Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarianoItaliano

Ktos nabrał pozyczek

Polecane posty

Gość MarianoItaliano

Witam wszystkich , może ktoś mi pomoże i wytłumaczy jak to jest mozliwe. 
Przyszły mi wczoraj listy , że mam jakieś pożyczki nabrane , a nic nie brałem , żadnych dokumentów nie zgubiłem. Dwie pozyczki po 1 tyś zł , pewnie tak czy siak będę musiał to spłacać , idę dziś z tym na policję zobaczymy co powiedzą. Tylko wytłumaczcie mi jedną rzecz jak ten ktoś sobie te pieniądze wypłacił , no przecież mojej karty do bankomatu nie miał , mi na telefon nie przychodziło żadne powiadomienie że ktoś robi gdzieś przelew. Ja wiem jak mogłem wpaść , nie ukrywam tego , że aż tak internetu i wiadomości nie śledziłem , dopiero dziś o tym czytałem , że istnieje takie coś jak przelew weryfikacyjny i dzięki temu można założyć na kogoś nowy rachunek bankowy , no dobrze tylko każdy bank potrzebuję ''WAŻNE: dane podane na wniosku muszą zgadzać się z danymi w Twoim obecnym banku'' wszystko ładnie pięknie cacy , no ale też tam trzeba podać numer telefonu i czy istnieje możliwość , że wszystkie dane muszą się zgadzać tj. PESEL , imie i nazwisko itd , a numer telefonu można podać inny , nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×