Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bananowa mlodziez

Dlaczego ludzie zyjacy w konkubinatach sa oburzeni tym

Polecane posty

Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie przeszkadza mi wiara.

Po prostu nie lubię katoli - którzy jawią się jako ludzie pełni nienawiści, zakłamania, podli i agresywni. Zresztą epitety można by mnożyć w nieskończoność. 

Może nie?

Nie, nie każdemu psu Burek. Każda wiara jest dobra, źli są ludzie i nie wszyscy. Moze zło jest w tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Zdradze ci, że nie czekają na ciebie żadne dziewice " - też ci coś zdradzę: raczej nie wybieraj się do nieba 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

"To tajemnica," - rozumiem. To wielka tajemnica twojej wiary :classic_laugh:

Nic nie rozumiesz. A jaka jest twoja wiara? Nienawiść zawsze jest zła, to mniej niż zero.Nudny jesteś i mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

"Zdradze ci, że nie czekają na ciebie żadne dziewice " - też ci coś zdradzę: raczej nie wybieraj się do nieba 😉

Nie wierzysz w niebio, a wierzysz w dziewice, głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Nie, nie każdemu psu Burek. Każda wiara jest dobra, źli są ludzie i nie wszyscy. Moze zło jest w tobie?" - a w tobie samo dobro. Burku.

"Nie wierzysz w niebio, a wierzysz w dziewice, głupie."

Wiara w dziewice jest faktycznie głupia. Wiara w chór starych chłopów jest mądrzejsza :classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

"Nie, nie każdemu psu Burek. Każda wiara jest dobra, źli są ludzie i nie wszyscy. Moze zło jest w tobie?" - a w tobie samo dobro. Burku.

"Nie wierzysz w niebio, a wierzysz w dziewice, głupie."

Wiara w dziewice jest faktycznie głupia. Wiara w chór starych chłopów jest mądrzejsza :classic_laugh::classic_laugh::classic_laugh:

O co chodzi z tym chórem starych chłopów, wyjaśnij, bo nie wiem o co chodzi i wyjaśnij w co wierzysz, chętnie podyskutuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszak święci w niebie stoją przed tronem i śpiewają. Nie wiesz o tym???

W co wierzę? W to co widzę. A widzę że jak spotkam na swej drodze katolika - to mi kasa dziwnie znika 😉 A już taki co emanuje swoją katolickością - to na 99% oszuka, opluje, pobije, upokorzy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wszak święci w niebie stoją przed tronem i śpiewają. Nie wiesz o tym???

W co wierzę? W to co widzę. A widzę że jak spotkam na swej drodze katolika - to mi kasa dziwnie znika 😉 A już taki co emanuje swoją katolickością - to na 99% oszuka, opluje, pobije, upokorzy.....

Nic o tym nie wiem, naczytałes się bajek. Zbyt upraszczasz i uogolniasz, złodziej to złodziej. Nienawidzisz bo nienawidzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bajek? Chcesz powiedzieć że Biblia dla ciebie, jako zaprzałej katoliczki, to bajki?

No cóż - kolejny kamyczek do katolackiego ogródka - nie WOLNO znać Biblii. A wiesz że jeszcze 50 lat temu kościół zakazywał posiadania i czytania biblii? Pewnie też nie wiesz...

" Zbyt upraszczasz i uogolniasz, złodziej to złodziej." - tak? Prosta matematyka: skoro 97% polaków to katolicy, to jaki procent złodziei jest katolikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Gadzina napisał:

Nie masz racji, jeśli wierzysz w Boga, możesz modlić się na spacerze, w tramwaju i jeśli jesteś ochrzczona jesteś katoliczką.

Nie. Jeśl jesteś ochrzczona jesteś chrześcijanką. Jeśli nie wierzysz w doktryny katolickie to odstępujesz od wiary i w zasadzie powinnaś zostać ekskomunikowana.

