Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość123

To jakiś koszmar

Polecane posty

Gość Gość123

Bratowa się nie odzywa od 10 dni. Zostawiła dzieci i cisza. Nie pisze, nie dzwoni, nic. Brat jest chyba w gorszym stanie psychicznym niż ja. Zostal z dwójką dzieci, moi rodzice pomagają mu hak tylko mogą, bo do pracy musi chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On jest oburzony i czuję żal że go wyrzuciłas, serio?? To jak wg niego ty się masz czuć?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
22 godziny temu, Gość Gosc napisał:

On jest oburzony i czuję żal że go wyrzuciłas, serio?? To jak wg niego ty się masz czuć?! 

Tak, nie wiem co on myślał, że jak się w tej sytuacji zachowam, nie wiem myślał, że dam im błogoslawieństwo i wpuszczę ją do sypialni, a ja grzecznie będe spać na kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciekawe, ze on by był szczęśliwy jakbyś ty mu to zrobiła a nie on 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

no nie wierzę w to co czytam. I on ma jeszcze o coś pretensje...dobry jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak byś mu dawała dupy codziennie i robiła loda żeby się rano że wzwodem nie budził to by z inną nie sypial i nawet nie pomyślał a tak masz 

A rozwudki faceci maja tylko na numerek i zero związków bo przypuszczają że to kobieta była nirwierna i może powtórzyć ten numer raz jeszcze bez znaczenia jak się będziesz mu mówić zostaniesz panienka na jeden numerek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak byś mu dawała dupy codziennie i robiła loda żeby się rano że wzwodem nie budził to by z inną nie sypial i nawet nie pomyślał a tak masz 

A rozwudki faceci maja tylko na numerek i zero związków bo przypuszczają że to kobieta była nirwierna i może powtórzyć ten numer raz jeszcze bez znaczenia jak się będziesz mu mówić zostaniesz panienka na jeden numerek 

Ty lepiej najpierw naucz się ortografii, a później  pisz te nic nie warte i nic niewnoszące wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×