Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zimbabwe

Długotrwały ból po stosunku

Polecane posty

Dwa tygodnie temu uprawiałam seks z moim chłopakiem i dwa dni później zaczęłam mieć problem z oddawaniem moczu. Miałam jakby skurcze cewki moczowej i musiałam korzystać z toalety co 10 min. Oczywiście w pierwszej kolejności kupiłam furagine, witaminę C i Tantum Rosa, ale problem dalej nie zniknął. Dodatkowo mam delikatne upławy i ogólne pieczenie w środku. Dodam, że to był mój pierwszy raz, ale nie wskazuje to na zwykłe otarcia, no i nie utrzymywałoby się to tak długo. Czy macie może jakieś pomysły albo podobne doświadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

pewnie zaraził cię czymś a upławy się leczy poco ci takie atrakcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy długo na ten temat i mówił, że nigdy nie miał żadnych problemów zdrowotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

skocz do gina to ci powie jaka jest przyczyna w XXI w to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że to infekcja grzybiczna a nie żadne choroby weneryczne haha bzdura ; ) miałam tez taki problem polecam maść clotrimazolum, oraz przeczytanie na internecie objaw infekcji grzybicznej pochwy. To nic poważnego lecz nie leczona infekcja sprowadzi Cię do bardzo dużych problemów. Ta maść kosztuje mniej niż 10 zł w każdej aptece: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że to infekcja grzybiczna a nie żadne choroby weneryczne haha bzdura ; ) miałam tez taki problem polecam maść clotrimazolum, oraz przeczytanie na internecie objaw infekcji grzybicznej pochwy. To nic poważnego lecz nie leczona infekcja sprowadzi Cię do bardzo dużych problemów. Ta maść kosztuje mniej niż 10 zł w każdej aptece: ) dodam tez ze jeżeli był to Twój pierwszy raz, najprawdopodobniej dostało się do srodka twojej pochwy zakażenie, które się rozwinęło ponieważ po przebiciu błony dziewiczej masz zwykłą otwartą ranę w pochwie. Nie ważne czy bolało i czy krwawiłas. Polecam również wizytę u ginekologa, zrobi Ci cytologię to badanie wykrywa wszytskie choroby weneryczne nie wiem ile masz lat, jeżeli poniżej 18 popros opiekuna o wizytę u ginekologa powiedz, ze dzieje się coś dziwnego z Twoją cipką i chciałabyś się zbadać, jeżeli jesteś zaś pełnoletnia pędź do ginekologa jak najszybciej ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×