Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem

on nie chce narazie zwiazku

Polecane posty

Gość problem

hej potrzebuje waszej rady, od 2 miesiecy spotykam sie z chlopakiem ma 24 lata traktujemy sie jak para spotykamy sie regulrnie , czasem nocuje u niego ( SAM PROPONUJE ) zaprasza mnie na kolacje , proponuje wyjazdy na ktorych juz bylismy , calujemy , przytulamy mowi mi ze nie jestem mu obojetna i ze mu na mnie zalezy , mowi ze mam wszystko co by chcial w przyszlej dziewczynie miec , mowi ze mu sie super spedza ze mna czas i niegdy tak przy nikim ie byl soba ale .... no wlasnie to ale .... mowi ze nie chce narazie zwiazku ( ogolnie ) bo w lipcu skonczyl zwiazek w ktrym myslal ze jest powiedzial dziewczynie ze sie zako...e i ona go olala i teraz boi sie zwiazku jak to powiedzial . zamknac nasza relacje w zwiazek , ze narazie nie chce ale w przyszlosci moze chciec . czy powinnam poczekac i dac sie sytuacji i naszym relacja rozwinac ? czy odpuscic ? widze jaki jest czuly do mnie i jak mu sie podobam ale nie wiem kiedy moze sie okreslic ,,, . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonwalker

Moim zdaniem powinnaś odpuścić. Ktoś, kto spotyka się z drugą osobą wiedząc, że ma pewne obawy i problemy związane z przeszłością, już na starcie jest nieszczery i postępuje egoistycznie. Zresztą w większości przypadków podobne tłumaczenia są kłamstwem. Zwykle chodzi o to, by móc być w tymczasowym związku z kobietą, która nie podoba się na tyle, by się deklarować, ale jednocześnie by nie mieć wyrzutów sumienia z powodu jej zwodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

A dlaczego ty masz być ukarana za to co zrobiła jego ex???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie chce związku to niech spieprza i nie zawraca gitary!

Co to za mowa moda?

Zostań na noc, ugotuj, posprzataj, zabaw, pociesz, wspieraj, ale nie myśl sobie że jesteśmy w jakimś związku.

Po co się na to zagadzasz?

On to robi żeby bezkarnie szukać na seks kolejnych dziewczyn.

Jak znajdzie to Ci oczywiście nie powie o tym, odpiera jak sama to odkryjesz to się dowiesz że przecież on jest wolny i może mieć inne, bo nie jest w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×