Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata291

dlaczego teściową interesuje za ile kupiłam perfumy, dlaczego nie kupię sobie nowego swetra, dlaczego nie maluję oczu na żywe kolory i dlaczego się tak mną interesuje??

Polecane posty

Gość beata291

To zainteresowanie nie wygląda tak jakbym chciała, to są pytania które nie powinny padać, co ją interesuje ile dałam za bluzkę, co ją obchodzi czy to nowa czy to stara, ciągle o wszystko pyta... Mam powody by poczytywać to negatywnie, bo przez pierwsze lata mojej znajomości z jej synem, próbowała mnie wygryźć, pozorując choroby, sugerując synowi że matka jest najważniejsza a kobietę można mieć co roku nową (dokładnie tak powiedziała i to przy mnie). Nie ma faceta i niezłą jazdę bez trzymanki zafundowała synowym by tylko obrzydzic synom zainteresowanie własnymi partnerkami i zwrot oczu na mamusię. A jest to osoba zdrowa jak ryba i pełna energii. Do dziś zdarza jej się sugerować że nowy samochód to po to by się dziewczynom podobać.. ta kobieta nie potrafi przestać. I robi to w taki sposób, by ktoś postronny sam już nie wiedzial, czy to są żarty, czy to na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomba

Chyba boi sie ze przez partnerke swojego syna moze go stracic a nie zdaje sobie sprawy ze wieksze prawdopodobienstwo stracic syna jesli nie zaakceptuje jego partnerki. Coz mozesz zrobic? Mozesz z nia porozmawiac i wypytac o co tak dokladnie jej chodzi, a mozesz tez uciac z nia wszysykie kontakty. Moze cie po prostu nie lubi za to ze jestes z jej synem ciezko to okreslic ale jesli wszystkim synom tak stara sie zatruc zwiazki to bardzo duza mozliwosc ze tak jest. Moze postaraj sie ja na poczatek przrkonac do siebie by nie widziala w tobie kogos kto chce porwac jej syna moze to byc trudne dla ciebie po tych przykrosciach ktore znosisz z jej strony ale moze byc warto bo.z tesciowa ma sie dobrze jesli dobrze sie z nia zyje. Upiecz ciasto ale powiedz ze i tak nie zrobisz tego lepiej niz ona, powiedz jej jakis komplement ze wychowala syna na porzadnego faceta. Wymysl cos moze zapytaj czy mozesz jej potowarzyszyc w wykonuwaniu jej ulubionej rzeczy moze lubi gotowac i moze zechce cie nauczyc jakiegos przepisu bo syn tak chwali pani pierogi albo wspolny wypad na zakupy lub jazda na rowerze. Jesli bedzie odrzicac twoje propozycje to po prostu odetnij sie od niej. Po czasie sama zrozumie co narobila ale niech dobrze cie wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyprowadz się na swoje.Do innego miasta najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata291

Dzięki za odpowiedzi. Ja już teraz mam z nią nieco lepszy kontakt, bo sama mi w końcu odpuściła. Ale te pytania zostały. W związku innego syna tak namieszała, że z ich wizyt u niej co tydzień zrobiło się tak, że jeżdżą tam od wielkiego dzwona i to zazwyczaj syn z wnukiem, a synowa unika jak ognia tej teściowej.

Co do wyprowadzenia sie do innego miasta to chwilowo jest to nierealne, mamy tu dobrą pracę i raczej lepszej w zawodzie mąż nie znajdzie niż tutaj ma. Nie stać nas na mieszkanie gdzie indziej. Mamy do teściowej 30 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik

Nie sa to pytania naruszajace twoja intymnosc, raczej zwykle, ktore moglaby zadac kazda inna kobieta w rodzinie, wiec nie ma co dramatyzowac

 Moga być  irytujace w nadmiarze, ale sama piszesz, ze od poczatku wasze relacje byly nieciekawe. Czego sie spodziewalas? Ze starsza kobieta zmieni charakter? Godziłas sie na taka teściowa , no to i ją masz...

Jesli w tym wieku czepiasz sie pierdułek, to wyobrazam sobie co bedzie, jak zostaniesz tesciową :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×