Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aby

Kanał Shamsan Yvonne dla świadomych

Polecane posty

Gość Aby

Polecam. Ludzie, proszę, otwórzcie oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejdk

Ja też polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar

i ja polecam, dodatkowo kanał niezaleznatelewizja, wypowiedzi Pawła Bednarza, Eter tv i podobne - warto zdjąć klapki z oczu i zastanowić się o co w tym świecie chodzi, co tu naprawdę się dzieje. Zachęcam do zainteresowania się tematem i wyciągnięcia własnych wniosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aby

Oby jak najwięcej ludzi otworzyło oczy... Marzy mi się, że pewnego dnia coś konkretnego z tym zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja czasem oglądam. Niesamowicie smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aby

Pytanie  do osób świadomych: jak sobie radzicie z tego typu informacjami? Jak sobie radzicie z bezsilnością i smutkiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar

mnie ogarnia złość. Próbuję uświadamiać rodzinę, znajomych a oni drwią z tego. Sugerują że jestem walnięta i naoglądałam się głupot w internecie i twierdzą, że jakby faktycznie takie rzeczy się działy to by w telewizji było głośno o tym. Chciałabym żeby ludzie "świadomi" się jakoś zorganizowali, ale takich jest garstka, a problem gruby na światową skalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja tez widze, ze mówienie o tym nie ma sensu, bo nikt nie wierzy.

Ludzie chcą wierzyć, ze istnieje sprawiedliwość społeczna i prawo, które nas chroni. Taka strefa komfortu, której nigdy nie opuszcza, No chyba, ze dostaną młotkiem w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aby

No tak, czego nie ma w tv, to nie może być prawdą... Dlatego nie mam telewizora już od dobrych paru lat. 

Ludzie są przemęczeni, zapracowani, nie chce im się pomyśleć samodzielnie, zdobyć się na jakąś głębszą refleksję nad tym światem. 

Ja czuję często bezsilność i ogromny smutek... Czasem chciałabym tych rzeczy nie wiedzieć, cofnąć się w czasie i żyć nieświadomie. 

Jest jednak we mnie iskierka nadziei, że ludzie się obudzą i powstaną przeciwko tym dewiantom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a co jest w tych filmach, bo az boje sie sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

spiskowe teorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czyli pierdy - nie, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Też tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Przeciez wszystkie te posty pisala jedna i ta sama osoba, pewnie aby wypromowac slaby kanal 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Nieprawda. Ja odpisałam autorce wątku, wiec nie jedna osoba. A kanał dotyczy tego, co się dzieje z małymi dziecmi. I są to rzeczy straszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aby

Jak ktoś nie umie łączyć ze sobą faktów i nie myśli oraz ma oczy zamknięte na pewne sprawy - tak, są tam pierdy.

Dla osób świadomych, które widzą dalej niż czubek własnego nosa, może być kolejnym, cennym źródłem informacji. 

Do jakiej kategorii ty się zaliczasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aby
13 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Nieprawda. Ja odpisałam autorce wątku, wiec nie jedna osoba. A kanał dotyczy tego, co się dzieje z małymi dziecmi. I są to rzeczy straszne. 

Dziękuję.  

Są to rzeczy straszne i muszą być nagłaśniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwe

P. Iwona przedstawia po prostu niewygodna prawde, niedopuszczalna dla przecietnego Kowalskiego oglupionego masowymi mediami i dyktatura zapewniona przez politykow i kosciol. Nie sa to teorie spiskowe, ten swiat naprawde tak dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aby
1 minutę temu, Gość qwe napisał:

P. Iwona przedstawia po prostu niewygodna prawde, niedopuszczalna dla przecietnego Kowalskiego oglupionego masowymi mediami i dyktatura zapewniona przez politykow i kosciol. Nie sa to teorie spiskowe, ten swiat naprawde tak dziala

Niestety:( Też chciałabym siebie oszukiwać, że to nieprawda, ale za dużo jest dowodów, zbyt wiele osób zaczęło o tych praktykach mówić.

Ale ludzie dalej wolą zasłaniać oczy i uszy i udawać,  że to głupie teorie spiskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyy

Znaczy objawiła nam się na YT wyrocznia. Najmądrzejsza, bo niezabiegana. Mądrość nad mądrościami, znająca prawdy zarezerwowane tylko dla nielicznych. Wybraniec boży niemal...Naprawdę robicie wyświetlenia takim osobom...Prosty zabieg psychologiczny budujący poczucie zagrożenia stosuje także Rydzyk. Polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora

Połączenie niespełnionej artystki o nienachalnej urodzie i aparycji menelicy z wizjonerką dla ograniczonych umysłowo. Kto to ogląda...Trzeba naprawdę amebą intelektualną, żeby uwierzyć w te opowieści dziwnej treści, he, he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????

Czy Yvonne shamsan skasowała konto na you tube? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 5.08.2019 o 09:49, Gość ???? napisał:

Czy Yvonne shamsan skasowała konto na you tube? 

Pewnie stało się z jej kanałem to samo, co samo, co z kanalem pana Roli i pani Godek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×