Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof

Obsługa prawna firmy Wrocław

Polecane posty

Gość Krzysztof

Witam serdecznie. Poszukuję kancelarii prawnej we Wrocławiu. Szukam prawnika do stałej współpracy przy obsłudze firmy właśnie od strony prawnej – opiniowanie umów, dochodzenie należności itd. Kogo polecicie? Gdzie będę mógł liczyć na terminowe i rzetelne podejście? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie zupełnie bezproblemowa jest kancelaria Pawłowskiej we Wrocławiu. Wiadomo za co i ile się płaci, jak potrzebuję szybkiej konsultacji to rzeczywiście prawnik jest osiągalny i doradzi. Przy bieżącej stałej obsłudze firmy jak najbardziej mogę ich polecić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amika

oo to poważna sprawa nie możesz wziąć byle kogo. moja bratanica prowdazi firmę i korzystają z usług adwokat Karoliny Łabędzkiej chyba tak się nazywa (potem mogę dopytać), chwalili sobie bardzo 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian Z.
Dnia 12.07.2019 o 15:58, Gość amika napisał:

oo to poważna sprawa nie możesz wziąć byle kogo. moja bratanica prowdazi firmę i korzystają z usług adwokat Karoliny Łabędzkiej chyba tak się nazywa (potem mogę dopytać), chwalili sobie bardzo 😉 

adwokat Łabędzka? Dziękuję bardzo... zmiotła mnie ostatnio na sali sądowej. A w zasadzie mojego prawniczka (bo chyba słowo prawnik jest na niego za poważne) 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Wow, serio? Tzn. nie to, ze się cieszę, że Cię "zmiotła".. 😄 ale, że to znaczy, że jest dobra, bo wahałem się czy skorzystać z usług Klisz i Wspólnicy (a dokładniej właśnie z usług adwokat Karoliny Łabędzkiej) czy wybrać kogoś innego. Sporo teraz prawników a nie chciałbym brać byle kogo, żeby potem kolejne pół roku szukać dobrego adwokata do firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej

Ja niestety też przegrałem w sprawie, w której pozwanego reprezentowała ta adwokat Karolina Łabędzka 😕 Nie ma się czym chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela

Ja miałam szczęście być z mecenas Łabędzką po tej wygranej stronie 😛 Nie zazdroszczę Wam. Chociaż ja to najbardziej wdzięczna jestem za uporządkowanie wielu spraw w mojej firmie, do tej pory wszystko gdzieś tam leżało, a terminy sobie leciały... mówię Wam, totalna lipa była 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×