Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Babcia

Wnusia bez slubu.

Polecane posty

Gość Babcia

30 lat temu zostałam babcią. Tak, tak! Babcia potrafi używać Internetu! Moja wnusia jest wykształcona, śliczna, zgrabna, ma trudny charakter. Ma 35 letniego partnera również wykształconego, dorobił się mieszkania,  nowego auta. On również ma trudny charakter. Chociaż jego mama twierdzi, że jej syn zmienił się pod wpływem mojej wnuczki. Nie jest to ideał. Nie miał żadnego stałego związku przed moją wnuczką, a są razem 2 lata. Po 3 miesiącach znajomości zamieszkali razem, niedawno kupili nowe większe mieszkanie. Rok temu zaręczyli się, ale o ślubie cisza. Tak samo o dziecku powiedzieli tylko, że kiedyś na pewno. Oni już dawno powinni być rodzicami. Boję się o te ich charakterki. Ciągle robią sobie na złość. Do tego od kiedy są razem moja wnuczka zmieniła sposób ubierania się. Kiedyś lubiła luźne ciuchy, płaskie buty, A teraz ? Krótkie ...enki/spódnice, szpilki, jej narzeczonemu podoba się to. Dzisiaj byli u mnie. Wnusia miała na sobie skórzaną, krótką spódnicę i bluzkę w paski. (Ich rozmowa) -mała, a ten zameczek z przodu odpina się ? -tylko w twoich fantazjach 

Także widzicie zmienił jej ubiór, podejście do ślubów, z poprzednim narzeczonym była zupełnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Coraz głupsze te prowa, słowo daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nawet czytać się tych bajek nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może im się do tych rzeczy nie śpieszy? Może nie chcą mieć dzieci ani ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia
28 minut temu, Jusia8428 napisał:

Może im się do tych rzeczy nie śpieszy? Może nie chcą mieć dzieci ani ślubu?

Ponoć chcą i jednego i drugiego. Pytam kiedy? Młodsi nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Babcia napisał:

Ponoć chcą i jednego i drugiego. Pytam kiedy? Młodsi nie będą.

Jak babcia kopnie w kalendarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia
15 minut temu, Gość gość napisał:

Jak babcia kopnie w kalendarz 😄

Oby wcześniej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ile babcia ma lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ile babcia ma lat? 

W tym roku 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I tak bez problemu sobie na komputerze piszesz? Trochę taki "slang" jak nie u babci. Może dopracujesz scenariusz lepiej? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Takie babcie mają takie typowe słownictwo, naprawde 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

I tak bez problemu sobie na komputerze piszesz? Trochę taki "slang" jak nie u babci. Może dopracujesz scenariusz lepiej? 😄

Mam dwoje nastolatków w domu - wnuki. Oni cieszą się z babci młodej duchem, a ja z dobrego kontaktu z młodymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jednak mimo wszystko styl nie ten. Nawet na "wyluzowana babcie" 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Nie chcą ślubu, nie chcą dzieci no i co z tego? Ich życie i ich sprawa. A babcia by się zajęła czymś, a nie wlazi z butami w czyjeś życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia
4 minuty temu, Gość Na chwilę napisał:

Nie chcą ślubu, nie chcą dzieci no i co z tego? Ich życie i ich sprawa. A babcia by się zajęła czymś, a nie wlazi z butami w czyjeś życie. 

Od października studiuje, nie wchodzę z butami w ich życie. Cały czas mówią, że chcą ślub i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
42 minuty temu, Gość Babcia napisał:

Od października studiuje, nie wchodzę z butami w ich życie. Cały czas mówią, że chcą ślub i dzieci.

Może to wersja dla Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę
44 minuty temu, Gość Babcia napisał:

Od października studiuje, nie wchodzę z butami w ich życie. Cały czas mówią, że chcą ślub i dzieci.

No i co z tego, że mówią? Jak będą chcieli to wezmą ślub i będą mieli dzieci, a jak nie to nie. Ich życie, ich sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia
5 minut temu, Gość Na chwilę napisał:

No i co z tego, że mówią? Jak będą chcieli to wezmą ślub i będą mieli dzieci, a jak nie to nie. Ich życie, ich sprawa. 

Czas leci. Narzeczony wnuczki ma już 35 lat, wnuczka 30. Kiedy dziecko? Zaręczyli się po co ? Bo tak ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę
3 minuty temu, Gość Babcia napisał:

Czas leci. Narzeczony wnuczki ma już 35 lat, wnuczka 30. Kiedy dziecko? Zaręczyli się po co ? Bo tak ? 

Wezmą ślub wtedy kiedy oni uznają. To już nie te czasy, że 25 latka to była stara panna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kasy nie mają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia
Przed chwilą, Gość Na chwilę napisał:

Wezmą ślub wtedy kiedy oni uznają. To już nie te czasy, że 25 latka to była stara panna. 

