko takim dobrym 🙂

Na kurs stacjonarny pojedziesz na 3-4 dni i mało co zapamiętasz a online często te same  wykłady masz nagrane tak więc odsłu...esz ile raz chcesz i do tego materiały pewnie też dają tak więc ja widzę DUŻĄ przewagę kursu online nad takim stacjonarnym. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missskkaa

ja byłam na kursie stacjonarnym z Vat i też było ok - można zadawać pytania na takim kursie do prowadzącego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek z Krakowa
Przed chwilą, Gość Missskkaa napisał:

ja byłam na kursie stacjonarnym z Vat i też było ok - można zadawać pytania na takim kursie do prowadzącego 

Pewnie, że można pod warunkiem że nie masz grupy 40 osób 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość-gość

ja też robiłam kurs vat online 2 lata temu i bylam zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana
7 godzin temu, Gość Kinga Krk napisał:

Polecam Ci AKADEMIE TRENINGOWĄ VAT - EWELINY DULĘBY - ja korzystałam z tego kursu Vat i jeśli szukasz kursu od podstaw i średnio zaawansowanego  to lepszego nie znajdziesz

Polecam w 100% 

Jeszcze jakieś opinie o tych szkoleniach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnik

Wpisz sobie w google opinie i znajdziesz konto Pani Ewelina na FB - tam ma bardzo dużo opinii 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignaska

A jakies darmowe kursy z VAT online ktoś poleci na yt np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs Vat Kraków

Dziękuję za pomoc 🙂

Kurs "Akademia Treningowa Vat" zakupiony 🙂 Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne bo plików PDF do pobrania bardzo dużo i materiały wideo są genialne - w bardzo łatwy sposób podana wiedza przez Panią Ewelinę, poza tym bardzo dobry kontakt bo po wysłaniu zapytania odpisała od razu osobiście (chyba) 🙂

Dodatkowo pierwszy raz się z tym spotkałam - na kurs dostałam 14 dni gwarancji zwrotu - w ciągu tych 14 dni mogę zrezygnować i odzyskać 100% pieniędzy - szczerze to oglądałam wiele kursów i tutaj pierwszy raz się z taka gwarancją spotykam co oczywiście bardzo miłym zaskoczeniem jest 🙂

 

Pozdrawiam i zabieram się do pracy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×