Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mery

Szpilki 11 cm - pomocy!

Polecane posty

Gość Mery

Cześć!

Kupiłam jakiś czas temu szpilki na wesele - 11 cm! Takich wysokich jeszcze nigdy nie miałam, ale zakochałam sie w nich. Pochodziłam po domu, było okej. Poszłam na ślub w czerwcu i wytrzymałam w nich mszę i dojazd do sali. Wiadomo, że pogoda też zrobiła swoje, bo był upał i na pewno noga spuchła. Idę za parę miesięcy na kolejne wesele i bardzo chciałabym wytrzymać w nich dłużej - co radzicie? Czy jeśli będę w nich systematycznie chodzić po domu to noga się przyzwyczai? Czy może jest to za wysoka szpilka dla mnie? Jak to u Was dziewczyny działa? Dodam, że rozmiar jest ok tylko przy poduszce boli jak dłużej pochodzę ( może gumowa wkładka? ale to też się wiąże ze zmniejszeniem rozmiaru czyli trzeba będzie je jeszcze rozepchać ). Słyszałam też o tym, że warto zanieść do szewca, który od podeszwy doda dodatkową warstwę (zelówkę). Szpilki raczej z dobrej firmy - Kazar. Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilki

Na pewno wez ze sobą dodatkowe buty na przebranie

A te wysokie szpilki nie zakładaj na gołe stopy rozchodzic je możesz jesli jest to naturalna skóra ale jeśli to skóra ekologiczna to  będzie ciężko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×