Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnugjghjj

Uwielbiam prowokowac baby swoja uroda :)

Polecane posty

Gość nnugjghjj

Nie zawsze taka bylam.Ale zycie nauczylo mnie,ze trzeba byc wredna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podniecaj się tak !

Bez przesady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnugjghjj

No serio.Bylam dla nich mila,to mnie traktowaly jak smiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

tu same wredne,miejce dobre dla ciebie. Same przegrywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnugjghjj
1 minutę temu, Gość Asia napisał:

tu same wredne,miejce dobre dla ciebie. Same przegrywy. 

Wiec ty tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Tak jak ty niestety. Brzydka, gruba i nijaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnugjghjj
4 minuty temu, Gość Asia napisał:

Tak jak ty niestety. Brzydka, gruba i nijaka. 

Pudlo.Nie wiesz,jak wygladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh

Prowokować baby uroda? To Ty jesteś lesbijka czy one sie denerwuja bo taka piękna jesteś? Że faceci się oglądają to się zgodze. Ale kobiety? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Lesba musi być i przygryw. Jeszcze jak się cieszy z tego, ze wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnugjghj
8 minut temu, Gość Heh napisał:

Prowokować baby uroda? To Ty jesteś lesbijka czy one sie denerwuja bo taka piękna jesteś? Że faceci się oglądają to się zgodze. Ale kobiety? 

Kobiety tym bardziej sie patrza na inne atrakcyjniejsze kobiety.Albo raczej "zabijaja" wzrokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnugjghj
5 minut temu, Gość Asia napisał:

Lesba musi być i przygryw. Jeszcze jak się cieszy z tego, ze wredna.

Znowu pudlo :) Mam partnera.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek

A wiecie, że są też te mądre, które mają w dupie takie bzdety? I tak, są przy tym piękne. To wtedy są naprawdę piękne, w takich się zako...emy a nie tylko chcemy puknąć.

Tylko, że tego nie da się udawać, drogie Panie. A jest was, mądrych i pięknych, tak baaaardzo baaaaardzo mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......

A wiecie, że są też te mądre, które mają w dupie takie bzdety?

x

Gdyby baby byly dla ciebie takie wredne to ciekawe,czy bylbys w stanie to olac albo miec w doopie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrr

Mmmm, zgadzam się z gościem powyżej 🙂 W Tobie, autorko posta, raczej bym się na zabój nie zakochał, choćbyś była piękna jak poranek. Ale dzisiaj co druga na ulicy, w wiekszym mieście, jest bardzo ładna. Kurde, aż mi się trochę opatrzyły te dziewczyny, a jestem zdrowym, młodym, hetero facetem. 

Jak spotkasz taką, od której bije mądrość i jakaiś taki... wdzięk (którego nie da się udać, zgadzam sie, facet który miał chociaż jedną dziewczyne wypatrzy nieszczerość) to aż się człowiek peszy.

Do ładnej podejdę, to takiej z wdziękiem się boję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdzie ty mieszkasz,bo co druga piękna widzisz, ja ich nie widuje, chyba na kafeterii pięknością siedzą.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrr

Kraków, Warszawa, Poznań. Dziś byłem w Katowicach - duuuużo bardzo ładnych dziewuszek. Naprawdę, bardzo dużo. Co prawda każda dość mocno umalowana (ale ładnie, naturalnie, tutoriale na yt chyba dają radę, moja ogląda to ... 😄) więc na szaleństwo na basenie bym z taką nie liczył, ale na ulicy są po prostu ładne. Tylko.. co z tego? Jak człowiek nie ma już 18 lat to jednak chce czegoś więcej, w wiekszosci przypadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty debbbilizmem prowokujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrr
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ty debbbilizmem prowokujesz. 

Możesz powiedzieć dlaczego czy rzucamy sobie po prostu obelgi :D? Powiedz, dostosuje się do dyskusji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......

