Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Blizna macicy po cc i plamienia

Polecane posty

Gość Gosc

Ponad 2 lata temu miałam cc. Wczoraj masowalam miejsce gdzie czuje blizne wewnętrznie i parę godzin później miałam plamienia i skrzepy. Myślałam że będzie okres bo ponad 2 tyg temu miał byc a nadal nie ma. Nie ma okresu. Ktoś tak miał albo wie co to może być? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalla008

A test ciążowy  robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Ja tak miałam. Jest to krwawienie z blizny po cc. Byłam z tym u lekarza i powiedział ze już raczej nic się nie da z tym zrobic. Jedynie to łykać rutinoscorbin. I później faktycznie ustąpiło to. Ale nie chce cię diagnozować wiec na wszelki wypadek polecam wizytę u lekarza żeby się upewnić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Kalla008 napisał:

A test ciążowy  robiłaś?

Nie bo ostatni raz się kochałam w listopadzie jakoś i miałam okres od tego czasu 😕

1 godzinę temu, Gość Olga napisał:

Ja tak miałam. Jest to krwawienie z blizny po cc. Byłam z tym u lekarza i powiedział ze już raczej nic się nie da z tym zrobic. Jedynie to łykać rutinoscorbin. I później faktycznie ustąpiło to. Ale nie chce cię diagnozować wiec na wszelki wypadek polecam wizytę u lekarza żeby się upewnić 

Dzięki 🙂 rutinuscorbin nic nie zaszkodzi i zobaczę jak będzie. Znowu masowalam wcześniej I znowu to samo tylko że tym razem mniej i brązowe. Robił jakies konkretne badania czy nie trzeba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×