Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sara

O co mu chodzi?

Polecane posty

Gość Sara

Nasi rodzice maja mieszkanie w innym miescie niz dorastalismy z bratem. Gdy poszlismy na studia zakonczyli wynajem studentom i dali je nam, takze mieszkam sama z bratem. Od jakiegos czasu dziwnie sie zachowuje. Gdy gotuje potrafi mnie objac z tylu w jakis zbyt czuly sposob. Czasem ogladamy film w salonie na sofie i potrafi mnie objac, czasem chce bysmy spali razem. Zgodzilam sie kilka razy, bo czasem gadamy do pozna w lozku, lubie to. Jednak ponytail wziac moja dlon i polozyc na sobie, przysuwa sie nieraz tak blisko, ze czuje jego oddech na sobie. Jest bardzo przystojny i rzecz jasna kocham go, ale czasem czuje sie dziwnie. Nie wiem czy przesadzam. Kiedys mu zwrocilam uwage to powiedzial usmiechajac sie , ze de Sade twierdzil, ze kazirodztwo to najglebsze uczucie, niby zartowal, ale jakby w pewnym sensie tak twierdzil. Kiedys przygotowal kapiel i zaprosil mnie do niej. Lubie byc z nim blisko, ale az tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic złego nie robisz normalna sprawa na początek daj mu wylizać cipkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zboczek! Idź spać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To daj mi cyca bo nie usnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To daj mi cyca bo nie usnę

A chcesz cycem po głowie? Ostrzegam. Jest jak kamień 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwazaj

Uważaj czytałam o podobnym przypadku . Koles chyba czyta de,sade bo pociaga go sadyzm i kazirodztwo. Teraz jest czuly itd ale z czasem dojdzie do tego ze bedzie cie przytrzymywal a jak bedziesz sie opierac to bedzie go to bardziej krecic znasz jego preferencje seksualne albo on twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A chcesz cycem po głowie? Ostrzegam. Jest jak kamień 🙂

Jeśli dasz polizać cipkę to możesz atakować mnie nimi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Yyyy...znam, kiedys jeszcze w liceum gadalismy o tym. Tak kreci go bdsm, ja jestem raczej ulegla, ale bez przesady nie sadze by o takich rzeczach myslal. Raz tylko wykazal jakies dominujace zapedy jak tanczylismy na imprezie, jedna reka mnie obejmowal a druga nagle polozyl mi na szyji jak do duszenia i zmarszczyl brwi jakby go to podniecilo, rany. Musze z nim pogadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co będziesz z nim gadała uprawiaj sex z nim . Nie wy pierwsi i nie ostatni będzie super zobaczysz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm.

powinnas go sprawdzić . kiedy bedzie blisko popatrz mu w oczy na usta potem znow na oczy. na moje koles nie wytrzyma jesli cos mu chodzi po glowie. to ktos komu ufasz moze to dobry sposob by spelnic swoje fantazje erotyczne?on cie traktuje, jak kochanke tylko jeszcze nie spaliscie ze soba heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Ja piernicze ludzie, to nie jakis tam przystojniak tylko moj brat😄Litosci, jest mi bliski, ale nie zeby fizycznie. Moze po prostu jest czuly a mi i Wam widze idzie dorabianie reszty. Liczylam na jakis glos rozsadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie udawaj

on juz cie bral w myslach wielokrotnie nie zgrywaj swietoszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×