Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

pytanie do kobiet 170cm wzrostu

Polecane posty

Gość gosc

jak zareagowaly byscie gdyby, podbijal do was facet 163cm wzrostu, czy gdybyscie sie w nim zakochaly to byscie brnely w zwiazek z nim czy odpuscily ze wzgledu na wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27latka

Nie. Nie i nie... tylko facet powyzej 175cm i zarabiajacy min. 6tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość 27latka napisał:

Nie. Nie i nie... tylko facet powyzej 175cm i zarabiajacy min. 6tys zl

 Posłuchaj Bieńkowskiej z Europarlamentu, w Polsce tylko wariat albo złodziej pracuje za 6 tys.Chcesz takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasakassska

taak a kto pracuje za za 2 i 3 tys ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość kasakassska napisał:

taak a kto pracuje za za 2 i 3 tys ...?

Pytaj "mądrej" Bieńkowskiej, nie mnie. Choć ja wiem i powiem ci kto, nie jedna Polka, niejeden Polak. Masz odpowiedź za kogo uważa Polaków ta "mądra" /od Tuska/ parlamentarzystka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

kobieta wybierze tego ktury wywla w niej wiecej emocji seksualnych a anie tego ktury jest wiekszy lub wiencej zarabia, tak one dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Nie będzie jak i kiedy się zakochać, jeśli zostaniesz skreślony na starcie, wykluczone jest też zauroczenie od pierwszego wejrzenia.

Nie ma co rozdzierać szat ani walić głową w mur. Musisz szukać mniejszej, jest pełno filigranowych śliczontek. Ja mam 172, mam bardzo fajną koleżankę, która w wysokich obcasach (ja boso) sięga mi ledwo do ramienia. I jest sama, od 2 lat i jej z tym źle. Wykształcona, ładna, pracująca i nie może znaleźć fajnego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Nie będzie jak i kiedy się zakochać, jeśli zostaniesz skreślony na starcie, wykluczone jest też zauroczenie od pierwszego wejrzenia.

Nie ma co rozdzierać szat ani walić głową w mur. Musisz szukać mniejszej, jest pełno filigranowych śliczontek. Ja mam 172, mam bardzo fajną koleżankę, która w wysokich obcasach (ja boso) sięga mi ledwo do ramienia. I jest sama, od 2 lat i jej z tym źle. Wykształcona, ładna, pracująca i nie może znaleźć fajnego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Nie będzie jak i kiedy się zakochać, jeśli zostaniesz skreślony na starcie, wykluczone jest też zauroczenie od pierwszego wejrzenia.

Nie ma co rozdzierać szat ani walić głową w mur. Musisz szukać mniejszej, jest pełno filigranowych śliczontek. Ja mam 172, mam bardzo fajną koleżankę, która w wysokich obcasach (ja boso) sięga mi ledwo do ramienia. I jest sama, od 2 lat i jej z tym źle. Wykształcona, ładna, pracująca i nie może znaleźć fajnego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość geniusz napisał:

kobieta wybierze tego ktury wywla w niej wiecej emocji seksualnych a anie tego ktury jest wiekszy lub wiencej zarabia, tak one dziala

Ty jesteś GIENIUSZ :D  :D  :D a nie geniusz :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak facet ma to coś to wzrost nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atewac
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jak facet ma to coś to wzrost nie ma znaczenia

czyli co? rozwiń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 161
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie. Nie będzie jak i kiedy się zakochać, jeśli zostaniesz skreślony na starcie, wykluczone jest też zauroczenie od pierwszego wejrzenia.

Nie ma co rozdzierać szat ani walić głową w mur. Musisz szukać mniejszej, jest pełno filigranowych śliczontek. Ja mam 172, mam bardzo fajną koleżankę, która w wysokich obcasach (ja boso) sięga mi ledwo do ramienia. I jest sama, od 2 lat i jej z tym źle. Wykształcona, ładna, pracująca i nie może znaleźć fajnego faceta. 

ja mam 161cm i kiedys zakochala sie we mnie kobieta wlasnie 172, bardzo ladna, bylismy razem jakis czas, okolo 6mcy ale wybralem wyjazd za granice bo wlasnie tacy doradcy mnie podpuszczali ze ona ,mnie i tak zostawi dla wyzszego i ze jest kobieta 10./10 wiec i tak zaraz mnie kopnie w doope, ona to przezyla, powiedziala mi po roku od rozstania ze nigdy tak nie mysli i zebysmy sprobowali jeszcze raz, wiec.... nie wszystkie kobiety patrza na kase, wzrost itd... jest jeszcze uczuciowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest miły sympatyczny romantyczny opiekuńczy zabawny i energetyzujący.Na jego widok ciarki przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www
46 minut temu, Gość geniusz napisał:

