Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

moja miłość nie wie

Polecane posty

Gość Syk

Hm czy dlugo..jak dla mnie stanowczo za dlugo. Znam ja od 8 lat,z tego prawie od poczatku znajomosci byla dla mnie idealem. Ale juz byla zajeta. I tak przez 7 lat to trwalo az urwala kontakt bo emocjonalnie nie wytrzymywalem ze mnie nie zauwaza. I zaczelem ignorowac ja wrecz nie zauwazac jej. Nawet czesc jej nie mowilem.   W sumie od 8 lat nikogo nie pokochalem tak jak ją i znikim sie nie związalem. Bo zadna nie jest nią. Bardzo mi jej brakuje. Wiec zastanow sie z tym zrywaniem kontaktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna zjawa
2 minuty temu, Gość Syk napisał:

Hm czy dlugo..jak dla mnie stanowczo za dlugo. Znam ja od 8 lat,z tego prawie od poczatku znajomosci byla dla mnie idealem. Ale juz byla zajeta. I tak przez 7 lat to trwalo az urwala kontakt bo emocjonalnie nie wytrzymywalem ze mnie nie zauwaza. I zaczelem ignorowac ja wrecz nie zauwazac jej. Nawet czesc jej nie mowilem.   W sumie od 8 lat nikogo nie pokochalem tak jak ją i znikim sie nie związalem. Bo zadna nie jest nią. Bardzo mi jej brakuje. Wiec zastanow sie z tym zrywaniem kontaktu. 

Mogłabym kropka w kropkę  to samo napisać,jesli to Ty to wiedz że czuję to samo i wariuję bez Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Utrzymujesz KONTAKT I TYLKO TYLE? Nie masz zamiaru nic z tym zrobić?

wole to niz żeby ze mną zerwała bo na pewno by to zrobiła znajac moją tajemnicę , gdyby była wolna to dzisiaj siedziałbym obok Niej bez żadnego wachnia , kumpel radził mi żeby się odwalił od Niej, poluzowałem te kontakty i tego żałuje bo ciągnęło i ciągnie mnie dalej do Niej jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość nocna zjawa napisał:

Mogłabym kropka w kropkę  to samo napisać,jesli to Ty to wiedz że czuję to samo i wariuję bez Ciebie .

To niezła z ciebie frajerka oszukajaca chłopa prawie dekadę. Na siłę kreujecie się na jakieś romantyczne ofiary zakazanego uczucia a to zwykłe gòwno z dorobiona ideologia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość nocna zjawa napisał:

Mogłabym kropka w kropkę  to samo napisać,jesli to Ty to wiedz że czuję to samo i wariuję bez Ciebie .

to podaj imię jego, zresztą Ona nie bywa w takich miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opr

Najwieksza glupota sluchac kogos kto nigdy nie doswiadczyl podobnej sytuacji. Na milosc nie ma dobrych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość Gosc napisał:

znowu facet z kocham ja kurde?

No pewnie ze to On. Styl ten sam i nie poznal jej w necie tylko robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość nocna zjawa napisał:

Mogłabym kropka w kropkę  to samo napisać,jesli to Ty to wiedz że czuję to samo i wariuję bez Ciebie .

a i Ona nie wariuje za mną bo nie ma do tego powodu i żadncyh podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syk

Dlatego ja nikomu wsrod kolegow o tym nie mowilem. Dusze to w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Opr napisał:

Najwieksza glupota sluchac kogos kto nigdy nie doswiadczyl podobnej sytuacji. Na milosc nie ma dobrych rad.

Jeśli ktoś nie wie na czym miłość polega i wydaje mu się że kocha kobietę bo mu się z nią dobrze rozmawia i jest w jego mmiemaniu ładna to nie mam pytań. Mylicie pojęcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No pewnie ze to On. Styl ten sam i nie poznal jej w necie tylko robocie

nie obchodzi mnie jakis watek  typu kurde i nie bede tego badziewia sprawdzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

wole to niz żeby ze mną zerwała bo na pewno by to zrobiła znajac moją tajemnicę , gdyby była wolna to dzisiaj siedziałbym obok Niej bez żadnego wachnia , kumpel radził mi żeby się odwalił od Niej, poluzowałem te kontakty i tego żałuje bo ciągnęło i ciągnie mnie dalej do Niej jak cholera

