Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HokusPokus

Uzależniłam się od kremu do twarzy

Polecane posty

Gość HokusPokus

Już mijają 5lat odkąd walcze z uzależnieniem...codziennie smaruje grubo twarz kremem  z świadomością że to i tak nic nie da.Wydaje rocznie 2 tysiące na kremy.Jestem załamana i nie wiem co robić to mnie męczy przez co musze brać tabsy na uspokojenie.Co robić? Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość HokusPokus napisał:

Już mijają 5lat odkąd walcze z uzależnieniem...codziennie smaruje grubo twarz kremem  z świadomością że to i tak nic nie da.Wydaje rocznie 2 tysiące na kremy.Jestem załamana i nie wiem co robić to mnie męczy przez co musze brać tabsy na uspokojenie.Co robić? Macie jakieś pomysły?

Dlaczego codziennie smarujesz swoją prześliczną buzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HokusPokus
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Dlaczego codziennie smarujesz swoją prześliczną buzię?

Nie jest śliczna mam przebarwienia i inne ślady po trądziku...tak w skali od 1do5 oceniam ją na 3 czyli przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer

bo za bardzo wcierasz ten krem a pryszczy sie nie wyciska bo rozsiewa sie wiecej wtedy i zaley od tego co jesz   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HokusPokus
8 minut temu, Gość qwer napisał:

bo za bardzo wcierasz ten krem a pryszczy sie nie wyciska bo rozsiewa sie wiecej wtedy i zaley od tego co jesz   

No tak chodze z białą twarzą,a pryszczy nie mam tylko wągry i pojedyncze krosty i ich nie wyciskam już tzn zdarzy mi się w 2 czy 3 miejsach wycisnąć ale to tyle.Co do jedzenia to jem zdrowo,tylko czasem coś słodkiego i cukru wogòle nie używam a fastfoodòw nie jem,wyjątkiem jest pizza raz w miesiącu.Nie wiem może ja chce zakryć tą nieidealną cerę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dermatologia

Z tymi problemami  albo do kosmetyczki  na zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Widać nieodpowiedniego kremu używasz. Wszystkie ...ki myślą, że jak kupią drogi krem to będzie lepiej działał niż zwykły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HokusPokus

Zabieg zabiegami a co robić kiedy mam ten przymus kremowania dużą ilością kremu? Czasem wytrzymam jeden dzień i potem znòw to samo 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HokusPokus

Mi taki krem 50ml wystarcza na kilka dni tak 4 kremy w miesiącu kupuje.Jaknie posmaruje gęby to czuhe niepokòj ,kołatanie serca itp.

 

Krem dobry fajnie nawilża i z apteki nie taki drogi.Tylko ja chyba chora jestem i myślę że to nerwica natręctw albo coś innego.Kiedyś już padło takie przypuszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

O takiej chorobie jeszcze nie słyszałam 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HokusPokus
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

A ja powinienem smarować ze dwa razy w tygodniu i mi się nie chce 😩

Też tak bym chciała a nie codziennie dwa razy a nawet trzy razy dziennie.Potem mam ten krem wpada mi do ust i czuje gorzkawy posmak albo do oczòw i mnie szczypiąno i mam popękane naczynka w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×