Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kruszynka

Witaj skarbie kochany!!

Polecane posty

Gość Kruszynka
3 minuty temu, Gość gość napisał:

  głupek

Mówisz osobie bo inteligencją nie zabłysłeś/łaś. Jestem kobietą ja coś to głupia 😕. Kochanie już nie mam humoru z samego rana czepiają się i obrazają 😐 i bądź miła. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka

:classic_dry: wchodzą jak do siebie i jeszcze nie mają szacunku do Pani tego wątku. To nazywa się brak obycia i kultury osobistej :classic_dry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Kruszynka napisał:

:classic_dry: wchodzą jak do siebie i jeszcze nie mają szacunku do Pani tego wątku. To nazywa się brak obycia i kultury osobistej :classic_dry:

Wylizać ci cipulkę na rozpoczęcie dnia ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś i nikt

Dziewczyno współczuje Ci. Musisz być bardzo samotna a do tego z niską samooceną aby pisać tu na forum. 

Trolle są wszędzie a na kafeterii jest ich najwiecej i nie wymagaj od trolli  szacunku do człowieka i kultury osobistej, gdyby to mieli nie byli by trollami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wylizać ci cipulkę na rozpoczęcie dnia ? 

:classic_dry::classic_sad:Dekiwencie a dać Ci z liścia.??poliż sobie lizaczka 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka
5 minut temu, Gość Ktoś i nikt napisał:

Dziewczyno współczuje Ci. Musisz być bardzo samotna a do tego z niską samooceną aby pisać tu na forum. 

Trolle są wszędzie a na kafeterii jest ich najwiecej i nie wymagaj od trolli  szacunku do człowieka i kultury osobistej, gdyby to mieli nie byli by trollami. 

Ty też bo w kąncu tu piszesz. Moje życie moja sprawa a tobie nic do tego!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Kruszynka napisał:

:classic_dry::classic_sad:Dekiwencie a dać Ci z liścia.??poliż sobie lizaczka 😕

Możesz mnie bić ale i tak pragnę wylizać Ci cipulke, wyliżę wszystkie soczki z Ciebie będę dotąd lizał aż się odwodnisz . Zrobię tak  dobrze jak nikt inny do tej pory , proszę daj polizać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Możesz mnie bić ale i tak pragnę wylizać Ci cipulke, wyliżę wszystkie soczki z Ciebie będę dotąd lizał aż się odwodnisz . Zrobię tak  dobrze jak nikt inny do tej pory , proszę daj polizać 

Nie :classic_dry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Kruszynka napisał:

Nie :classic_dry:

Błagam daj zrobię wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś i nikt
20 minut temu, Gość Kruszynka napisał:

Ty też bo w kąncu tu piszesz. Moje życie moja sprawa a tobie nic do tego!! 

Masz racje z tym, ze ja tu jestem na chwile od ponad roku i co najwyżej odpisuje a nie pisze o sobie. Od tego mam przyjaciół w zyciu realnym ale Tobie ich widocznie brakuje. 

Tak czy inaczej nadal Ci współczuje i nie życzę powodzenia w walce z trollami. Twoj wątek, Twoje trolle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka
1 minutę temu, Gość Ktoś i nikt napisał:

Masz racje z tym, ze ja tu jestem na chwile od ponad roku i co najwyżej odpisuje a nie pisze o sobie. Od tego mam przyjaciół w zyciu realnym ale Tobie ich widocznie brakuje. 

Tak czy inaczej nadal Ci współczuje i nie życzę powodzenia w walce z trollami. Twoj wątek, Twoje trolle.

Nie podoba sie to nie czytaj i nie pisz. Widać że jesteś osobą bez poczucia humoru. O moje życie realnym świecie się nie przejmuj. Mówisz trolle a ty kim jesteś Pan/Pani dobra rada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Błagam daj zrobię wszystko 

Strzelam ignora 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka
15 minut temu, Gość Ktoś i nikt napisał:

Masz racje z tym, ze ja tu jestem na chwile od ponad roku i co najwyżej odpisuje a nie pisze o sobie. Od tego mam przyjaciół w zyciu realnym ale Tobie ich widocznie brakuje. 

