Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bananowa mlodziez

Dlaczego ludzie zyjacy w konkubinatach sa oburzeni tym

Polecane posty

Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Klecha nie może cie obsobaczyć z kazalnicy i wygnać z kościoła?

Wystarczy że każe ci wyp..ć, i cie twoi właśni sąsiedzi na kopach wyniosą. I już będziesz wyłącxzona ze społecznośći 😉

Klecha może obsobaczyc zapewne, ale mi to zwisa, sąsiadów mam normalnych, a wykluczyć klecha nie może .Za to ja mogę wykluczyć takiego klechę z przyjemności oglądania mnie w jego miejscu pracy.Mozna modlić się w łóżku np.Prawde mówiąc zwisa mi też zdanie sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Klecha może obsobaczyc zapewne, ale mi to zwisa, sąsiadów mam normalnych, a wykluczyć klecha nie może .Za to ja mogę wykluczyć takiego klechę z przyjemności oglądania mnie w jego miejscu pracy.Mozna modlić się w łóżku np.Prawde mówiąc zwisa mi też zdanie sąsiadów.

Oczywiście, że możesz modlić się w łóżku, czy nawet siedząc na kiblu. Tylko nie rozumiem po co chesz się chrzcić i przynależeć do kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Akurat zostałem ochrzczony i nie należę do kościoła tylko do wiary. Należę do wiary, bo w nią wierzę i tyle w temacie Nikt też nie może mnie wykluczyć z tego w co wierzę, bo duch i umysł nie sa od nikogo zależne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Nie czytałem bibli, więc wyjaśnij różnice." - nie czytałeś, katolku-matolku? To przeczytaj!! Bo nawet ten twój kościół twierdzi przecież że to Słowo Boże - a ty masz to w dopie??

No cóż- ogłupiałymi, nic nie wiedzącymi matołkami łatwiej się manipuluje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

" nie należę do kościoła tylko do wiary" - i majtki pewnie też przekręcasz i nosisz na lewą stronę - czyli obesranym na wierzch 😉 A twój kot biega do tyłu i dopą miałczy ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

"Nie czytałem bibli, więc wyjaśnij różnice." - nie czytałeś, katolku-matolku? To przeczytaj!! Bo nawet ten twój kościół twierdzi przecież że to Słowo Boże - a ty masz to w dopie??

No cóż- ogłupiałymi, nic nie wiedzącymi matołkami łatwiej się manipuluje. 

Moim zdaniem niektórzy za dużo czytają i za bardzo się przejmuja, wiara i Bóg to nie pismo, ludzie piszą i interpretują, manipulują. Biblii nie spisał Bóg tylko człowiek, a ja dostałem laurkę od osoby nienawidzącej katolików.Nienawudzisz mnie za to że jestem złym katolikiem, czy za to że dobrym katolikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nienawidzę twojej głupoty i zaprzaństwa, a nie ciebie.

A jak sądzisz? Czy katolik który co niedziela jest w kościele i u spowiedzi, a w sobotę kuty kradnie, to dobry katolik? Czy to zły katolik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

" nie należę do kościoła tylko do wiary" - i majtki pewnie też przekręcasz i nosisz na lewą stronę - czyli obesranym na wierzch 😉 A twój kot biega do tyłu i dopą miałczy ;):)

Czyli według ciebie jeśli wierzę, to należę do kościoła Tak tylko się mówi, gdyby jutro zburzono wszystkie kościoły, to według ciebie nie byłbym już katolikiem.Wybacz, to ja wiem w co wierzę, nie ty.W sprawie majtek...nie sądz po sobie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nienawidzę twojej głupoty i zaprzaństwa, a nie ciebie.

A jak sądzisz? Czy katolik który co niedziela jest w kościele i u spowiedzi, a w sobotę kuty kradnie, to dobry katolik? Czy to zły katolik?

Zły, co za pytanie bucu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Biblii nie spisał Bóg tylko człowiek," - a ty tutaj manipulujesz. Poza tym jawnie odrzucasz jedną z prawd wiary katolickiej. No to co z ciebie za katolik? Dobry - bo posłuszny? Czy zły bo głupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"gdyby jutro zburzono wszystkie kościoły," - to ty nawet nie znasz podstawowych podstaw swojej wiary, bucu!! Nie wiesz co to jest kościół????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

"Biblii nie spisał Bóg tylko człowiek," - a ty tutaj manipulujesz. Poza tym jawnie odrzucasz jedną z prawd wiary katolickiej. No to co z ciebie za katolik? Dobry - bo posłuszny? Czy zły bo głupi?

Czyli nienawidzisz mnie, bo jestem złym katolikiem i odrzucam według ciebie jedną z prawd wiary? Jesteś obrońca katolickiej wiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz!

