Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż chce wyrzucić ciężarną córkę z domu a za to kogoś innego przyjąć

Polecane posty

Gość gość

Dokładnie mówiąć, mój mąż chce aby ciężarna dziewczyna syna się wprowadziła do nas.  Syn 17 lat Córka 19! Mąż powiedział że córka ma się z domu wyprowadzic bo nie chce ciężarnej córki a syn również spłodził dziecko i mój mąż chce by synowa wprowadziła się do nas. Jestem na niego wściekła, nie wiem jak się zachowac? Ewentualnie uważa że córka powinna usunąc ciąże, ja nie wyraziłam na to zgody i powiedziałam że skoro syn ma u nas mieszkac to córka niech też sobie mieszka. Skoro on jest tolerancyjny dla syna to ja mogę dla córki. Jestem wkurzona, ostro się oto pokłóciliśmy. Zresztą on wie że ja nie lubię dziewczyny syna ale on ją ubóstwia bo urodzi mu wnuka, tamta dziewczyna ma 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

Ja jestem po twojej stronie. Jak on moze wyrzycic swoje dziecko w potrzebie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak córka się uczy i chce ja ciężarna wyrzucić z domu to ja bym na policje zadzwoniła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No własnie córka się nie uczy, od skończenia zawodowej szkoyl, siedzi w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyprowadz się z nią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok

dulszczyzna i podwójna moralnosć, córce nie wolno zajść w ciąże ale synowi zmajstrować dzieciaka-owszem. A moze ta sprawa ma drugie dno i ojcem dziecka "synowe"j jest twój mąż aytorko??? Skoro tak jej broni i przedkłada jej komfort nad własną córkę. Obłęd. Ty się nie wyprowadzaj ani tym bardziej córka, męża spakuj i wystaw za drzwi a synową odeslij do jej rodziców, ewentualbnie niech syn jej zapewni mieszkanie skoro ją zapłodnił. Ale widać jest tak samo męski inaczej jak jego ojciec 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka

total patol rodzinka, nie ma co 🙂 a mąz dodatkowo bezjajeczne zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alok

kobieto... bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×