Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Syn podniósł ręke na mnie i swojego ojca

Polecane posty

Gość gość

Co jakiś czas między mną a synem są awantury. Do szału mnie to już doprowadza. Co jakiś czas w nerwach wypominam synowi że nie ma żadnych znajomych, że źle się uczył w szkole, że jest nieudacznikiem, że marnie zarabia(1800 złotych) jak na chłopaka który ma 22 lata. Dzisiaj ja i mąż nie wytrzymaliśmy bo syn powiedział że dał nam w tym miesiącu 600 złotych plus 500 złotych zapłacił za czynsz, kupił sobie nowe spodnie, swojego ulubionego placka a potem zamówił sobie pizze i na dodatek idzie do lodówki . Ja i mąż zdenerwowaliśmy się i powiedzieliśmy synowi żeby oddał pieniądze za serek topiony który zjadł a on zaczął się drzec że daje nam na to pieniądze. Uderzyłam go w twarz, on mnie odepchnął, potem podszedł mąż mu oddac za mnie a syn uderzył go z pięści. Na ojca się drze że jest na bezrobociu, na mnie się drze że ja też nie szukam pracy jakby ...a nie wiedział że nie ma pracy. Co prawda mój mąż też życiowy nieudacznik może dostałby jakaś prace, ale kobiecie jest trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobry fejk 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

Chlopak daje ci kase na zycie i jeszcze placi za czynsz a ty go rozliczasz z serka topionego? Zabrala bys sie za robote a nie oboje z mezem wykorzystujecie swojego syna! Kobiecie trudniej poszukac prace? Chyba nie wiesz o czym mowisz! Teraz pracy jest pelno, mozna przebierac i wybierac a wy to zwykle lenie! Syn najlepiej zrobi jak sie od was wyprowadzi pasorzyty zasrane. Najlepiej zeby starych utrzymywal nie? Masakra, biedny chlopak!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co za głupia prowokacja. Jak ci się nudzi to zrób co porzytecznego leniu a nie piszesz takie ...yzmy. To ci kompletnie nie wychodzi i nadaremnie marnujesz tylko czas.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli by to miała być prawda to ja na miejscu tego chłopaka bym się dawno wyprowadziła a nie mieszkała z takimi ...ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Co jakiś czas między mną a synem są awantury. Do szału mnie to już doprowadza. Co jakiś czas w nerwach wypominam synowi że nie ma żadnych znajomych, że źle się uczył w szkole, że jest nieudacznikiem, że marnie zarabia(1800 złotych) jak na chłopaka który ma 22 lata. Dzisiaj ja i mąż nie wytrzymaliśmy bo syn powiedział że dał nam w tym miesiącu 600 złotych plus 500 złotych zapłacił za czynsz, kupił sobie nowe spodnie, swojego ulubionego placka a potem zamówił sobie pizze i na dodatek idzie do lodówki . Ja i mąż zdenerwowaliśmy się i powiedzieliśmy synowi żeby oddał pieniądze za serek topiony który zjadł a on zaczął się drzec że daje nam na to pieniądze. Uderzyłam go w twarz, on mnie odepchnął, potem podszedł mąż mu oddac za mnie a syn uderzył go z pięści. Na ojca się drze że jest na bezrobociu, na mnie się drze że ja też nie szukam pracy jakby ...a nie wiedział że nie ma pracy. Co prawda mój mąż też życiowy nieudacznik może dostałby jakaś prace, ale kobiecie jest trudniej.

Jeżeli nie jest to prowokacja to ty i twój mąż jesteście wielkimi nieudacznikami a nie ten biedny chłopak niech zwiewa od was jak najdalej toksyczni rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×