Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krysia7

kursy, obozy językowe opinie

Polecane posty

Gość krysia7

Kochani, potrzebuje douczyć się nieco języka angielskiego. W tygodniu nie mam czasu na jakieś kursy, wolałabym wybrać się na obóz np taki jaki tworzy speak up, czy po takich kilku dniach w obozie, będę potrafiła sprawnie wypowiadać się języku obcym? Interesuje mnie głównie wypad nad morze bo mam bliżej, aczkolwiek tak jak wcześniej wspomniałam, jadę na taki obóz ze względu na naukę nie zabawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

hey, wg. mnie nauka jezyka to ogromny naklad pracy i czasu, na obozie na pewno nauczysz sie np. swobodniej wypowiadac itp. ale juz zasob slownictwa i tym podobne - nie nauczysz sie nia wiadomo jak duzo w ciagu zaledwie paru dni.

Czy chodzisz na jakies kursy stacjonarne lub uczysz sie sama w domu, chocby slowek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

doczytalam teraz, nie uczeszczach na kursy ze wzgledu na brak czasu

 

Moja rada - najpierw kurs potem oboz, inaczej uwazam, ze zmarnujesz kase. Jezyka niestety bez poswiecenia czasu sie nie nauczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina12334

To prawda. Najpierw warto podszkolić język angielski, a dopiero później pojechać na obóz. Bo bez żadnych podstaw to możesz sobie nie poradzić na tygodniowym obozie i za dużo się nie nauczysz. Ja od roku uczę się angielskiego w Szkole Berlitz i w te wakacje jadę z nimi na obóz językowy. Bardzo jestem ciekawa jak będzie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Polecam speak up camps, w zeszłym roku wysłałam dwoje dzieci 8 i 12 lat, bardzo zadowolone (młodsze trochę tęskniło )ja również , zaraz po obozie wyjechaliśmy za granice już rodzinnie i widziałam jak te dwa tygodnie na obozie językowym zaowocowały samodzielnością i brakiem blokady językowej, dzieciaki same zamawiały jedzenie, bawiły się z dziećmi innych narodowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa

Podobno bardzo polecane są obozy speka up, nauczyciele są doświadczeni, mają fajne i miłe podejście do uczniów. Obóz wakacyjny to fajne połączenie wakacji jak i nauki, dla dzieci też ciekawa sprawa, bo mogą poznać nowe osoby, a jak wiemy przyjaźnie zawsze pozytywnie wpływają na rozwój dziecka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina333

Według mnie taki obóz od speak up to dobre rozwiązanie nawet dla laika, ja własnie nad czymś takim bym się zastanawiała i dobrze robisz, że szukasz alternatyw. Teraz wiele rodziców wysyła dzieci na tego typu wyjazdy. Przyjemne z pożytecznym związane, idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

speak up robi reklame obozow dla dzieci 😉  Autorko, jesli nadal tu zagladasz, nie wierz w cuda - w dwa tygodnie nie nauczysz sie jezyka, jesli brak Ci podstaw, a chyba dzieckiem juz nie jestes. Dzieci szybciej chlona wiedze, a im pozniej, tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z pewnością nie chodzi o to, by nauczyć się języka, tylko w jakiś sposób go utrwalić. Obóz dla dzieci speak up to dobre rozwiązanie, zamiast jakiś nauk douczających po szkole. Na takim obozie można poznać też wspaniałych ludzi, każdy obóz ma swoją tematykę przewodnią, to czyni go ciekawszym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkocz
22 godziny temu, boskagoska napisał:

To z pewnością nie chodzi o to, by nauczyć się języka, tylko w jakiś sposób go utrwalić. Obóz dla dzieci speak up to dobre rozwiązanie, zamiast jakiś nauk douczających po szkole. Na takim obozie można poznać też wspaniałych ludzi, każdy obóz ma swoją tematykę przewodnią, to czyni go ciekawszym. 

muszę się zgodzić, kuzynki córka była na obozie speak up, podszkoliła to co w szkole jej się nie udało teraz już nadrabia materiał jak reszta rówieśników. Wydaje mi się, że to fajna alternatywa dla dzieci, które mają problem z przyswajaniem języka. Oczywiście nikt nie jest w stanie całego języka nauczyć się w 7 dni czy 11.. to dośc logiczne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia7

Dziękuje wszystkim, którzy się wypowiedzieli, teraz wiem jaki obóz wybrać. Muszę sobie tam przedzwonić czy mają jeszcze miejsca, bo tak ich polecacie, że obawiam się o terminy.. 😜  Zgadzam się z przedmówczynią, języka w 11 dni nie chcę się nauczyć, tylko douczyć, bo w tym roku, w szkole jestem mocno z tym do tyłu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też polecam Angloville, wybieram się z nimi na obóz w lipcu, mam nadzieję, że szybko minie ten czas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×