Na ten ślub już tak nie nalegam, bo to im nie ucieknie, ale czas na dziecko ucieka. Teraz już galopuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Kasy nie mają 

Mają. Narzeczony wnuczki zarabia bardzo dobrze, wnuczka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia

Moja wnuczka zamiast biegać za dzieckiem, biega w krótkich ...enkach i szpilkach, a nie ma już 20 lat. Mając te 20 lat nie ubierala się tak jak teraz. Nie rozumie co się stało.

Co do ślubu to jeszcze te ich charakterki, oj nie jestem pewna czy oni wytrzymają razem aż do grobowej deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzaaa

Napisano 1 godzinę temu

I tak bez problemu sobie na komputerze piszesz? Trochę taki "slang" jak nie u babci. Może dopracujesz scenariusz lepiej?

x

 Tu się wtrącę,  jestem jeszcze starszą babcią, po 70-tce. Większość moich koleżanek babć używa komputera bez problemu.

Co samego scenariusza  -  wg mnie  autorka przeholowała,  poglądy ma bardziej prababciowskie niż babcine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia
1 minutę temu, Gość bzaaa napisał:

 poglądy ma bardziej prababciowskie niż babcine 🙂

Ja już bym chciała być prababcią.  Na jaki temat myślę nieodpowiednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzaaa

  12 minut temu, Gość bzaaa napisał:

 poglądy ma bardziej prababciowskie niż babcine

Ja już bym chciała być prababcią.  Na jaki temat myślę nieodpowiednio?

x

Nie tyle nieodpowiednio, co ciut archaicznie

30latka juz dawno powinna być matką?

Co złego w szpilkach i krótkiej  spodniczce?

Ślub nie jest obowiązkiem.

Jestem od ciebie starsza, ale  babcią zostałam dopiero niedawno - może dlatego jeszcze nie dorosłam do powagi babcinej ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia
3 minuty temu, Gość bzaaa napisał:

  12 minut temu, Gość bzaaa napisał:

 poglądy ma bardziej prababciowskie niż babcine

Ja już bym chciała być prababcią.  Na jaki temat myślę nieodpowiednio?

x

Nie tyle nieodpowiednio, co ciut archaicznie

30latka juz dawno powinna być matką?

Co złego w szpilkach i krótkiej  spodniczce?

Ślub nie jest obowiązkiem.

Jestem od ciebie starsza, ale  babcią zostałam dopiero niedawno - może dlatego jeszcze nie dorosłam do powagi babcinej ?:)

W naszej rodzinie wszystkie kobiety rodziły pierwsze dziecko przed 30.  Jeden ślub już brała- tydzień przed uroczystoscią wszystko odwołała. Rozumiem, że nie miała szczęścia w miłości, ale teraz ma partnera. 

Co złego w szpilkach i krótkiej spodniczce ? Teoretycznie nic. Ale zaczęła tak ubierać się, od kiedy jest ze swoim aktualnym narzeczonym. Nie potrafię tego zrozumieć. Szpilki rozumiem, bo on ma 192 cm wzrostu, ale te króciutkie ...enki/spódnice? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę
1 godzinę temu, Gość Babcia napisał:

W naszej rodzinie wszystkie kobiety rodziły pierwsze dziecko przed 30.  Jeden ślub już brała- tydzień przed uroczystoscią wszystko odwołała. Rozumiem, że nie miała szczęścia w miłości, ale teraz ma partnera. 

Co złego w szpilkach i krótkiej spodniczce ? Teoretycznie nic. Ale zaczęła tak ubierać się, od kiedy jest ze swoim aktualnym narzeczonym. Nie potrafię tego zrozumieć. Szpilki rozumiem, bo on ma 192 cm wzrostu, ale te króciutkie ...enki/spódnice? 

Ja mam ponad 30 lat i noszę ...enki i spódniczki, które wcale nie są do kolan. Kiedyś nosiłam dżinsy i trampki ale zmieniłam styl ubierania. Nie potrafisz tego zrozumieć? Trudno, twój problem oni się pewnie tym nawet nie przejmują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Na chwilę napisał:

Ja mam ponad 30 lat i noszę ...enki i spódniczki, które wcale nie są do kolan. Kiedyś nosiłam dżinsy i trampki ale zmieniłam styl ubierania. Nie potrafisz tego zrozumieć? Trudno, twój problem oni się pewnie tym nawet nie przejmują. 

Tej pani chyba chodzi o zmianę względem faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tej pani chyba chodzi o zmianę względem faceta.

Pomijam że tekst narzeczonego wnuczki Pani był nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×