Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ditta

rodzę za miesiąc a nie mam wozka i fotelika. Help!!!

Polecane posty

Gość ditta

Rodze za miesiąc a nie mam ani wózka ani fotelika dla dziecka! Dajcie znać jaki polecacie i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A jaki masz budzet? Zostalo tak malo czasu ze raczej musisz wziac to co bedzie dostepne w sklepie w miarę od reki ( jak chcesz jakis specjalny kolor to czas oczekiwania moze byc długi ). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditta

fotelik do 2tys. zależy mi na rwf i żeby był naprawde bezpieczny i w przedziale 0-25kg. A wózek żeby był przede wszystkim lekki....i cenowo do maks 1800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja kupiłam nowy fotelik maxi cosi cabrio fix - chyba taki z tych najpopularniejszych i najbardziej standardowych. A co do wózka to upolowałam na olx taki w dobrym stanie, baby design lupo comfort. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ogólnie to polecam kupić całą wyprawkę oprócz fotelika ze względu na bezpieczeństwo. Nie wiadomo czy ktoś miał wypadek samochodowy, a jeśli miał to raczej nie powie.

lupo comfort to spoko wózek, ja jestem zadowolona. W sumie to mój mąż go wybierał, oglądał bardzo wiele różnych wózków i padło na ten, bo najbardziej stabilny i dobrze się prowadzi. Minus to waga wózka, ale chyba większość tych porządnych wózków 2w1 takie są. My za jakiś czas zmienimy na lżejszą spacerówkę, gdy dziecko trochę podrośnie, a taką można dostać za kilka stówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ogólnie to polecam kupić całą wyprawkę oprócz fotelika ze względu na bezpieczeństwo. Nie wiadomo czy ktoś miał wypadek samochodowy, a jeśli miał to raczej nie powie.

 

chciałam napisać, że polecam kupić wyprawę używaną 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditta

może faktycznie zakup używanego wózka to całkiem nie głupi pomysł...właśnie natrafiłam na fotelik concord reverso plus. Bezpieczny? nadaje się? ostatnio nic wiecej nie robie tylko wertuje strony z fotelikami....a faktycznie nie wpadłam na to, żeby wózki używane pooglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co do fotelików, to przejrzyj zestawienie bezpieczeństwa, test adac. Jest dobrze opisany i coś Ci się rozjaśni. A wózek faktycznie można kupić używany w bdb stanie, takie czasy, że niektórzy mają nawet po kilka wózków, albo nie chodzą na spacery. Ja kupowałam emmaljungę za 800zł, wyglądała jak nowa, a w sklepie ten model był po 3200, rdzę tylko osobiście obejrzeć, bo różne cuda ludzie piszą, nie zawsze prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Fotelik lepiej 0-9. Za duzy przedzial wagowy nie jest bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi czy chcesz kupić nowe czy używane? Ostatnio znajoma kupowała też na ostatnią chwilę wyprawkę, więc się nie przejmuj :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózkowa

Pewnych modeli już nie będziesz miała, np na stokke, hartana, bugaboo, cybex czeka się minimum 6 tyg., bo salony sprowadzają je z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja koleżanka kupiła używany wózek, ale z tych bardzo drogich, podobno z jakieś wyższej półki. Miała koło do wymiany i okazało się, że kupno nowego koła graniczyło z cudem. W każdym razie ona poleca teraz wózki polskich firm, które można serwisować w polsce. Jak dobrze dbasz o sprzęt, to można go potem dobrze sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wóz

Postawilabym na abc design tylko niewiem czy do 1800 znajdziesz, z tych starszych modeli moze , ale to dobre wozki niemieckie solidne .Maja foteliki maxi cosi więc te 3 w 1 sa droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1328409738295

Nie kupuj używanego fotelika! Nigdy nie wiesz, czy nie jest "powypadkowy". Sklepy stacjonarne właśnie dlatego nie zezwalają na zwrot fotelików!

Wózek może być używany, fotelik tylko gdy masz ze sprawdzonego (NAPRAWDĘ!) źródła i wiesz na 100% że nic się z nim nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditta

jak najbardziej stawiam na nowy fotelik i zastanawiam się nad concord reverso plus. A wózek używany bo jest tego naprawę sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fotelik dla takiego maluszka to najlepiej jakaś dobra łupinka np maxi cosi city czy maxi cosi peble ( czy jak to się pisze). Dobry fotelik rwf do 25 kg to kupisz jak dziecko z rok będzie miało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

my woziliśmy od urodzenia Adrianka w reverso plus 🙂 naprawdę stabilny, bezpieczny fotelik. Zawsze możesz na początek wozić w łupince, a potem wybrać się z dzieckiem do sklepu i pomoerzyć już z nim foteliki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditta

na początek dostane łupinkę od siostry wiec mały chwilę w niej pojeździ. Po urodzeniu już na spokojnie przejedziemy się do sklepu i pomierzymy ten reverso plus do małego i naszego auta 🙂 a wózek znalazłam używany 🙂 jutro jadę obejrzeć! Dzięki za wszystkie rady! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wózka też szukałam na ostatnią chwilę i brałam salse 4 abc design, mega mi się udało trafić, że się okazała w porządku 😄 Więc jak szukasz miejskiego wózka to ją obejrzyj, znajdziesz ją bez problemu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek koniarek

A kogo to obchodzi. 💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

z własnego doświadczenia moge szczerze polecić reverso plus 😉 mamy już 2 rok w aucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditta
11 minut temu, Gość Marek koniarek napisał:

A kogo to obchodzi. 💩

jesli ciebie nie obchodzi to zamilknij na wieki xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka_23

Na wieki wieków. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditta

jakie polecacie forum na tematy parentingowe? Bo tu takie tematy jak widać przeszkadzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×