Tak czy inaczej nadal Ci współczuje i nie życzę powodzenia w walce z trollami. Twoj wątek, Twoje trolle.

W jednym masz rację nikt mnie nie kocha. Bo tak głupiutką istotę tylko się gnoi. Jednak ja mam serce i uczucia... 💔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś i nikt
10 minut temu, Gość Kruszynka napisał:

W jednym masz rację nikt mnie nie kocha. Bo tak głupiutką istotę tylko się gnoi. Jednak ja mam serce i uczucia... 💔

Jak każdy człowiek posiadający empatię. 

Na Kafe nie zajdziesz ani miłości ani zrozumienia ale za to dużo gnojenia ale to Twoje życie i Twoj wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka
7 minut temu, Gość Ktoś i nikt napisał:

Jak każdy człowiek posiadający empatię. 

Na Kafe nie zajdziesz ani miłości ani zrozumienia ale za to dużo gnojenia ale to Twoje życie i Twoj wybór. 

Tak uważasz mnie za glupja. Zdaje sobie sprawę że tu nie znajdę miłości. Dlaczego tu piszesz?? Mi to pomaga w jakiś sposób uporać się z uczuciem. Trochę piszę jak na wariackich papierach ale czy to jest grzech. Odrazu ocena mojej osoby jest niska kobieta z ptasim móżdżekem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś i nikt
2 minuty temu, Gość Kruszynka napisał:

Tak uważasz mnie za glupja. Zdaje sobie sprawę że tu nie znajdę miłości. Dlaczego tu piszesz?? Mi to pomaga w jakiś sposób uporać się z uczuciem. Trochę piszę jak na wariackich papierach ale czy to jest grzech. Odrazu ocena mojej osoby jest niska kobieta z ptasim móżdżekem... 

Jeżeli pisanie na kafe traktujesz jako terapie to Twoja sprawa. Powtarzam sie ale tu nie znajdziesz zrozumienia. Jeżeli jestes delikatna osobą to z czasem kafe Cię wciągnie i narobisz sobie tylko kompleksów. Usłyszysz wiele złego na swoj temat, wiele wyzwisk i gnojenia. Nikt Ci tu nie pomoże. 

Nie wiem kim jestes i szczerze to mnie to nie interesuje. 

Ja pisze akurat dziś bo mam troche wolnego czasu i z ciekawości, i jutro mnie tu już nie będzie a mimo wszystko przejmujesz sie moimi słowami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka

Między nami nic nie było! 
Żadnych zwierzeń, wyznań żadnych. 
Nic nas z sobą nie łączyło -- 
Prócz wiosennych marzeń zdradnych

Prócz tych woni, barw i blasków 
Unoszących się w przestrzeni, 
Prócz szumiących śpiewem lasków 
I tej świeżej łąk zieleni! 

 

Podaję się wygraliście schowam swoją miłość w zaciszy mojego serca. Tam będzie bezpieczna.  Nie trzeba nie trzeba... Kocham i kochać będę ale potajemnie żeby jemu to nie przeszkadzało. Nie chcę go skrzywdzić tym bardzej moją miłością. 

Wariatka 💔😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka
13 minut temu, Gość Ktoś i nikt napisał:

Jeżeli pisanie na kafe traktujesz jako terapie to Twoja sprawa. Powtarzam sie ale tu nie znajdziesz zrozumienia. Jeżeli jestes delikatna osobą to z czasem kafe Cię wciągnie i narobisz sobie tylko kompleksów. Usłyszysz wiele złego na swoj temat, wiele wyzwisk i gnojenia. Nikt Ci tu nie pomoże. 

Nie wiem kim jestes i szczerze to mnie to nie interesuje. 

Ja pisze akurat dziś bo mam troche wolnego czasu i z ciekawości, i jutro mnie tu już nie będzie a mimo wszystko przejmujesz sie moimi słowami. 

