Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarzyna22.2

Czy jestem w ciąży ?

Polecane posty

Od początku zaczne , że ostatnią miesiączkę miałam 29 grudnia.. Przez cały styczeń jej nie dostałam , robiłam testy , ale wychodziły negatywne. Teraz jest luty czyli powinnam ją dostać i myślałam , że tak się stanie , ponieważ miałam silne bóle podbrzusza jak zawsze przy okresie. Dodam również , że podczas seksu odczuwam dyskomfort i ból. Z moim narzeczonym nie używamy zabezpieczeń. Mam wahania nastroju i to dość poważne , cały czas jem i mam nadwrażliwe piersi oraz odrzuca mnie od ulubionego wina.  Chciałam spytać czy to możliwe , że mogę byc w ciąży ? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oczywiście, gratuluję. Będzie córka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wpadłaś może na pomysł, ze masz zaburzenia hormonalne? Nie? To szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kiedy robiłaś ostatni test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnida

Nie wpadlas na to ze juz dawno powinnas isc do ginekologa a nie tutaj szukac wyniku testu ciazowego? Nikt tu nie jest lekarzem a nawet gdyby byl jakis to i tak trzeba cie zbadac. Moze masz torbiela na jajniku? Radze udac sie do ginekologa jak najszybciej nie wiem co ty tutaj robisz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gnida napisał:

Nie wpadlas na to ze juz dawno powinnas isc do ginekologa a nie tutaj szukac wyniku testu ciazowego? Nikt tu nie jest lekarzem a nawet gdyby byl jakis to i tak trzeba cie zbadac. Moze masz torbiela na jajniku? Radze udac sie do ginekologa jak najszybciej nie wiem co ty tutaj robisz

 

Oooo! Dokładnie. To dobra rada. Autorko skorzystaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zrób test teraz,może jak robiłaś 3 tyg temu to było za wcześnie i wyszedł negatywny. Zrób test i obojętnie jaki będzie wynik idź do lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×