" Zerwała"???? Przecież ona nie jest naiwna, czuje że urywasz kontakt, traktujesz ją jak koleżankę czyli razem nie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeśli ktoś nie wie na czym miłość polega i wydaje mu się że kocha kobietę bo mu się z nią dobrze rozmawia i jest w jego mmiemaniu ładna to nie mam pytań. Mylicie pojęcia .

po tylu latach znajomości jestem Nią zafascynowany czy zauroczony a gadanie czy uroda to inne tez to mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna zjawa
6 minut temu, Gość gosc napisał:

to podaj imię jego, zresztą Ona nie bywa w takich miejscach

ja nikogo nie oszukuję .Ma na imię Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

po tylu latach znajomości jestem Nią zafascynowany czy zauroczony a gadanie czy uroda to inne tez to mają

To nadal nie jest miłość. Poza tym jest zajęta i to powinno zakończyć twoje "męki " ostatecznie. Człowiek ma jeszcze cos takiego jak rozum i powinien to używać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna zjawa
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

po tylu latach znajomości jestem Nią zafascynowany czy zauroczony a gadanie czy uroda to inne tez to mają

to tak jak ja Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

" Zerwała"???? Przecież ona nie jest naiwna, czuje że urywasz kontakt, traktujesz ją jak koleżankę czyli razem nie jesteście.

nie mogę inaczej traktować bo była i jest koleżanką co mam powiedzieć Jej,że coś mi się stało i nie mogę sobie czasem poradzić bo myślę o Niej i chce wyałtować Jej faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lagertha

Co ty bredzisz gościu, całymi dniami wypisujesz te schizowate teksty, nie masz nic ciekawszego do roboty? To może wreszcie ten lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lagertha

Co ty bredzisz gościu, całymi dniami wypisujesz te schizowate teksty, nie masz nic ciekawszego do roboty? To może wreszcie ten lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie mogę inaczej traktować bo była i jest koleżanką co mam powiedzieć Jej,że coś mi się stało i nie mogę sobie czasem poradzić bo myślę o Niej i chce wyałtować Jej faceta?

Z kontaktu koleżeńskiego to już raczej nic nie będzie i raczej już jej nie usłyszysz.Zaprzepaściłeś sprawę. bo mogłeś sięgnąć po więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość nocna zjawa napisał:

ja nikogo nie oszukuję .Ma na imię Wojtek

to się nie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Z kontaktu koleżeńskiego to już raczej nic nie będzie i raczej już jej nie usłyszysz.Zaprzepaściłeś sprawę. bo mogłeś sięgnąć po więcej.

co uważasz,że powinien postawić sprawę jasno? a kontakt koleżenski dalej mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Lagertha napisał:

Co ty bredzisz gościu, całymi dniami wypisujesz te schizowate teksty, nie masz nic ciekawszego do roboty? To może wreszcie ten lekarz?

I gdzie to twoje odniesienie które obiecałaś w innym temacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zciekawości
16 minut temu, Gość Syk napisał:

Dlatego ja nikomu wsrod kolegow o tym nie mowilem. Dusze to w sobie.

Ale co dalej? Dlaczego Jej nie zaprosisz, może to dobry pomysł>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

co uważasz,że powinien postawić sprawę jasno? a kontakt koleżenski dalej mam

Już nie masz, zaryzykowałeś że ona będzie chciała stope koleżeńską, a ona nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sprawdź czy jest Tobą zainteresowana. Narusz jej przestrzeń osobistą. Jeżeli się nie odsunie to masz szansę. Ciało wysyła sygnały bez udziału mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość GOŚĆ napisał:

Już nie masz, zaryzykowałeś że ona będzie chciała stope koleżeńską, a ona nie chce.

kurna, jesteś prorokiem ale nie w mojej sprawie, od poczatku była tylko i wyłącznie kolezanką i kontakt grzecznościowy trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Sprawdź czy jest Tobą zainteresowana. Narusz jej przestrzeń osobistą. Jeżeli się nie odsunie to masz szansę. Ciało wysyła sygnały bez udziału mózgu.

Sprawdzanie nic już nie da, była zainteresowana ale oziębiłeś relacje. Dalsze doświadczenia prowadz na myszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bett
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sprawdź czy jest Tobą zainteresowana. Narusz jej przestrzeń osobistą. Jeżeli się nie odsunie to masz szansę. Ciało wysyła sygnały bez udziału mózgu.

Mnie się to podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Sprawdzanie nic już nie da, była zainteresowana ale oziębiłeś relacje. Dalsze doświadczenia prowadz na myszkach.

A skąd Ty to możesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×