O juz sie znalazla frustratka,ktora po prostu musi ublizyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiecalfa

Baby to ...ki. Z toba autorko na czele. Szkoda czasu na takie agresywne karyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnugjghj

Do agresywnej mi daleko :) To raczej te baby,ktore tak lubia mi dowalac sa wobec mnie agresywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccv

Miej wy*bane a będzie ci dane. Daleko z takim podejsciem nie zajedziesz, uroda przemija KAŻDEMU no i zawsze, ale to zawsze jest ryzyko ze spotkasz młodszą i/lub ładniejszą od siebie. Lepiej inwestować nie w usta, ale w to, co usta potrafią powiedzieć, a na zawistne isioty mieć wysrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiecalfa

I kolejna frustratka wymyslila sobie swoja idealna urode przez ktora baby jej nienawidza a one maja cie gdzies 🙂

zajmij sie soba. tak jak prawdziwe naturalne slicznotki a nie tlenione smieszne laski na obcasach ktore ledwo w nich chodza i chwala sie zazdroscia bab 🙂 wiesz o kogo sa zazdrosne? O moja dziewczyne bo jest po prostu bardzo ladna. Przewaznie chodzi normalnie ubrana, na sportowo a na impreze sie wystroi to faceci mi jej zazdroszcza a kobiety sa oniesmielone. Ale najgorsze sa agresywne karyny wystrojone jak na impreze codzien sztuczne paznokcie brwi i rzesy wymalowane az kapie obrzydlistwo i to sie uwaza za piekne i tepia te naprawde ladne normalne wesole dziewczyny. Juz poznalem sie na kobietach. Despere czuje na kilometr. Normalne nie zakladaja takich glupich tematow. Nie wiem po co odpowiedzialem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiecalfa

A i moja dziewczyna jest bardzo lubiana przez kolezanki i ladne i te mniej. Problem maja z nia tylko agresywne karynki 200 lajkow na fejsie ktora ma wiecej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnugjghj
13 minut temu, Gość Samiecalfa napisał:

I kolejna frustratka wymyslila sobie swoja idealna urode przez ktora baby jej nienawidza a one maja cie gdzies 🙂

zajmij sie soba. tak jak prawdziwe naturalne slicznotki a nie tlenione smieszne laski na obcasach ktore ledwo w nich chodza i chwala sie zazdroscia bab 🙂 wiesz o kogo sa zazdrosne? O moja dziewczyne bo jest po prostu bardzo ladna. Przewaznie chodzi normalnie ubrana, na sportowo a na impreze sie wystroi to faceci mi jej zazdroszcza a kobiety sa oniesmielone. Ale najgorsze sa agresywne karyny wystrojone jak na impreze codzien sztuczne paznokcie brwi i rzesy wymalowane az kapie obrzydlistwo i to sie uwaza za piekne i tepia te naprawde ladne normalne wesole dziewczyny. Juz poznalem sie na kobietach. Despere czuje na kilometr. Normalne nie zakladaja takich glupich tematow. Nie wiem po co odpowiedzialem 🙂

Bardziej sie nie mogles pomylic :D

Tleniona nie jestem,mam swoj naturalny kolor,nie stroje sie i nie maluje.Chodze zadbana ale nigdy wyzywajaca :)

Ale mimo to wiele bab mi dowala.Chodzi o to,ze teraz juz przynajmniej nie spuszczam wzroku,jak jakas rzuca mi smiercionosne spojrzenia,tylko ide wyprostowana dalej.Nie dam tez sobie juz na glowe wejsc.Kiedys bylo inaczej.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość nnugjghj napisał:

Bardziej sie nie mogles pomylic 😄

Tleniona nie jestem,mam swoj naturalny kolor,nie stroje sie i nie maluje.Chodze zadbana ale nigdy wyzywajaca 🙂

Ale mimo to wiele bab mi dowala.Chodzi o to,ze teraz juz przynajmniej nie spuszczam wzroku,jak jakas rzuca mi smiercionosne spojrzenia,tylko ide wyprostowana dalej.Nie dam tez sobie juz na glowe wejsc.Kiedys bylo inaczej.

 

 

Zadbana kobieta nie ma nadwagi a ty kiełbasa masz więc po co klamiesz? Te tematy zakłada schizofreniczka. Średnio 4 dziennie. Babie się wydaje że każdej cieknie jad z pyska z zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnugjgh
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Zadbana kobieta nie ma nadwagi a ty kiełbasa masz więc po co klamiesz? Te tematy zakłada schizofreniczka. Średnio 4 dziennie. Babie się wydaje że każdej cieknie jad z pyska z zazdrości.

Jaka Kielbasa ? Z glowka wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szrpalbymjakreksio

A może szynka😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość nnugjgh napisał:

Jaka Kielbasa ? Z glowka wszystko ok ?

Z moją jak najbardziej. Z twoją nie. Żeby dobrze  udawać to trzeba być jednak zdrowym na umyśle więc daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×