Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinia3203

O co może tutaj chodzić ?

Polecane posty

Od pół roku piszę z pewnym facetem.Piszemy praktycznie codziennie.Przeważnie to on zaczyna pierwszy naszą rozmowę.Znamy się już 5 lat,bo mieszkamy w jednej klatce,ale żadne z nas nie miało odwagi zagadać.Zawsze gdy mijaliśmy się gdzieś przypadkowo on dosłownie nie spuszczał ze mnie wzroku,miałam wrażenie że robi wszystko żeby zwrócić na siebie moją uwagę.Dopiero on zrobił ten pierwszy krok.Napisał do mnie na fb.Długo pisaliśmy,poznawaliśmy się,aż wkońcu zaproponował pierwsze spotkanie.Było bardzo miło,chciał stawiać mi coś do jedzenia,ogólnie był bardzo kulturalny,ale też odrobinę onieśmielony.Potem spytał się mnie czy mam ochotę na dalszą znajomość i pisanie,odpowiedziałam więc ze tak bo wydaje się być naprawdę fajnym chłopakiem.Po tym spotkaniu nadal bardzo często do siebie pisaliśmy,aż wkońcu zrozumiałam że zaczyna mi coraz bardziej zależeć.Stwierdziłam więc że mu o tym powiem,spytałam czy jest w stanie mi na tą chwile powiedzieć czy coś do mnie czuje,on odpisał że nie jest w stanie się określić,bo miał niedawno duży problem który go blokuje,spytałam go więc czy jest w stanie mi zaufać i powiedzieć co się stało,na co on odpisał nie wiem,na pewno nie na fb,ale chce żebyśmy dalej do siebie pisali.Od tej pory mineły już dwa miesiące.Dalej utrzymujemy stały kontakt.Mam wrażenie że coraz bardziej się przede mną otwiera ale tylko w sms.Problem tkwi w tym że nie proponuje kolenych spotkań,a jeśli ja już to zrobiłam to powiedział że bardzo przeprasza ale jest zmęczony ,chociaż bardzo by chciał.Gdy widzi mnie gdzieś w pobliżu to odrazu zaczyna uciekać,a jak już się miniemy to spuszcza głowe na dól ,powie tylko cześć i sobie pójdzie.NIgdy nie mówi mi o żadnych innych dziewczynach,nawet ostatnio jak był na urodzinach dziewczyny kolegi to powiedział mi że idzie na urodziny do kolegi.Nie rozumiem trochę jego zachowania,skoro tak dobrze nam się piszę.zawsze interesuje się co u mnie,zadaje mnóstwo pytań,wręcz na siłe stara się przeciągać rozmowę  i przeważnie piszę pierwszy to dlaczego na żywo przede mną ucieka i trzyma jakiś dystans ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

daj sobie siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×