Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, do jakiej kwoty myślicie, że opłaca się kupić spacerówkę, aby nie przepłacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

Do 30zł!!!!. Przecież zalzy do czego Ci potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trochę głupie pytanie, chodzi ci o używaną...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przyjechalam kiedyś na urlop to Pl i zapomnielismy wziac ze soba wozek (nie pytaj jak mozna byc tak glupim), szukalismy spacerowki na lokalnej grupie FB. Dostaliśmy mega propozycje, spacerowka obdarta, brudna i zniszczona ale za 20 zł. Przeplacic, na pewno byśmy nie przeplacili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Trochę głupie pytanie, chodzi ci o używaną...?

Nawet jezeli uzywaną to i tak pytanie głupie, bo ceny  spacerówek zaczynaja sie od 150zł, i gónej granicy chyba nie ma:x. Ja mam dla przykladu fajny wózek 3w1 i spacerówki nie kupowałabym w ogole, gdyby nie to że mieszkam na wzniesieniu, a piekarnia na samym dole (na górze sa tez, ale maja inny chleb) do lekarza jak musze zejsc tez biore leciutka parasolkę, zeby nie musiec wpychać pod góre 15kilo, ale zdecydowanie wole mój wózek 3w1. Wiec mi starczy używana spacerówka za 100zł, a nawet za 20zł - jak ktoś wyzej napisał. 

Przy poprzednim dziecku miałam wózek 2w1 gramotny, wielki i okropnie niewygodny, zmieniłam na spacerówke , ze sredniej półki po jakis 10-15miesiacach uzywania rozpadła mi się na pół (pękł stelaż)! Zostawiłam pod pierwszym smietnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim potrzebuje do podróży i na pewno coś bardzie wytrzymałego, żeby nie było problemu, że w trakcie mi się rozleci... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia84

Ja uważam, że są takie rzeczy, na których nie można oszczedzać i wg mnie wózek dla dziecka to właśnie jedna z tych rzeczy. Bezpieczeństwo Maluszka jest moim priorytetem, dlatego jestem w stanie odpuścić sobie inne rzeczy i zainwestować w porządny sprzęt. Ja mam wózek od Larktale, który poza tym, że ma wszytskie atesty bezpieczeństwa,to dodatkowo jest leciutki, prosty w obsludze i można bez problemu przewozić go autem. Wiadomo, każdy robi po swojemu, ale dla mnie bezpieczenstwo mojego dziecka jest priorytetm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyga
4 minuty temu, Gość Sonia84 napisał:

Ja uważam, że są takie rzeczy, na których nie można oszczedzać i wg mnie wózek dla dziecka to właśnie jedna z tych rzeczy. Bezpieczeństwo Maluszka jest moim priorytetem, dlatego jestem w stanie odpuścić sobie inne rzeczy i zainwestować w porządny sprzęt. Ja mam wózek od Larktale, który poza tym, że ma wszytskie atesty bezpieczeństwa,to dodatkowo jest leciutki, prosty w obsludze i można bez problemu przewozić go autem. Wiadomo, każdy robi po swojemu, ale dla mnie bezpieczenstwo mojego dziecka jest priorytetm

Zgoda w 100%! obczaiłam tez wózek i jest sliczniutki. Przy następnej Dzidzi na pewno się skuszę... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joleczka

Ja mam model od axKid i jestem zadowolona, kupowałam go w sklep-tosia.eu, mają tam sporo fajnych promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy w sumie w jakie miejsca potrzebujesz wózek, ja dużo podróżuje i kupiłam x-flaya xlandera jestem bardzo zadowolona, lekki duże wbrew pozorom siedzisko . Mam też model x-cite i sprawdza się fajnie zarówno w mieście jak i na wsi. warto popatrzeć na ich stronie. z tego co wiem to jescze maja teraz prezentacje online dla klientów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz coletto Jokko, musiałam kupić bo nie wytrzymałam ze spacerówką od głębokiego -za duża. Taszczenie po schodach było koszmarem. A jokko jest lekki i piękny, zakochałam się w kolorze czarnym ze srebrnym i nie mogę się doczekać długich spacerów. Przez tę całą sytuację wychodzimy tylko na podwórko i Jula śpi w jokko jak tylko pozwala pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam przez jakiś czas zwykła tanią "parasolke", koszmar, kopałam w koła w trakcie spaceru, barierka nam się po 6 miesiącach urwała. Jak syn miał niecałe 2 lata kupiliśmy Xlandera xfly, nie posiadał barierki i to mnie trochę martwiło na początku.W sumie po kilku miesiącach użytkowania jestem zadowolna, przede wszystkim jest mały i lekki, a ja mam mikro samochód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My przy zakupie wózka 3 w 1 zwracaliśmy największą uwagę żeby wózek był lekki i dobrze się manewrował. U nas się to sprawdziło bo syn prawie w ogóle nie jeździł w gondoli, a spacerówka sprawdziła nam się bardzo dobrze. Łatwo się składa i nie jest wiele cięższa od parasolki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam x-go wózek nie do zniszczenia. Lekki i wygodny dla dziecka. polecam Można go kupić w super cenie. Jeżeli szukacie fajnej spacerówki naprawdę pomyślcie o x-go. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na onoplus kupowałam wózek spacerowy, mają naprawdę bardzo dobrej jakości. Wózek na pewno posłuży mi na kilka kolejnych lat.  Ogólnie sporo akcesoriów kupowałam w tym sklepie onoplus polecam każdej mamie zajrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, martynaa29 napisał:

Ja na onoplus kupowałam wózek spacerowy, mają naprawdę bardzo dobrej jakości. Wózek na pewno posłuży mi na kilka kolejnych lat.  Ogólnie sporo akcesoriów kupowałam w tym sklepie onoplus polecam każdej mamie zajrzeć. 

Ja również polecam sklep onoplus kupowałam u nich sporo akcesoriów dla dziecka jak i dla siebie. Wszystko bardzo dobrej jakości w rozsądnych cenach i dostawa na czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2020 o 12:24, VerkaB napisał:

Ja mam x-go wózek nie do zniszczenia. Lekki i wygodny dla dziecka. polecam Można go kupić w super cenie. Jeżeli szukacie fajnej spacerówki naprawdę pomyślcie o x-go. 

Też się niedawno zastanawiałam nad tym modelem ale postawiłam jednak na x-fly bo myślę że jest to dużo wygodniejsza spacerówka specjalnie na wyjazdy, można ją łatwo złożyć w małą paczkę i nadaje sie nawet do samolotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2020 o 13:38, paramonta napisał:

Też się niedawno zastanawiałam nad tym modelem ale postawiłam jednak na x-fly bo myślę że jest to dużo wygodniejsza spacerówka specjalnie na wyjazdy, można ją łatwo złożyć w małą paczkę i nadaje sie nawet do samolotu

Tu się zgodzę X-fly bardzo mały po złożeniu a na dodatek jest do niego fajny pokrowiec, nam się przydał , rama nie zniszczona od przewożenia z innymi rzeczami w bagażniku. Lekki i fajnie się prowadzi 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anex air-x jest super! Jest lekka, ma bardzo dobrą amortyzację i szybko się składa. Również idealna na wyjazdy, bo sprawdza się na różnych terenach i wszędzie się zmieści 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×