Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EWcia

Skierowanie do szpitala

Polecane posty

Gość EWcia

Witam. Dostałam skierowanie do szpitala(którego nie widziałam lekarka wypisała bez mojej wiedzy i zabrała) , wpisała mnie kiedy mam przyjść na oddział neurologiczny na tk głowy aż na cztery dni. Zrobiłam tk prywatnie gdyż nie mam z kim zostawić dwutygodniowego noworodka. Czy mam informować ze nie zgłosze się na oddział? Może mi coś zrobić za to? Dodam ze byłam u innego neurologa i mam tkw  porzadku. Też nie widzi potrzeby do szpitala aż na 4 dni;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raczej powinnaś...istnieją też ludzie, którzy tego miejsca w szpitalu potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWcia

chodziło mi czy moge zgłosic ze mnie nie bedzie i czy mi cos zrobia jak odmówie pójscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ale co Ci mogą zrobić? Siłą położyć na ten oddział? Tylko moim zdaniem skoro miałaś być w szpitalu 4 dni to na pewno miały się tam odbyć też inne badania i obserwacja, nikt nie trzymał by cie w szpitalu tyle czasu jeśli chodziło by tylko o jedno badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWcia

Tylko o Tk głowy lecz Pani mi wprost powiedziała że musze być 4 dni żeby dostali więcej kasy z nfzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWcia

Tym bardziej że byłam u innego neurologa jak pisałam i nie ma potrzeby wszystkie badania mam w porządku a dodatkowo zrobiono mi jeszcze eeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość EWcia napisał:

chodziło mi czy moge zgłosic ze mnie nie bedzie i czy mi cos zrobia jak odmówie pójscia?

Przecież skierowanie musisz zostawić w szpitalu, jak tego nie zrobisz to oni nawet Cię nie zarejestrują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWcia

Lekarka sama wypisała skierowanie zabrała i wpisała mnie do szpitala a umawiałyśmy się ze normalnie zrobię tk. Nie wiedziałam nic o tym skierowaniu, że jakiekolwiek wypisuje. Zadzwoniła dwa dni po wizycie i mówi mi że ona jednak wypisała i że mnie w szpitalu położy, spytałam po co aż na cztery dni na tk.. dostałąm odpowiedź bo to są pieniądze dla szpitala i będzie bezpieczniej dla pani...  aż mnie zatkało poszłam zrobiłam prywatnie tk i do neurologa innego i wszystko ok. Tylko ona ma dalej to moje skierowanie i podobno jestem wpisana do tego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×