Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Handziula

Szukam koleżanki do wyjazdu do pracy za granicę

Polecane posty

Gość Handziula

Witam

        Mam na imie Anna, mam 42 lata, chcialabym pojezdzic sezonowo do pracy za granice i szukam kolezanki, ktora ma podobne plany, bo we dwie zawsze razniej. Najlepiej osoby w zblizonym wieku, spokojnej, niepalacej, z wojewodztwa lodzkiego, zeby latwiej bylo sie spotkac, zapoznac, zobaczyc czy jestesmy mniej wiecej kompatybilne, bo na wspolnym wyjezdzie trzeba sie jednak troche zgrac. Ja mieszkam pod Leczyca, do Lodzi na przyklad moge spokojnie dojechac.

       Jesli chodzi o sama prace, to jest sporo ogloszen, duzo opinii na temat agencji na forach, czytam je, wiem juz na pewno, ze nie chce jechac do Holandii, bo tam raczej loteria, czy sie cos zarobi, zle warunki mieszkaniowe itp. Dobrze byloby znac kogos, kto moze cos polecic z wlasnego doswiadczenia, ale nie mam w swoim otoczeniu takiej osoby. Ja mieszkalam i pracowalam w Irlandii 4 lata, ale to bylo nascie lat temu, teraz tam chyba gorzej z praca.

       Jesli jakas kobietka chetna, to zapraszam do kontaktu, dwie babki to duza sila organizacyjna, moze cos zdzialamy:) Panom dziekuje, moj maz by sie zbuntowal:)

       Na razie podaje maila: handziula77@interia.pl

       Pozdrawiam

       Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×