Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana

Odchudzanie na receptę

Polecane posty

Gość Załamana

Witajcie. 

Mam dwie różne choroby autoimmunologiczne i one utrudniają mi skutecznie odchudzanie. Mam 30kg nadwagi. Od 8 lat walczę z dietą. Regularnie ćwiczę, zaliczyłam 5 dietetyków i tylko jednemu udało się choć trochę ruszyć z wagą bo 10kg w półtora roku. Potem nasilenie chorób  i w trzy miesiące odrobilam. 

Nie ukrywam, że lubię jeść  ale jak się zawezmę  to daje rady wytrzymać  z minimalnym grzeszkami.

Nie mam już siły. Czekam na poradnie metaboliczną  ale już kiedyś korzystałam i mówią mniej jeść. Od 8 lat spożywam 1500kcal dziennie. Liczenie mam w małym palcu a ... efektów brak. Nie cierpię swego odbicia w lustrze, nie chce nigdzie wychodzić bo się wstydzę. Nie lubie  kupować ubrań  bo wszystko to worki.

Pewnie gdybym zawsze tak wyglądała  to nie byłoby problemu  ale pamiętam dawną siebie...

Jednak chce się odchudzić po okiem lekarza. Czy są jakieś tabletki na receptę? O co mogę lekarza prosić? Czy możecie podpowiedzieć mi coś prócz "żryj  mniej" bo to nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfsfgd

jedz mniej

500 kcal

Skoro masz taka nadwage to masz z czego orzystac nie przejmuj sie tekstami typu jak przejdziesz na 500 kcal umrzesz to bzdury ludzie przy wadze 100 kg nie umieraja od diety 500 -1000 kcal i godziny spaceru dziennie a efekty są i to imponujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Gość asfsfqd nie mogę zejść do tak niskiego indeksu glikemicznego bo dziennie robię ponad 20km w pracy, czyli więcej bym spaliła  niż zjadła i najzwyczajniej bym padła. JuzbTwoj probowałam, ale nie dawalam rady 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polecam dietę dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×