Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monia 0000

Wypowie się ktoś? Bo nie wiem czy już zwariowalam.

Polecane posty

Gość Monia 0000

Od niedzieli ciągle chodzę siku, myślałam że to zapalenie pęcherza, dodam z enie piecze mnie tylko ciągle w toalecie. Zaczęłam brac furagina ale było jeszcze gorzej. Biorę tabletki anty co do minuty wręcz, w pierwszy dzień okresu, i w ost dzień okresu uprawiałam seks z mężem i skończył mnie. Później już do środka nie było. Do okresu mam jeszcze 10 dni. Powiedzcie mi czy to sikanie to może być objaw ciąży czy po prostu moja psychika już siada? Byłam dziś zrobić badanie moczu, wyniki będą później. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza
22 minuty temu, Gość Monia 0000 napisał:

Powiedzcie mi czy to sikanie to może być objaw ciąży

To jest objaw zapalenia pęcherza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 0000

Ja już sama nie wiem, gdzieś wyczytałam że moz ebyc objawem ciąży bo krew szybciej krąży i coś tam że nerki szybciej pracują. Ale chciał poznać innych zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

Rany no jest tak, ale zabezpieczasz się przecież a po drugie chora jesteś. Nad czym tutaj więcej myśleć? Objaw choroby i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zanim zacznie się etap ciągłego chodzenia siku w ciąży, to najczęściej parę tygodni mija. Jestem przerażona pojawiającymi się co rusz na forum pytaniami o potencjalną ciążę, które wynikają z elementarnego braku wiedzy na temat funkcjonowania kobiecego organizmu, przebiegu cyklu. Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×