Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są wasze marzenia?

Polecane posty

Gość Paweł

Może to marzenie również z tych materialnych ale zawsze chciałem być pilotem nawet niedużego samolotu...licencja pilota samolotu to jest coś....Przez lata dążyłem do osiągnięcia tego celu i marzenia i z pomocą ośrodka  AP-Aviation  z Bielska Białej stałem się pilotem awionetki. Polecam taki kurs bo można uzyskać dofinansowanie unijne na szkolenia lotnicze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo wiele planów http://www.grodzisknews.pl/skok-spadochronowy-w-tandemie-podaruj-go-pod-choinke
wycieczka do USA
Ukończenie studiów historii sztuki ( być moze uda mi sie wybrać w przyszłym roku, bardzo chciałabym sie dostać bo kiedyś planowałam to studiowac ale kilka rzeczy złożyło się na to, ze nie mogłam)
jak również chciałabym  skoczyc ze spadochronem:
I zamierzam takie skoki podarować dla męża i dla siebie ( mozna wykupić współny skok w tandemie). Co mnie niesamowicie wprost ciekawi, ciekawe czy się oglnie odwazymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moje wciąż takie same..nie czuć''bata'' za plecami i mieć szmalu co by się wylewał oknami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj kod

mieć świadomość że sprzątam tylko po sobie ............, a te u...one pastą do zębów lustro w łazience nie jest przeze mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×