Ciekawosc to pierwszy stopień do piekła. Już nie wspomnę nawet jego imienia bo widać że wam przeszkadza. Miłość moja od pierwszego spojrzenia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś i nikt
14 minut temu, Gość Kruszynka napisał:

Ciekawosc to pierwszy stopień do piekła. Już nie wspomnę nawet jego imienia bo widać że wam przeszkadza. Miłość moja od pierwszego spojrzenia... 

Gdyby nie ciekawość to nie pisałabyś na kafe. Ktoś ciekawy wymyślił procesor a inny ciekawy internet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka
7 minut temu, Gość Ktoś i nikt napisał:

Gdyby nie ciekawość to nie pisałabyś na kafe. Ktoś ciekawy wymyślił procesor a inny ciekawy internet. 

I dla tego weszłas/eś  na mój wątek żeby porozmawiać z wariatka i dać rady Dobrej Cioci /Wujka. Niska samoocena to nie tak ja widzę swoje braki i niedoskonałości. Nazwałbym to szczerosc do własnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś i nikt
7 minut temu, Gość Kruszynka napisał:

I dla tego weszłas/eś  na mój wątek żeby porozmawiać z wariatka i dać rady Dobrej Cioci /Wujka. Niska samoocena to nie tak ja widzę swoje braki i niedoskonałości. Nazwałbym to szczerosc do własnej osoby.

Jestem dobrym samarytaninem, daje rady rożnym ludziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie byle kto
7 minut temu, Gość Ktoś i nikt napisał:

Jestem dobrym samarytaninem, daje rady rożnym ludziom 🙂

Jesteś znawcą i udzielasz porad a sama ich potrzebujesz. Kruszynka akurat ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka
14 minut temu, Gość Ktoś i nikt napisał:

Jestem dobrym samarytaninem, daje rady rożnym ludziom 🙂

I ten dobry samarytan postanowił w kulturalny sposób kopnąć psa. Jestem do tego przyzwyczajona tu i w realu. Już nic i nikt mnie nie zdziwi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka

De Mono & Anna Dereszowska - Tak Bardzo Ciebię chcę... Tak potrzebuję Cię... 

Miłego dnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka

Dłonie człowiecze łączą się
i dusze do siebie płoną,
serca wspólny poczują rytm 
a oczy iskrami zapłoną.
To miłości czar........
 

I wierzę, że gdy dwie się napotkają dłonie.Dwa serca w których jeden ogień płonie.W których się jednym ogniem ideały palą. Serca się kochać będą,choć dłonie oddalą

 

Pisać mi zabraniają 😔 gady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka

To mój wątek ja tu nikogo nie zapraszałam i tym bardzej o zdanie nie pytałam :classic_dry:. Tylko głowa mnie rozbolała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka

Nie wiesz ja­kie ra­ny pok­ry­wają mo­je ser­ce i co czuję, nie wiesz jak wal­czę każde­go dnia, by wstać i co czuję, gdy mam ochotę płakać, a już na­wet łzy nie chcą płynąć, nie wiesz o mnie nic, więc nie oce­niaj mnie, mo­jego postępo­wania, te­go jak i co mówię... Proszę, nie za­bijaj mnie słowem. 

I tak nie dotrze :classic_sad: chyba tłumaczą po swojemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś Tam

Dziewczyno strasznie ktoś Cię nie lubi..Może Twój skarb.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś Tam

Dziewczyno strasznie ktoś Cię nie lubi..Może Twój skarb.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Kruszynka napisał:

Nie wiesz ja­kie ra­ny pok­ry­wają mo­je ser­ce i co czuję, nie wiesz jak wal­czę każde­go dnia, by wstać i co czuję, gdy mam ochotę płakać, a już na­wet łzy nie chcą płynąć, nie wiesz o mnie nic, więc nie oce­niaj mnie, mo­jego postępo­wania, te­go jak i co mówię... Proszę, nie za­bijaj mnie słowem. 

I tak nie dotrze :classic_sad: chyba tłumaczą po swojemu. 

To co z tym lizaniem cipulki będzie ? Poprawi Ci się nastrój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×