Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malwinkers

Łuszczyca, ATP czy po prostu grzybica?

Polecane posty

Kolejki do dermatologa długie, a ja mam wesele za niespełna dwa tygodnie. W okolicach łokci wyszły mi dość dziwnego koloru białe pryszcze, z których leci maź... jakby woda. Czy Łuszczycę mozna zdiagnozować w wieku 30lat? Jeśli tak to czy to są objawy i muszę iść do dermatologa prywatnie i od razu kupować leki? przyznam że trochę jestem zdruzgotana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ciężko stwierdzić jak nie widać zdjęcia tego co masz. Na łuszczycę ciężko aby cokolwiek pomogło prócz mocnych leków. Na drobne schorzenia skory osobiście użyłem kilka razy doraźnie magniskin i na taki ślub powinien ci pomoc link do poczytania tutaj: https://magniskinbeautyskinoil.com/

Edytowano przez adriano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita

do lekarza warto iść , żeby zbadał problem. ja generalnie zmagam się z łuszczycą parę dobrych lat. najważniejsze jest stosowanie odpowiednich kosmetyków, tzn. naturalnych , najlepiej emolientów. ja na codzień stosuję krem do mycia dexeryl i  jest o niebo lepiej , bo krem składa się z glicerolu, wazeliny i parafiny, czyli substancji, które bardzo dobrze nawilżają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2019 o 19:47, Gość anita napisał:

do lekarza warto iść , żeby zbadał problem. ja generalnie zmagam się z łuszczycą parę dobrych lat. najważniejsze jest stosowanie odpowiednich kosmetyków, tzn. naturalnych , najlepiej emolientów. ja na codzień stosuję krem do mycia dexeryl i  jest o niebo lepiej , bo krem składa się z glicerolu, wazeliny i parafiny, czyli substancji, które bardzo dobrze nawilżają

Ja oprócz tego kremu do smarowania stosuję też krem do mycia. Jak nie używam mydła ani balsamu z drogerii z parabenami, barwnikami i substancjami zapachowymi jest u mnie dużo lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×