Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Człowiek powietrze

Nikt mnie nie lubi

Polecane posty

Gość Człowiek powietrze

Na przerwach zawsze jestem sam. Na wf-ie jestem wybierany ostatni, a mam dość dobre wyniki np. w skoku w dal, biegach itp.(powiedzmy jestem w pierwszej piątce zawsze). Cienki jestem w grach zespołowych. Cała moja klasa jest zboczona, wszyscy tylko gadają o seksie i zboczonych rzeczach. Ja nic nie mam do powiedzenia na te tematy bo nigdy nie miałem dziewczyny, nawet żadna mnie nie pocałowała w policzek. Nie mam o niczym z nimi gadać. Nie mam facebooka bo wolę zamiast tego się pouczyć lub poczytać dobrą książkę. Nikt mnie nigdy nie zaprosił na osiemnastkę. Na studniówce nie byłem. Czemu mnie nie lubią? Nie cwaniakuję, nikogo nie obrażam, pomagam z zadaniami, tłumaczę jak ktoś czegoś nie umię.  Czemu traktują mnie jak powietrze. Gdy wszyscy rozmawiają i ja coś mówię to mnie wszyscy ignorują. Jak spotykam kogoś na mieście i mówię cześć to udają, że mnie nie znają. Kiedyś się nie nauczyłem, zostałem wzięty do odpowiedzi, powiedziałem jakąś głupotę, nauczyciel powiedział mi coś chamskiego przy wszystkich, dostałem 2- i wszyscy się ze mnie śmiali. To była moja najgorsza ocena mam same 5 i 4 czasem 3. Dobrze,że w tym roku matura bo już bym nie wytrzymał z nimi. W gimnazjum było tak samo nawet gorzej bo mnie łobuzy ze starszych klas gnębili. Wspolny wf ze starszakami... dajcie spokój. Czemu mnie nikt nie lubi? Bo jestem grzeczny i wszystkich szanuję? Nawet nauczyciele mnie ignorują czasami lub bywają chamscy wobec mnie, a staram się dużo uczyć. Co ich obchodzi że nie byłem na studniówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym wieku liczą się inne rzeczy niż czytanie książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetna  opowiastka

Jestem  zmeczona  głowa  mnie  boli  jak  przeczytam  takie  rzeczy  obrazu mi lepiej  same  dyrdymały  tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkoja

Może i nikt Cię nie lubi (dalej nie czytałem), ale za to masz zajebistą ksywę. Człowiek powietrze, np. w jakimś komiksie, mógłby zrobić furorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×