Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Judyta

gęstość materaca sprawdzacie?

Polecane posty

Gość Judyta

Czy ktoś na czasie kupował materac do spania i czy sprawdzaliście gęstość wypełnienia? 

Ja już od jakiegoś czasu szukam materaca który będzie idealny nie za miękki i nie za twardy. 

czytałam ostatnio na jakimś blogu że podczas wyboru materaca warto sprawdzać gęstość wypełnienia która powinna wynosić około 80 kg/m3 

Gdzie to sprawdzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, bo mnie interesują tylko materace sprężynowe. Porządnej jakości, a nie twoj spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka

Gęstość powinnaś znaleźć w każdym opisie materaca. Bardzo często zdarza się tak że sklep nie udostępnia takiej informacji przez co oszukuje klienta masz w tedy prawo zapytać i najlepiej postaw na wypełnienie tak jak piszesz 80kg/m3 

Ja swój materac kupowałam na materace-viscotherapy.pl jest tam podana gęstość pianki, materace są ogólnie bardzo dobre jakościowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Na materace-viscotherapy mają naprawdę niskie ceny czy jakość jest również dobra? 

Też szukamy z żoną materaca do sypialni, bo na wiosnę się wprowadzamy już do siebie i pasuje kupić coś dobrego już lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marznaka
2 minuty temu, Gość Robert napisał:

Na materace-viscotherapy mają naprawdę niskie ceny czy jakość jest również dobra? 

Też szukamy z żoną materaca do sypialni, bo na wiosnę się wprowadzamy już do siebie i pasuje kupić coś dobrego już lata. 

Tak materace są powiedziałabym naprawdę bardzo dobre jakościowo. Cena owszem niska, bo sklep sam materace sprzedaje i nie płacimy za pośredników czy też inne prowizje sklepowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Dzięki za odpowiedzi dzwoniłam już do konsultantów z materace-viscotherapy i zdecydowałam się na materac na wymiar z indywidualnym stopniem twardości ustalonym wg własnych potrzeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaN

No własnie lepiej brac od producenta od razu, jest dużo taniej. Ja też mam z tej firmy Art-Medic, sklep o którym piszecie to własnie sklep tego prodcuenta. Co do gęstości pianki to uczulam by zwracać na to uwagę, bo to ważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polia

Ale w jakim sensie sprawdzamy? Ja przyznaję, że nie do końca wiedziałam jaki model materaca wybrać dla nas, ale porównałam sobie modele z Sheepo (znajomi mają materac tej marki i bardzo sobie chwalą) i postawiłam na Klarę - sprężynowy materac o standardowej twardości. U nich jest możliwość bezpłatnego testowania materaca przez 30 dni, więc nie obawiałam się, bo jakby cokolwiek nam nie odpowiadało, po prostu bym odesłała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×