Z dogmatu o nieomylnościpapieża:

"Jeśli zaś ktoś, co nie daj Boże, odważy się tej naszej definicji przeciwstawić, niech będzie wyłączony ze społeczności wiernych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bajek? Chcesz powiedzieć że Biblia dla ciebie, jako zaprzałej katoliczki, to bajki?

No cóż - kolejny kamyczek do katolackiego ogródka - nie WOLNO znać Biblii. A wiesz że jeszcze 50 lat temu kościół zakazywał posiadania i czytania biblii? Pewnie też nie wiesz...

" Zbyt upraszczasz i uogolniasz, złodziej to złodziej." - tak? Prosta matematyka: skoro 97% polaków to katolicy, to jaki procent złodziei jest katolikami?

Upraszczasz, prosta matematyka, katolicyzm na świecie nie jest najliczniejszą religia, więc nie katolicy są największymi złodziejami.Nie jestem też zaprzalym katolikiem, tylko normalnym.Zaprzalosc w każdej religii doprowadza do wypaczeń.Ty jesteś zaprzalym/zaślepionym inaczej antykatolickiem.Biblii nie czytałem i nie zamierzam, a nikt mnie nie zabije z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Dlaczego napisał:

No ja znam inne zasady.... Kasa jak dajecie to biorą proste. Nie trzeba uczęszczać do tego kościoła w którym łapę wyciągają. Jest wielu księży z powołania.. Serio 

Jak to nie musimy dawać? Każdy kto płaci podatki (przymusowe) płaci też na kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Bajek? Chcesz powiedzieć że Biblia dla ciebie, jako zaprzałej katoliczki, to bajki?

No cóż - kolejny kamyczek do katolackiego ogródka - nie WOLNO znać Biblii. A wiesz że jeszcze 50 lat temu kościół zakazywał posiadania i czytania biblii? Pewnie też nie wiesz...

" Zbyt upraszczasz i uogolniasz, złodziej to złodziej." - tak? Prosta matematyka: skoro 97% polaków to katolicy, to jaki procent złodziei jest katolikami?

Upraszczasz, prosta matematyka, katolicyzm na świecie nie jest najliczniejszą religia, więc nie katolicy są największymi złodziejami.Nie jestem też zaprzalym katolikiem, tylko normalnym.Zaprzalosc w każdej religii doprowadza do wypaczeń.Ty jesteś zaprzalym/zaślepionym inaczej antykatolickiem.Biblii nie czytałem i nie zamierzam, a nikt mnie nie zabije z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak to nie musimy dawać? Każdy kto płaci podatki (przymusowe) płaci też na kościół.

Więc płacimy wszyscy, bo musimy i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Więc płacimy wszyscy, bo musimy i co?

Nico. Ktoś twierdził, że jak się nie chce to nie trzeba płacić na kościół. Co jest jawną nieprawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Więc płacimy wszyscy, bo musimy i co?

Trzeba to zmienić. Kościół powinien być utrzymywany z dobrowolnych datków wiernych. I powinien normalnie płacić podatki od swoich przychodów jak każdy przedsiębiorca. Trzeba wypowiedzić konkordat i wprawadzić jakąś normalność w tym z definicji świeckim kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie. Jeśl jesteś ochrzczona jesteś chrześcijanką. Jeśli nie wierzysz w doktryny katolickie to odstępujesz od wiary i w zasadzie powinnaś zostać ekskomunikowana.

Z dogmatu o nieomylnościpapieża:

"Jeśli zaś ktoś, co nie daj Boże, odważy się tej naszej definicji przeciwstawić, niech będzie wyłączony ze społeczności wiernych"

A kto mnie niby wyłączy? Tylko Bóg może mnie wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co w tym dziwnego że katol pisze nieprawdę?

Cała ta wiara opiera się na nieprawdzie i manipulanctwie.

A i pewnie mało kto wie że KK nawet 10 przykazań Bożych zmienił!!! Bo mu sie obrazki dobrze sprzedają.

