Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Otyła93

Chce schudnąć by zajść w ciążę

Polecane posty

Gość Otyła93

Na wstępie powiem że mam 26 lat i waże 131 kg 😭 przez to mam problemy z zajściem w ciążę a bardzo bym chciała. Kupiłam koktajle Juice Plus ale nie umiem się zmusić żeby zacząć je pić, w ogóle nie umiem się zmusić do żadnej diety. Bardzo chce schudnąć. Chcę mieć w końcu dzidziusia. Szukam kogoś z podobną sytuacją do mojej. Kogoś z kim będę mogła porozmawiać i wzajemnie się wspierać, nie koniecznie tutaj ale np na messengerze czy gdziekolwiek. Nie mam nikogo komu mogłabym się wygadać, więc jeśli masz taki sam problem, chcesz schudnąć i potrzebujesz wsparcia napisz 🙂 w grupie raźniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić   Posiłki różnorodne i zbilansowane.

Co najważniejsze przy wypełnianiu ankiety zaznaczasz swoje cele, choroby badź też inne aspekty i dieta układana jest indywidualnie pod to!

Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

Zacznij od małych kroków. Nie rezygnuj z wszystkiego co lubisz. Ogranicz słodycze. Masz ochotę zjeść ciasto to zjedz ale kawałek. Nie stjsuj diety 1000 kcal. Jedź zdrowiej. Chodź na długie spacery. Kup kijk. Vokwiek byle się ruszać. Wymaga to czasu ale nie przytyłaś w miesiąc to w miesiąc nie schudniesz. Aby schudnąć potrzebny jest deficyt kaloryczny. Czyli jesz to co lubisz ale w mniejszych ilościach. Nie i objadaj się na noc. Dbaj o regularne jedzenie żeby nie mieć napadów głodu. Masz motywację więc nie biadol tylko działaj. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×