Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszły stu

Mam certyfikat CPE C2 chce jechać na wakacje do pracy

Polecane posty

Gość Przyszły stu

Do Anglii jako kto mogę  pracować  i ile mogę zarobić czy ktoś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły stu

UPS  nikt nie ma CPE nie szkodzi ale może kogoś znacie kto ma CPE i gdzie znalazł pracę które firmy wymagają CPE i jako kto mogę pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

CPE to po prostu certyfikat znajomosci jezyka? Jesli tak, to nie spotkalam sie z tym wymogiem nigdzie. W wymaganiach do kazdej (prawie) pracy masz znajomosc angielskiego w mowie i pismie na poziomie xxx (zaleznie od stanowiska).

Ale to tak naprawde zadne wymaganie. Jakiej pracy szukasz, jakie masz doswiadczenie, wyksztalcenie - w tej dziedzinie szukaj pracy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły stu

Kończę liceum doświadczenie O 

Jedynie język angielski rozumiem wszystko mogę biegle rozmawiać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No to odpowiedz na Twoje pytanie jest prosta, mozesz isc do kazdej pracy, w ktorej nie trzeba miec zadnego doswiadczenia, i tyle, tak samo jak w Polsce. Czyli np. kelner, pomoc w kuchni, sprzatanie w hotelu, tasma, jakas praca w sklepie, zbieranie owocow? Radze poprostu pogooglowac i zobaczyc, jakie sa opcje, to chyba najlepsze rozwiazanie. 

Zarobisz pewnie najnizsza mozliwa kwote, ktora nie stala, moze byc £5/h  a moze byc £8, zaleznie od miasta i wykonywanej pracy.

Szukasz ofert, ktorych kryteria spelniasz (jezyk, dyspozycyjnosc itp itd) i aplikujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlkjb

W czasie wakacji moze byc juz po brexicie, a jesli dojdzie do brexitu, to nie pojedziesz sobie jak teraz do pracy. Bedzie trzeba wystepowac o pozwolenie, bo Wielka Brytania bedzie miala takie relacje z Polska jak Singapur czy Meksyk. To NIE bedzie juz Unia Europejska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdjdj

ja znam poziom delf, ale C2 to super poziom , wiec potrafisz mowic dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×