Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NNonSTOP

czy facet po 35

Polecane posty

Gość NNonSTOP

spokojny, introwertyk, który zawsze był sam... ma jeszcze szansę na udany związek
nie tańczy ale i nie pije, nie pali, nie jest "modny", skromny ale nudnawy... cera nastolatka 😕
czy ktoś by takiego chciał? docenił? pokochał? ... 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak M

Haha.Nastepni ktorzy mysla ze na wyjazd z kraju potrzebna jest wiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet

Za malo informacji.

Ladna cera to pryszcz, bez znaczenia (chyba ze jest fatalna, chora, wtedy ma znaczenie, bo brzydzi).

Nie pije, nie pali - dwa duze plusy. Wielkie. Introwertyk - zawsze jakas sie znajdzie, wiec tez bez wiekszego znaczenia.

Lepiej napisz dlaczego do 35 roku zycia jestes sam. Czy zawsze byles sam. Czym sie zajmujesz w zyciu (praca, czas wolny, przyjemnosci).  Ze trzy zdania wiecej o wygladzie, wyksztalceniu, miejscu zycia. Wady, zalety. Itp., itd. Dopiero wtedy dostaniesz jakas konktetniejsza odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał
Dnia ‎16‎.‎02‎.‎2019 o 19:14, Gość NNonSTOP napisał:

spokojny, introwertyk, który zawsze był sam... ma jeszcze szansę na udany związek
nie tańczy ale i nie pije, nie pali, nie jest "modny", skromny ale nudnawy... cera nastolatka 😕
czy ktoś by takiego chciał? docenił? pokochał? ... 😞 

Cześć kolego,

Może czas coś zmienić w swoim życiu, skoro dotychczasowe nie daje Ci satysfakcji w sferze uczuć? I nie myślę, by zacząć palić, czy pić... 😉 ale choćby taki taniec, o którym także wspomniałeś, co? Wyszedłbyś trochę do ludzi, nauczył się tańczyć, co zawsze jest mile widziane, a i przy okazji może poznałbyś jakieś interesujące osoby, z którymi na dzień dobry coś by Cię łączyło? Pomyśl o tym. Fajnie by było kiedyś pójść ze znajomymi z kursu na jakieś dicho, co?

Rozumiem, że nie łatwo o taki krok, ale uwierz mi, że potrafisz. Trzeba tylko wykonać pierwszy krok, jak to w tańcu 🙂 No i garderobę lekko odśwież. Uwierz mi, że nie wszystko, co modne, musi zaraz gorzej się nosić, od sprawdzonych pozycji. Sam zobaczysz, że od razu poczujesz się inaczej 🙂

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumm

No i gdzie ten introwertyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość bumm napisał:

No i gdzie ten introwertyk?

w nibylandii?

za dzrwiami szafy?

przepraszam, juz mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolego

kolego gdzie jestes?

co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio

Gej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×