Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Devil

Komplement

Polecane posty

Gość Devil

Widziałem dziewczynę dwa razy ,zamieniliśmy parę zdań.Niedługo znowu będę ją widział ,czy mogę powiedzieć jej jakiś komplement.Nie chce jej przestraszyć,albo żeby nie pomyślała że jestem jakiś wariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak delikatny

Bez  podtekstów  to pewnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleo

Kobiety uwielbiają komplementy ale jeśli nie znacie sie dobrze to coś subtelnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie, że możesz powiedzieć komplement, ale niech nie będzie zbyt osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrego bajeru jak i dobrej muzyki zawsze milo jest posluchac. A adoracja zawsze jest mila o ile nie jest zobowiazujaca. Ja czesto mowie , ze to troche jak z potrawami. Powinno smakowac i nie moze byc tego za duzo zeby niestrawnosci nie dostac. Tyle teoria. Komplement - jak kazdy inny przekaz slowny - sklada sie z tresci i formy. Jesli nie znasz osoby to na wstep polecam jakis lekki komplement. Cos co mozesz w sumie powiedziec wielu osobom. I po prostu zobacz jak ta kobieta zareaguje. Jesli nie spodoba sie jej Twoj komplement to zawsze mozesz sie wtedy wycofac , obrocic w zart , przejsc nad tym lekko do porzadku dziennego. Jesli sie spodoba , mozesz podac cos "mocniejszego".

Umiejetnosc prawienie komplementow to sztuka. A trening czyni mistrza. Sprobuj.Z czasem nabierzesz wiekszej wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Kobiety lubią komplementy, ale tylko od przystojnych. Komplementy od przeciętnych uważają za żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiedz jej komplement np. Piękną masz muszelkę chciałbym ci ją wylizać i to napewno zadziała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Dobrze dobrany komplement jest zawsze mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie lepiej na luzie , podchodzisz do laski i mówisz : zajeb-ać ci w ry- j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy

Powiedz jej że ma fajne cyce i chcesz między nie swojego banana włożyć.100% będzie twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość rudy napisał:

Powiedz jej że ma fajne cyce i chcesz między nie swojego banana włożyć.100% będzie twoja.

Chyba barana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×