Wie ktoś o tym coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nico. Ktoś twierdził, że jak się nie chce to nie trzeba płacić na kościół. Co jest jawną nieprawdą.

Podatki narzuca państwo, dzieciaku, spróbuj nie płacić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"A kto mnie niby wyłączy? Tylko Bóg może mnie wyłączyć."

A jakiego boga masz na myśli? Takiego na kaczych łapach?? Bo w KK Boga nie ma!!!

A ze społecznośći to cie byle klecha może wyłączyć - wystarczy że rozpowie z kazalnicy i wygoni cie z kościoła. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A co w tym dziwnego że katol pisze nieprawdę?

Cała ta wiara opiera się na nieprawdzie i manipulanctwie.

A i pewnie mało kto wie że KK nawet 10 przykazań Bożych zmienił!!! Bo mu sie obrazki dobrze sprzedają.

Wie ktoś o tym coś?

Bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Podatki narzuca państwo, dzieciaku, spróbuj nie płacić"

Państwo narzuca, a KK zabiera. Czyli KAZDY! (nawet niewierzący cxzy muzułmanin) płaci na kościół katolicki. I to nie jest OBŁUDA?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

"A kto mnie niby wyłączy? Tylko Bóg może mnie wyłączyć."

A jakiego boga masz na myśli? Takiego na kaczych łapach?? Bo w KK Boga nie ma!!!

A ze społecznośći to cie byle klecha może wyłączyć - wystarczy że rozpowie z kazalnicy i wygoni cie z kościoła. Proste?

Klecha nie może, a kk to kodeks karny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

kk - to kościół katolicki.

Bzdura? To porównaj sobie 10 pzrykazań z Biblii i 10 przykazań z katechizmu. Nadal twierdzisz że to bzdura??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

"Podatki narzuca państwo, dzieciaku, spróbuj nie płacić"

Państwo narzuca, a KK zabiera. Czyli KAZDY! (nawet niewierzący cxzy muzułmanin) płaci na kościół katolicki. I to nie jest OBŁUDA?? 

To nie do nas pretensje, ja też wolałbym nie płacić, normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Klecha nie może cie obsobaczyć z kazalnicy i wygnać z kościoła?

Wystarczy że każe ci wyp..ć, i cie twoi właśni sąsiedzi na kopach wyniosą. I już będziesz wyłącxzona ze społecznośći 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bzdury

10 przykazań to nie bzdury. Weź stary testament do ręki i sprawdź jak brzmi biblijne 10 przykazań, a jak dzisiejsze. 2 przykazanie jest wyrzucone, a ostatnie podzielone na dwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

A kto mnie niby wyłączy? Tylko Bóg może mnie wyłączyć.

A co Bóg ma wspólnego z kotolicyzmem? Czy jakąś inną religią? Po co mieszać Boga do religii? W Boga sobie możesz wierzyć. Dowolnego. Nie należąc do żadnej sekty czy innej oraganizacji. Ale jak chcesz naprawdę przynależeć do oraganizacji to musiszprzestrzegać reguł tejże organizacji. Inaczej twoja przynależność jest fikcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

kk - to kościół katolicki.

Bzdura? To porównaj sobie 10 pzrykazań z Biblii i 10 przykazań z katechizmu. Nadal twierdzisz że to bzdura??

Nie czytałem bibli, więc wyjaśnij różnice.Mize w Biblii są przykazania co każą nienawidzić, zabijać, nie sądzę, a nawet gdyby, to nic z tego, nie będę zabijać i siać nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Podatki narzuca państwo, dzieciaku, spróbuj nie płacić 🙂

No to właśnie o tym piszę. Nie chę płacić, ale jestem zmuszana. Niepradą jest, że jak niechcesz płacić to nie musisz. Potrafisz ty czytac ze zrozumieniem czy to za trudne dzieciaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×