kobieta wybierze tego ktury wywla w niej wiecej emocji seksualnych a anie tego ktury jest wiekszy lub wiencej zarabia, tak one dziala

ot mondrego to i pszyjemje posuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pppppppppp
1 godzinę temu, Gość 161 napisał:

ja mam 161cm i kiedys zakochala sie we mnie kobieta wlasnie 172, bardzo ladna, bylismy razem jakis czas, okolo 6mcy ale wybralem wyjazd za granice bo wlasnie tacy doradcy mnie podpuszczali ze ona ,mnie i tak zostawi dla wyzszego i ze jest kobieta 10./10 wiec i tak zaraz mnie kopnie w doope, ona to przezyla, powiedziala mi po roku od rozstania ze nigdy tak nie mysli i zebysmy sprobowali jeszcze raz, wiec.... nie wszystkie kobiety patrza na kase, wzrost itd... jest jeszcze uczuciowosc

może jest brzydka lub desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundzuvoll

Nie pytaj sie o tym na forum. Tu siedzi stado zlosliwych, rozgoryczonych, sfrustrowanych ludzi, ktorzy szukaja okazji zeby dop..lic innym.

W zyciu realnym, oprocz wzrostu, liczy sie mowa ciala, ubior, twarz, sylwetka, pewnosc siebie, tonacja glosu i urok osobisty.  

Ja znam kilka takich par: ona ma 189 a on 174. 8 lat razem. Druga para, on 160 ona wlasnie jakos 170. Oboje po 40. Tyle, ze to sa juz dojrzale emocjonalne kobiety. I nie stawiaja na to, ze facetem trzeba sie pochwalic, czy wpisac w jakies ramy spoleczne, bo bycie z nizszym to obciach. Maja juz swoje wlasne wyksztalcone preferencje a nie to, co narzucilo im spoleczenstwo. 

Dla tych starszych, dojrzalszych liczy sie przede wszystkim pewnosc siebie i czy facet dba o siebie, ma pasje i potrafi zarobic. 

Wiec pracuj nad soba. Tym kolesiom wysokim i 'przystojnym' od dziecinstwa bylo latwiej. Dostali szybko to co chcieli i pracowac nad soba nie musieli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

co prawda ja mam 168 nie 170, ale bym goscia na starcie skreslila, nie milaby szans. Ja chodze przewaznie w butach na podwyzszeniu. Musialbym  najpierw jako kolege poznac i jakby okazal sie fajny to tak ,na dyskotece nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie. Nie będzie jak i kiedy się zakochać, jeśli zostaniesz skreślony na starcie, wykluczone jest też zauroczenie od pierwszego wejrzenia.

Nie ma co rozdzierać szat ani walić głową w mur. Musisz szukać mniejszej, jest pełno filigranowych śliczontek. Ja mam 172, mam bardzo fajną koleżankę, która w wysokich obcasach (ja boso) sięga mi ledwo do ramienia. I jest sama, od 2 lat i jej z tym źle. Wykształcona, ładna, pracująca i nie może znaleźć fajnego faceta. 

kiedys kobiety wierzyly w milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nic nie jest wazne tylko to jak czujesz sie z ta osoba czy rozumiesz z nia, macie wspolne perspektywy, czujecie cos do siebie i chcecie zwiazku ze soba. Pozostale sprawy nie sa istotne poniewaz wyglad to tylko wyglad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika

Umów się na seks lub obciąganie w Twojej okolicy - Tinder 2

Wszystko dyskretnie i za darmo

Podczas rejestracji możesz przetestować portal (mail nie musi być prawdziwy, nie podajesz żadnych danych)


Będziesz zadowolony / zadowolona

sprawdź portal:

www.umow-seks.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONy
Dnia 26.02.2019 o 14:26, Gość ania napisał:

co prawda ja mam 168 nie 170, ale bym goscia na starcie skreslila, nie milaby szans. Ja chodze przewaznie w butach na podwyzszeniu. Musialbym  najpierw jako kolege poznac i jakby okazal sie fajny to tak ,na dyskotece nie. 

A czy potrafiłabyś poświęcić buty na podwyższeniu dla gościa 2 cm wyższego? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

prawda jest taka że w tym temacie sie wypowiadają osoby które miłości nie znały i stąd te dyrdymały.

 Jak ma to coś to wszystko inne nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co za roznica w szpilkach czy bez? To nie jest wazne. Wazne jest to czy dwoje ludzi laczy uczucie, czy sa dla siebie dobrzy, wspieraja sie, sa dla siebie najwazniejsi i staraja dla siebie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy to wazne jak kto wyglada? Wazne czy sie podoba. A kazdy ma inny gust. Poza tym jak ktos jest fajny i jedyny w swoim rodzaju to patrzy sie na to, ze jest najwazniejsza osoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×