Przecież napisałem ci jasno: "Nienawidzę twojej głupoty i zaprzaństwa, a nie ciebie."!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

"Biblii nie spisał Bóg tylko człowiek," - a ty tutaj manipulujesz. Poza tym jawnie odrzucasz jedną z prawd wiary katolickiej. No to co z ciebie za katolik? Dobry - bo posłuszny? Czy zły bo głupi?

Głupi i posłuszny katolik to dobry katolik. Mądry katolik to oksymoron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

I nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz!

Przecież napisałem ci jasno: "Nienawidzę twojej głupoty i zaprzaństwa, a nie ciebie."!!!

To jest tylko twoje zdanie, mi cię szkoda, zagubiony jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Głupi i posłuszny katolik to dobry katolik. Mądry katolik to oksymoron.

Powiedział co wiedział...Slepe posłuszeństwo to zaprzeczenie wolnej woli, niewolnictwo, a nie religia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"oksymoron." - trafne :classic_laugh:

Ale ty nie pisz do nich takimi trudnymi słowami - bo się któreś zafiksuje 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Slepe posłuszeństwo to zaprzeczenie wolnej woli, niewolnictwo, a nie religia." - a spróbowałby który 200 lat temu (że o średniowieczu nie wspomnę) coś bałaknąć na kościół. Już by miał 4 widły w plecach i bronke w brzuchu.

A i dzisiaj łykacie wszystko jak pelikany bezrozumne. Brak wiedzy i głupota to MUSI być niewolnictwo. Z założenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

"oksymoron." - trafne :classic_laugh:

Ale ty nie pisz do nich takimi trudnymi słowami - bo się któreś zafiksuje 🤣

Tak, trafne w stosunku do ciebie, niby nienawidzisz katolików, a strofujesz ich za nieczytanie Biblii niby imam 🙂 Nudyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słusznie księża nazywają siebie "pasterzami"... :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Tak, trafne w stosunku do ciebie, niby nienawidzisz katolików, a strofujesz ich za nieczytanie Biblii niby imam" - a nie mówiłem że słowo za trudne? Już sie jedno zafiksowało 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

"Slepe posłuszeństwo to zaprzeczenie wolnej woli, niewolnictwo, a nie religia." - a spróbowałby który 200 lat temu (że o średniowieczu nie wspomnę) coś bałaknąć na kościół. Już by miał 4 widły w plecach i bronke w brzuchu.

A i dzisiaj łykacie wszystko jak pelikany bezrozumne. Brak wiedzy i głupota to MUSI być niewolnictwo. Z założenia.

Ty łykasz jak pelikan i powolujesz się na średniowiecze, trzeba iść z duchem czasu, do kogo ta mowa.Nudny i marudny z ciebie gostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

"Tak, trafne w stosunku do ciebie, niby nienawidzisz katolików, a strofujesz ich za nieczytanie Biblii niby imam" - a nie mówiłem że słowo za trudne? Już sie jedno zafiksowało 🤣

Tak, ty się zafiksowales 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No. Polot u ciebie iście postępowy - jak ci powiedzieć że łykasz, to jedyne na co cię stać to bezmyślne odrzucenie piłeczki. Fascynująca z ciebie osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Tak, ty się zafiksowales" O! A nie mówiłem? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

"Tak, ty się zafiksowales" O! A nie mówiłem? 😉

Ta dyskusja o mnie? Brakuje ci argumentów i schodzisz na mój intelekt, wierzysz tylko w to co widzisz, więc prądu nie ma...Mówisz i mówisz, a nic z tego nie wynika, nudzisz mnie dzieciaku, podyskutuj sam ze sobą o tym jacy wszyscy głupi a ty mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Argumentów to ja mam pełne rękawy - tylko żaden do ciebie nie trafia.

A jakoś twojego sensownego argumentu żadnego nie zakonotowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Argumentów to ja mam pełne rękawy - tylko żaden do ciebie nie trafia.

A jakoś twojego sensownego argumentu żadnego nie zakonotowałem...

To tylko twoje zdanie, nie masz nic

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz rację - dla ciebie nie mam nic.

Pobiegnij do kościoła, poklep sie po cyckach, wrzuć 2 zł do skarbonki i.... zobacz czy tam jaka kura u sąsiada nie czuje sie samotna i nie dogrzana.

Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masz rację - dla ciebie nie mam nic.

Pobiegnij do kościoła, poklep sie po cyckach, wrzuć 2 zł do skarbonki i.... zobacz czy tam jaka kura u sąsiada nie czuje sie samotna i nie dogrzana.

Nara.

Psy szczekają, a karawana idzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×