Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doris

Test

Polecane posty

Gość Doris

Hejka, robiłam dziś test w domu bo na betę było za późno żeby jechać i wyszła mi po paru sekundach druga bordowa kreska natomiast po godzinie zrobiłam drugi i negatywny? Jak myślicie może za szybko ten drugi bo  zaraz po 1 teście kawę wypiłam kurde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A po co zrobiłaś test Po teście? Mogłaś na 2 dzień. Możliwe że 1 był wadliwy, kawa nie ma nic do rzeczy. Jedynie za 2 razem mogło być już mniejsze stężenie hormonu. Ale nie kawa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

No mogłam zaczekać do jutra.. Napisałam że piłam kawę bo to płyn tak? I mogło myć mniejsze stężenie hormonu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To zrób jeszcze jutro. Będzie pozytywny to zapisz się do lekarza. Chyba ze bete zrobisz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredfi

Zrób jeszcze test na człowieczeństwo. Impostor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blll

Testy zazwyczaj myla sie w strone braku ciazy. W zasadzie sytuacja ze kobieta ma dwie kreski a w ciazy nie jest sie nie zdaza a to ze okazalo sie ze to bylo samoistne poronienie i wychwycilo hormon to juz inna sprawa. Sa dwie kreski ciaza jest lub nie daj boze byla. Drugi test byl albi mniej czuly albo stezenie horminu bylo za male pi pierwszym sikaniu :) takze gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×