Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

encore.faim

Mam chłopaka, rzadko uprawiamy seks a ciągle o tym myślę..

Polecane posty

Mój problem polega na tym że to ja zwykle zaczynam i już troszkę mnie to męczy. Tak naprawdę lubię to robić ale chce żeby on też trochę się zaangażował, bo jeśli nie ja to po prostu potrafimy tego nie robić przed dłuższy czas a widzę że on chce. Nie zależy mi na komentarzach odnośnie mojego związku, chciałabym tylko dowiedzieć się jak przestać myśleć o seksie będąc z nim. Zwyczajnie psuje mi to humor jeśli ja ciągle o tym myślę a nic nie wychodzi. Chce funkcjonować normalnie przy nim i robić zwyczajne rzeczy a nie potrafię, bo te myśli nie dają mi spokoju, co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak nie masz seksu a go potrzebujesz, to nie ma rady.  Będziesz o nim myśleć często. Z głowy nie wyrzucisz, niestety.

Nic na siłę. Mi nie udaje się przestać fantazjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały skok w bok jest rozwiązaniem idealnym . Znajdź faceta , który będzie się ślinił na Twój widok. No a Ty będziesz mokra na widok jego twardego ...ka. Mogę zaspokoić Twoje potrzeby i fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tylko  demony podsuwaj ci te myśli    jak sie ozenisz to  przestana  i beda prowadzic do rozwodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Irek
Dnia 19.02.2019 o 23:09, encore.faim napisał:

Mój problem polega na tym że to ja zwykle zaczynam i już troszkę mnie to męczy. Tak naprawdę lubię to robić ale chce żeby on też trochę się zaangażował, bo jeśli nie ja to po prostu potrafimy tego nie robić przed dłuższy czas a widzę że on chce. Nie zależy mi na komentarzach odnośnie mojego związku, chciałabym tylko dowiedzieć się jak przestać myśleć o seksie będąc z nim. Zwyczajnie psuje mi to humor jeśli ja ciągle o tym myślę a nic nie wychodzi. Chce funkcjonować normalnie przy nim i robić zwyczajne rzeczy a nie potrafię, bo te myśli nie dają mi spokoju, co zrobić?

To jakiś dziwak. Seks jest nie żebyś myślała o nim, ale żebyś go miała. Porozmawiaj z tym chłopakiem zdecydowanie. Jeśli jest z tobą to nie robi ci łaski. Powiedz, że potrzebujesz codziennie i koniec. Jeśli nie będziesz zaspokojona seksualnie nic innego nie będziesz mogła robić spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kobieta
22 godziny temu, Gość gość Irek napisał:

To jakiś dziwak. Seks jest nie żebyś myślała o nim, ale żebyś go miała. Porozmawiaj z tym chłopakiem zdecydowanie. Jeśli jest z tobą to nie robi ci łaski. Powiedz, że potrzebujesz codziennie i koniec. Jeśli nie będziesz zaspokojona seksualnie nic innego nie będziesz mogła robić spokojnie.

Ten gość ma rację. Co ci daje mieszkanie z chłopakiem jeśli ciągle męczy cię niezaspokojenie seksualne. Nie potrafisz mu tego uświadomić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość kobieta napisał:

Ten gość ma rację. Co ci daje mieszkanie z chłopakiem jeśli ciągle męczy cię niezaspokojenie seksualne. Nie potrafisz mu tego uświadomić?

pewnie to gej a ona jest przykrywką albo ma suche jaja i zwyczajnie nie ma potrzeby strzelać do tarczy wystarczy raz na miesiąc do kibla ! 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p212

Zamiast pisać na forum porozmawiaj ze swoim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy

Ja mogę rozwiazać twoje problemy . Odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mężczyzna
14 godzin temu, Gość p212 napisał:

Zamiast pisać na forum porozmawiaj ze swoim facetem

Jeśli masz w domu taką ofiarę że ty musisz zawsze inicjować seks to chyba wasz związek jest nierealny, ale zdecydowana rozmowa wszystko ci uświadomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2019 o 12:48, Gość gość Irek napisał:
Dnia 21.02.2019 o 12:48, Gość gość Irek napisał:

To jakiś dziwak. Seks jest nie żebyś myślała o nim, ale żebyś go miała. Porozmawiaj z tym chłopakiem zdecydowanie. Jeśli jest z tobą to nie robi ci łaski. Powiedz, że potrzebujesz codziennie i koniec. Jeśli nie będziesz zaspokojona seksualnie nic innego nie będziesz mogła robić spokojnie.

Bardzo dziękuję za taką odpowiedź  🙂 Doszło do tej rozmowy i teraz jest cudownie. Ale patrząc z upływem czasu to w tamtym okresie w jego życiu nie działo się dobrze i może to też wpływało na to czy ma ochotę czy nie, nie jestem facetem, nie wiedziałam że tak to też działa 😏 Teraz jest naprawdę wspaniale i kiedy mam chęć to po prostu biorę się z chęcią do rzeczy, nie martwiąc się o to czy on też następnego dnia weźmie sprawy w swoje ręce 😄

A co do pozostałych odpowiedzi, nie mieszkamy jeszcze razem i nie jest dziwakiem a normalnym facetem 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2019 o 04:52, Twardziutki16 napisał:

Mały skok w bok jest rozwiązaniem idealnym . Znajdź faceta , który będzie się ślinił na Twój widok. No a Ty będziesz mokra na widok jego twardego ...ka. Mogę zaspokoić Twoje potrzeby i fantazje

Nie czuje potrzeby skoku w bok tym bardziej, że nie mamy problemu z tym by co jakiś czas dołączyła do nas dziewczyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×