Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anettt

sala na wesele - Warszawa i okolice

Polecane posty

Gość anettt

Poszukuję sali na wesele w Warszawie lub okolicach. Jeśli to nie będzie stolica to tak max. około 60 km od Warszawy 🙂 na czym mi jeszcze zależy? żeby przy sali był jakiś spory parking. Fajnie by było też gdyby właściciele byli otwarci na nowe dania w menu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waffy

patrzyłaś np. na dom weselny astoria w kaniach koło pruszkowa? tylko nie wiem jak u nich z terminami, bo jednak są trochę oblegani 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessi

nowe dania? a to zależy ci na czymś szczególnie, jak na przykład jakies wegańskie dania czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sissi

ja to myślę, że będziesz miała problem ze znalezieniem czegoś. To znaczy oczywiście zalezy jaki termin chcesz, ale coś czuję że w tym roku to już wszystko co dobre to zarezerwowane 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjoto

Ja też Ci mogę polecić, żebyś sprawdziła jak stoją z wolnymi salami w domu weselnym Astoria w Kaniach. Mają tam niezłe ceny, szczególnie poza sezonem, ale uwierz mi - imprezy u nich są najlepsze i wszyscy ich sobie chwalą. Jedzenie mają fenomenalne, a też i sama sala jest przestronna i elegancka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annika

na twoim miejscu to bym zwróciła uwagę jeszcze na opinie o jedzeniu jakie serwują na danej sali, a nie tylko na parking czy nowe dania w menu. Bo co ci po nowych daniach jak jedzenie nie jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamikoooo
Dnia 10.03.2019 o 17:20, Gość Kjoto napisał:

Ja też Ci mogę polecić, żebyś sprawdziła jak stoją z wolnymi salami w domu weselnym Astoria w Kaniach. Mają tam niezłe ceny, szczególnie poza sezonem, ale uwierz mi - imprezy u nich są najlepsze i wszyscy ich sobie chwalą. Jedzenie mają fenomenalne, a też i sama sala jest przestronna i elegancka

o tak! Byłam tam na jednym weselu i byłam pod wrażeniem jedzenia, wiejskiego stołu oraz tego jak sala była udekorowana 🙂 zrobili kawał dobrej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinakarolina
Dnia 26.02.2019 o 19:10, Gość anettt napisał:

Poszukuję sali na wesele w Warszawie lub okolicach. Jeśli to nie będzie stolica to tak max. około 60 km od Warszawy 🙂 na czym mi jeszcze zależy? żeby przy sali był jakiś spory parking. Fajnie by było też gdyby właściciele byli otwarci na nowe dania w menu 😉

znalazlas cos? jesli tak to sie pochwal 🙂 może ktoś skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka

Duży parking i pyszne menu mają w Leśnym Dworze koło Radomia. To hotel z salą weselną, przy trasie, w dobrej lokalizacji. Bawiłam się tam na dwóch weselach, swoje też pewnie tam urządzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam kilka ciekawych sal na wesele ze strony - http://www.salenawesela.pl/miejsca/wojewodztwo_mazowieckie warto się zainteresować podanymi ofertami weselnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duudka

A osada augustów? Miałam tam swoje wesele i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie smaczne, świeże i przede wszystkim dużo gorących dań. Obsługa jak i właściciele w podejściu do klienta w pełni profesjonalni. Dużą zaletą jest przestronna sala przez co jest sporo miejsca do tańczenia i dobra akustyka. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×